IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th September 2010, 02:00
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Marisabela, на когото помагат - да помагат За диабет т ип 1/инсулинозависим/ помага само инсу/упата нА /лин. Може добавките да помогмат за по-леко прекарване или избягване на усложненията и нищо повече. Не съм от вчера в гру/ките/пата на склад/шно/ките, и аз съм търсила алтернативи - е, нЕма. Да, с пари е лесно да пиеш и ядвеш качествено, ма няма пари... Ограмоти се поне за диабета, пък и друго - не лъжи хората. Ако така се печели - то аз мога да лъжа и по-успешно
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th September 2010, 07:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

да лъжа......ох,не ме занимавай с твоята наивност.не ми пука кой вярва или не
изгода нямам,а ти се просвети относно БАД.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th September 2010, 18:25
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Виж сега - знаепш ли изобщо каква е ролята на инсулина в човешкия метаболизъм Знаеш ли до какво води липсата му Знаеш ли, че ако вашите БАД заместват инсулина, сума ти фирми ще фалират и вие ще заслужите Нобеловарта награда за медицина Всъщност - свържи ме с един човек, който е спрял инсулина, благодарение на добавките на вашата компания Намери го и си залагам имотите и почвам да се лекувам само с биологичноактивните добавкиБАД/ на фирма Vision и се задължавам да ги рекламирам пред всекого Щото, когато ти си се смеела, аз съм четяла точно за ролята на БАД за лечение на диабета /преди 10 и повече години/, щото на никогоне му се иска да се боде по мин. 3 пъти на ден и пак да има усложнения
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th September 2010, 05:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Роси,както вече казах информирай се и не ме занимавай с невежеството си,ок?
Вашите,моля?Абе,ей ти наясно ли си ...вашите,нито рекламирам,нито имам интерес..да те свързвам с някой?хахахахаАко взема да издирвам хората,които са се излекували.....без коментар-ОСЪЗНАЙ СЕ.не ме вълнува болеста диабет и която и да е,важното беше да спомена,че има опитимисти,които са приемали достатъчно дълго време,за да усетят положителните резултати и да спрат да си бият инсулини,или да ходят на диализа,или на химиотерапия....и тн.,тн,тн.Тези добавки лекуват и нямам никакво желание да се впускам в подробности кой как,къде и защо.Който има желание пробва,който не айде в ляво...,който иска да живее здрав гледа напред.
Между другото,ако беше усведомена,щеше да знаеш
БАД не са лекарства,те бяха вписани в най-престижните медицински справочници:VIDAL,Eнциклопеди я на лекарствените средства,Регистър на лекарствените средтсва в Русия.Лекуват по-добре от лекарства!!!


И пак казвам,дреме ми,че мислиш толкова закостеняло,твой си проблем
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th September 2010, 08:26
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Не мисля че организмът е подобие на кученце-касичка,- пускаш му стотинки,то си дебелее и с добро ти го връща. Та, думичката "добавка" предизвиква известен скептицизъм.. Но,важното е облекчение да има. П.П. Това за котешкия нокът ми хареса.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th September 2010, 15:57
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Marisabela, задавам ти конкретни въпроси, а ти ми бягаШ КАТО политик... Не става, скъпа, с тия измъкеваници, то, верно, на това ви дресират, ама аз те питам нещо конкретно - дай отговор! Иначе - олекваш, кого се мъчищ да убедиш, в ерата на Интернет левацирте са на изчезване... Не злобей, а просто ми дай тел. и адрес на излекуван от гдиабет 1-ви тип човек /ако ще и от Австралия да е/
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th September 2010, 18:42
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
да лъжа......ох,не ме занимавай с твоята наивност.не ми пука кой вярва или не
изгода нямам,а ти се просвети относно БАД.
. Лично думичката "лъжа" не бих употребил. В медицината понякога настъпват смайващи промяни,които никой не е в състояние да обясни. Има такива които в рамките на няколко минути се излекуват 100процентово от множествена склероза,но това е тема за друг форум. В конкретния случаи трябва да си разясним какви ТОЧНО са резултати спрямо показанията, в чийто спектър попадат въпросните продукти. Ако можем туй да дискутираме-добре си дошла. Слушам с интерес П.п. One Vision ми е едно от любимите парчета на Куин
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th September 2010, 20:21
dora7511 dora7511 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: София
Мнения: 57
По подразбиране

http://play.novatv.bg/play/233820/?autostart=true
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th September 2010, 19:52
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
да лъжа......ох,не ме занимавай с твоята наивност.не ми пука кой вярва или не
изгода нямам,а ти се просвети относно БАД.
. Лично думичката "лъжа" не бих употребил. В медицината понякога настъпват смайващи промяни,които никой не е в състояние да обясни. Има такива които в рамките на няколко минути се излекуват 100процентово от множествена склероза,но това е тема за друг форум. В конкретния случаи трябва да си разясним какви ТОЧНО са резултати спрямо показанията, в чийто спектър попадат въпросните продукти. Ако можем туй да дискутираме-добре си дошла. Слушам с интерес П.п. One Vision ми е едно от любимите парчета на Куин
и на ,мен, нооо - чАКАЙ си отговор
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th October 2010, 19:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi9
Marisabela, задавам ти конкретни въпроси, а ти ми бягаШ КАТО политик... Не става, скъпа, с тия измъкеваници, то, верно, на това ви дресират, ама аз те питам нещо конкретно - дай отговор! Иначе - олекваш, кого се мъчищ да убедиш, в ерата на Интернет левацирте са на изчезване... Не злобей, а просто ми дай тел. и адрес на излекуван от гдиабет 1-ви тип човек /ако ще и от Австралия да е/
Като толкова се интересуваш се запознай с продуктите и с техен представител.Аз не ги представлявам,аз съм просто техен клиент,който е чел почти всичко за тях и съм видяла резултати на хората около мен.Никой не убеждавам,ти сама се опитваш да се убедиш
Никва злоба,просто ми е смешно как хора,които нищо не знаят са тръгнали да спорят и да защитават теза,която и те незнят дали е вярна..ма нали тва е типична бг черта.Ако тръгна на всеки да доказвам....то няма да ми стигне целия живот.Аз да не живея за хората..споделям,който иска вярва,който не да с еоправя как знае с лекарствата.Ма лошото идва,когато и лекартсвата не помагат като случая на баща ми ,съпругата му и тн.,тн,тню
Айде със здраве,ще ви трябва в тоз живот
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗнаетелинещозаВижънпродуктите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.