IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 20th December 2007, 12:24
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране аа

Ами единия ми пост се губи. При Сердев мошеника...
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #32  
Стар 20th December 2007, 16:11
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране Re: аако

Цитирай:
Първоначално написано от mays
Ами единия ми пост се губи. При Сердев мошеника...
Ох, случила си на "хирург" и ти...по-зле не може да бъде Няма ли да си намери "майстора" този най-сетне, че осакати толкова народ
Отговори с цитат
  #33  
Стар 20th December 2007, 18:57
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: аако

Цитирай:
Първоначално написано от mays
При Сердев мошеника...
просто искам да те попитам, мила- как се ориентира към него? доверието ти ли спечели, някой ти го похвали ли, цената ли?
не беше ли чувала негативните отзиви за него. питам, защото той е не пословичен ми не не знам какъв и пак има хора, които да примамва. той редовно облъчва от медийте с мегаломански новини.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th December 2007, 12:18
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране дд

Ами истината е че бях глупава. Аз бях чула за него оше преди да замина от БГ. Не знаех за други хирурзи и не съм имала и бегла представа какво е да си оперираш нос. Нито как се прави , нито рисковете. Наивно и пребързано като всеки варнал се в Бг след години работа навън. А и брат ми е много наивен и доверчив и той си е в София . Тои ми каза няма смисъл да ходим при други понеже при него имаше и жена която си прави вжди а дъщеря и коленете и дупето. Та тя каза че тука тр да сме и ние. А тя случайно бе от моя град. И айде. А иначе аз не съм вярвала че лекар може да подведе дори чрез умишлено непредставяне не инфо за процедурата. Доверих му се. Питах но наистина мълча и брата ми вика той си знае работата. Дори не знаех за този сайт където има толкова инфо. Та проблема не е до лоши специалисти а до типове хора и характери. Той като иска ше те метне и ще те съсипе заради парите.НИкой не казва -Аз не мога или ЗА първи път ще...Всеки ти казва аз ще те оправя или коригирам грешката си и се събуждаш след 5 -6 часа операция. А видиш ли ти си опитен заек...Весели празници все пак!!
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th December 2007, 12:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

не си ти глупава, ами държавата ни е престъпническа! дет се казва всяка държава си има мафия, тук мафията си има държава..

как няма да се вържеш, като рекламите за него пак валят откъде ли не, всякакви фантасмагористични новини от сорта, че видиш ли бил избран за председател на американската асоциация на пластичните хирурзи и прочие измишльотини на болен можък, които се тиражират. включително и реклами в списание На кафе, което е медиен партньор на шоуто Пълна промяна и не на последно място - еми господина е важно лице в НБУ. сега, кво да кажем тука!!

аз не знам за друг в бяла престилка, от който да са проплакали толкова хора, но това в нашата държава нищо не значи.ад под небето. и следва пациента да обвинява сам себе си, че се е доверил на официално практикуващ и титулуван лекар..
не си виновна ти!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26th December 2007, 13:14
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране Re: дд

Цитирай:
Първоначално написано от mays
Никой не казва -Аз не мога или ЗА първи път ще...
Колкото и да не одобрявам Тонев, за което повечето тук знаят в интерес на истината е да се каже, че преди вече 4 години май ще станат един приятел си коригира брадичката при него.Тонев беше коректен с него и му каза, че това никога не го е правил и че за него това би било предизвикателство.Приятел т ми се нави.Казах му, че е луд, ама той не ме послуша.Резултата е половинчат.Не за това написах тия няколко реда.Просто Тонев беше коректен.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26th December 2007, 13:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране коректност

Да, коректно е да ти кажат дали са правили нещо или не, пък ти да си взимаш решението. Не да си правят експерименти с нас. Лошото е, че малко лекари могат да се похвалят с подобна коректност.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26th December 2007, 17:09
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране 656

Нали знаете за примамливата точкова система за Канада. Да работиш там легално и то по специалност.. реклами и обешания ..ами има си и сайт който представя факти и истини че това е много грешна представа за Канада и дефакто професори карат таксите ..а и как да се приберат след като са изхарчили маса пари за да стигнат до тази точкова система одобрение. Може би е редно да има Бг сайт- който като този- НЕ на Канада да се нарече - Не на пластичните операции поради...снимки и факти. имена на лекарите ..В тази пълна промяна колко ли хора ще проплачат под ръцете на показаните лекари. Така хората ще преоткрият че нямат нужда от намеса на право или просто малко по голямо носле в името да не се окепазят съвсем.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #39  
Стар 26th December 2007, 17:10
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране ф

...а това момче с брадичката как е сега?
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #40  
Стар 26th December 2007, 23:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Пича е, добре.Той си прави и ринопластика при Тонев, но не е доволен и иска да си прави нова, но няма време.Тази година се ожени, има си дете вече, работи гледа семейство и изобщо не му е до операции, но като цяло не е доволен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изместенхрущялприринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:12.