IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th June 2007, 20:51
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране Коламаска

Онзи ден за пръв път си направих коламаска...на триъгълника, сама... не болеше много изтраях , но ми се получиха нещо като спукани капиляр (като синки) Много се ошашках, това нормално ли е? Дали изобщо ще се махнат??С какво мога да ги намажа? Ужас...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th June 2007, 22:24
dellinda dellinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Аз съм си правила на ръцете сама и резултатът беше същия - синки. По-добре следващия път посети козметик
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th June 2007, 22:44
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

ух,голяма си героиня,щом там за сама си се минала с кола и то за 1в път ами може и просто имаш по-тънка кожа,през която прозират капилярите. не е нужно да са спукани-и аз мислех,че моите са спукани- имам тук таме мънички лилавки- но отидох на лекар и ми каза,че кожата ми е мн тънка и прозрачна и нормалните кръвоносни съдове при мен за хората с различна кожа е проблем. не знам дали за 1в път се обезкосмяваш,но е нормално като махнеш космите да видиш нещо ново.аз си намерих малки бенчици по ръцете когато преди време си махнах косамалака там, оказа се,че цялото ми семейство има бенки по ръцете
питай все пак козметик,или специалист съдови болести,но според мен това е нормално

p.s.виж тук--> http://www.doctorbg.com/main.php?view=10
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st June 2007, 23:40
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране Re: Коламаска

Цитирай:
Първоначално написано от milqna
Онзи ден за пръв път си направих коламаска...на триъгълника, сама... не болеше много изтраях , но ми се получиха нещо като спукани капиляр (като синки) Много се ошашках, това нормално ли е? Дали изобщо ще се махнат??С какво мога да ги намажа? Ужас...
Не си дърпала правилно, а и най-вероятно една част си скъсала по този начин. Не е страшно, минава, но при чести такива опити може да стане проблем. Попитай в аптеката за крем за хематоми, в момента не се сещам как се казваше.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коламаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.