IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 7th August 2008, 14:56
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Цитирай:
Първоначално написано от Vessi61
Спрете с хапчетата.
ти лично ли ги прегледа хората, които четат форума, личен лекар ли си им, за да даваш такива конкретни препоръки??
Не се ядосвай на новите във форума. Понякога хората гледат еднозначно на много неща и аспекти от живота и в конкретния случай явно взимат под внимание само всичко против, но не и предимствата на тези препарати!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #182  
Стар 7th August 2008, 15:00
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Дедективче то да беше така ок,ама тая мома вече в няколко теми "докторства" и дава рецепти на общо основание.Не бива така.
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #183  
Стар 7th August 2008, 15:26
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз имам толкова много да чета из темите из форума поради отцъствията че не съм в час още кой какво е писал, но сигурно и аз съм ги плещила едни....дето "да паднеш от смях"
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #184  
Стар 9th August 2008, 19:48
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Да ви кажа как се подредих с тези хапчета!
Последния път,когато съм ги пила беше 2000г.,и честно да си кажа забравила съм как се пиеха.Втория ден от цикъла ми е ад,една кръв,едно чудо...Отидох на преглед при гинеколог и споменах за въпросния втори ден,и докторктата ми препоръче да започна да пия Линдинет20,за да регулирам цикъла.И ги започнах аз в началото на юни.Изпих си първата опаковка и със всичкия си акъл решавам,че новата опаковка,трябва да я започна в първия ден на следващия цикъл,листовката вече е изхвърлена.Дойде ми на 23ия ден и пак ги започнах,тече ми 3 дни доста оскъдно,и аз от доволна по-доволна.Изпивам си опаковката и ми идва на 24ия ден-аз пак започвам да ги пия.Ето ме вече 17 ден със кръвоизлив.Няма спиране ви казвам.Такъв проблем си направих,че още не мога да го проумея.Отрових се от кръвоспиращи,чак преди 2-3 започна леко да ми намалява,но за спиране още е рано да говоря.Мислех даже да изхвърля оставащите хапове,но доктора ми забрани категорично,каза че щяло да стане още по-лошо.От няколко дни забелязвам отоци около глезените,дали ще ми минат...имам адско главоболие,пия болкоуспокояващ...абе вкарах се в приключения.Сега чакам да мине всичко(дай боже) и да запачна да ги пия като хората със 7дневна пауза,както си пише на листовката
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: запротивозачатъчните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.