IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th May 2010, 20:40
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Благодаря !!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th May 2010, 20:55
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mkkorleone
Ето един хубав крем против акне от чаено дърво.Чаеното дърво дйства противо възпалително.
http://beautyandpower.eu/-/173-chaen...palitelen.html
Реших се да си взема такова противовъзпалително кремче от чаено дърво.Искам да Ви попитам има ли го в аптеките и дали сте изпробвали ефективността му лично ?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th May 2010, 12:18
Dai4eto Dai4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Аз водих борба с тея пъпки 8-9 години. Мазах какво ли не за това време и всичко имаше временен ефект. Докато един ден не отидох при една дерматоложка, позната на баба ми и тя ми изписа едни хапчета, които ги има в най-различни версии - съдържат изотретиноин. Пих ги 8 месеца по схема и от бруталното акне не остана нищо. Дано съм се спасила, но ако не съм ще повторя лечението и не ме интересуват странични ефекти и такива неща
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th May 2010, 12:38
Аватара на mkkorleone
mkkorleone mkkorleone не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 16
По подразбиране

Реших се да си взема такова противовъзпалително кремче от чаено дърво.Искам да Ви попитам има ли го в аптеките и дали сте изпробвали ефективността му лично ?

В Ямбол го няма .От скоро е на пазара ,можеш директно от сайта да си го поръчаш.Това е Австрийска натурална козметика и продуктите са и професионални повечето от тях са предназначени само за спа студия и масажни салони.Лично аз не съм го ползвал,защото нямам акне) Чаеното дърво е много мощно противовъзпалително средство и има много силен ефект.Хората,които са го ползвали не само за акне защото има и изчистващ ефект са много доволни.
__________________
http://beautyandpower.eu
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th May 2010, 14:44
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mkkorleone
Реших се да си взема такова противовъзпалително кремче от чаено дърво.Искам да Ви попитам има ли го в аптеките и дали сте изпробвали ефективността му лично ?

В Ямбол го няма .От скоро е на пазара ,можеш директно от сайта да си го поръчаш.Това е Австрийска натурална козметика и продуктите са и професионални повечето от тях са предназначени само за спа студия и масажни салони.Лично аз не съм го ползвал,защото нямам акне) Чаеното дърво е много мощно противовъзпалително средство и има много силен ефект.Хората,които са го ползвали не само за акне защото има и изчистващ ефект са много доволни.
Мерси за информацията
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th May 2010, 12:05
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mkkorleone
Ето един хубав крем против акне от чаено дърво.Чаеното дърво дйства противо възпалително.
http://beautyandpower.eu/-/173-chaen...palitelen.html
А може ли да ми препоръчате някакъв друг ефективен крем или серия от чаено дърво,които да са по разпространени?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th May 2010, 14:42
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Чаеното дърво няма да ти помогне особено. При по-сериозно акне, забрави за билки и пр. Не се хвърлай на всяка реклама. Чети малко по чуждите форуми хората как се борят с акнето и ще стигнеш до същия извод. Ефективно акнето се третира:
1) с антибиотици за повлияване на началното възпаление = Далацин Т, Цинерит, Акнерин и др. Не като поддържаща терапия, а само в началото, защото после спират да действат, получава се резистентност
2) със съдържащи цинк кремове, тоник и пр = слабо ефективни
3) с кремове и гелове с бензоил пероксид = силно ефективни
4) с кремове и гелове от групата на ретиноидите = мн силно ефективни - ретин А, третиноин, адапален, диферин
5) вътрешно с изотрениоин = при мн тежки форми на акне, най-ефективни, с мн странични ефекти - роакутан, акутан и др
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th May 2010, 20:32
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Чаеното дърво няма да ти помогне особено. При по-сериозно акне, забрави за билки и пр. Не се хвърлай на всяка реклама. Чети малко по чуждите форуми хората как се борят с акнето и ще стигнеш до същия извод. Ефективно акнето се третира:
1) с антибиотици за повлияване на началното възпаление = Далацин Т, Цинерит, Акнерин и др. Не като поддържаща терапия, а само в началото, защото после спират да действат, получава се резистентност
2) със съдържащи цинк кремове, тоник и пр = слабо ефективни
3) с кремове и гелове с бензоил пероксид = силно ефективни
4) с кремове и гелове от групата на ретиноидите = мн силно ефективни - ретин А, третиноин, адапален, диферин
5) вътрешно с изотрениоин = при мн тежки форми на акне, най-ефективни, с мн странични ефекти - роакутан, акутан и др
Благодаря ти,Роси! За сега виждам като цяло подобрение.Положението вече не е много страшно.Взех си Vichy Normaderm и за сега ми се отразява също добре.Благодаря,че се отзова още веднъж по темата : )
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th May 2010, 20:32
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Чаеното дърво няма да ти помогне особено. При по-сериозно акне, забрави за билки и пр. Не се хвърлай на всяка реклама. Чети малко по чуждите форуми хората как се борят с акнето и ще стигнеш до същия извод. Ефективно акнето се третира:
1) с антибиотици за повлияване на началното възпаление = Далацин Т, Цинерит, Акнерин и др. Не като поддържаща терапия, а само в началото, защото после спират да действат, получава се резистентност
2) със съдържащи цинк кремове, тоник и пр = слабо ефективни
3) с кремове и гелове с бензоил пероксид = силно ефективни
4) с кремове и гелове от групата на ретиноидите = мн силно ефективни - ретин А, третиноин, адапален, диферин
5) вътрешно с изотрениоин = при мн тежки форми на акне, най-ефективни, с мн странични ефекти - роакутан, акутан и др
Благодаря ти,Роси! За сега виждам като цяло подобрение.Положението вече не е много страшно.Взех си Vichy Normaderm и за сега ми се отразява също добре.Благодаря,че се отзова още веднъж по темата : )
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th May 2010, 02:01
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Маслото от чаено дърво помага за по-бързо завяхване на пъпките и действа антисептично, потърси в аптеките. Обикновенно се продава в много малки шишенца, нещо такова http://www.healthsuperstore.com/p-ja...e-oil-1-oz.htm
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:07.