IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1741  
Стар 8th June 2009, 18:12
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Ако сега не гласувате за смяна на "режима" би излязло като двуличие всичките критики, които сте имали към мен досега.
мислиш ли че имаме алтернатива ... аз не познавам друг който да може да го прави ...
  #1742  
Стар 8th June 2009, 18:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Льофи, мисля, че съвсем ясно го казах в темата - "ти" според теб какво друго може да значи...? Защо беше нужно да ми изтриеш това мнение; наказа ли ме за "мрънкането"...?
Човек и гласа си не може да си даде за теб - толкова си краен понякога. Ако искаш го брой, ако решиш - недей. Няма да се обяснявам по два пъти. Аргументите си ги казах още в поста си в Говорилнята.
  #1743  
Стар 8th June 2009, 18:16
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Ако сега не гласувате за смяна на "режима" би излязло като двуличие всичките критики, които сте имали към мен досега.
мислиш ли че имаме алтернатива ... аз не познавам друг който да може да го прави ...
Всеки може. Власт може да бъде дадена на всеки. Вече какъв ще е резултатът - това е друга тема.

Но ако моите действия са толкова неразчетени - дори и бездействие ще е по-добре, нали така?
  #1744  
Стар 8th June 2009, 18:17
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Льофи, мисля, че съвсем ясно го казах в темата - "ти" според теб какво друго може да значи...? Защо беше нужно да ми изтриеш това мнение; наказа ли ме за "мрънкането"...?
Човек и гласа си не може да си даде за теб - толкова си краен понякога. Ако искаш го брой, ако решиш - недей. Няма да се обяснявам по два пъти. Аргументите си ги казах още в поста си в Говорилнята.
Просто ако накрая се стигне до 49-50 гласа, може да почнат да се тълкуват прекалено подробно всички гласуващи и някой да постави под въпрос "ти" към кого се е отнасяло - може да е към потребителя над теб...
  #1745  
Стар 8th June 2009, 18:20
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Просто ако накрая се стигне до 49-50 гласа, може да почнат да се тълкуват прекалено подробно всички гласуващи и някой да постави под въпрос "ти" към кого се е отнасяло - може да е към потребителя над теб...
Ок, приемам забележката, макар че в указания от теб случай щях да цитирам, ако имах предвид човека над мен.
  #1746  
Стар 8th June 2009, 18:32
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Всеки може. Власт може да бъде дадена на всеки. Вече какъв ще е резултатът - това е друга тема.

Но ако моите действия са толкова неразчетени - дори и бездействие ще е по-добре, нали така?
аз не гледам на адмирирането като на власт, а като на работа, в този смисъл не познавам човек който да я върши ...
  #1747  
Стар 8th June 2009, 18:34
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Аз мисля, че трябва да има някакви реални предложения за администратор. Защото така се получава или льофи или неизвестността. В този случай бих избрала сигурното, но ако има друга алтернатива, защо пък не Тя темата по долу за гласуването се получи кой ме иска
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1748  
Стар 8th June 2009, 18:37
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Аз мисля, че трябва да има някакви реални предложения за администратор. Защото така се получава или льофи или неизвестността. В този случай бих избрала сигурното, но ако има друга алтернатива, защо пък не Тя темата по долу за гласуването се получи кой ме иска
По-скоро е искате ли да се оттървете от мен.

Иначе как си представяш да се изберат реалните предложения? Нали някой трябва да ги предложи така или иначе.

Предложи ти някой. Какво значение има дали ще го направиш тук, като вметка или в онази тема?

Кой друг може да предложи алтернатива, ако не потребителите на форума. Нали вие знаете кой има авторитет, кой е безпристрастен, толерантен, неизбухлив и т.н.

Дай някакво предложение и може и другите да те подкрепят.
  #1749  
Стар 8th June 2009, 18:55
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Попаднала съм в някъв паралелен форум, дефектен клонинг на Тялото.беге.

Льофи, изненадана съм от теб. Дори по-скоро разочарована. Темата за този Вот е абсолютно ненормална за мен.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
  #1750  
Стар 8th June 2009, 19:15
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
Темата за този Вот е абсолютно ненормална за мен.
аха.
проблема идва от решението ти по спора на Ем Джи с Иванин
аз няма откъде да знам какъв е бил тоя спор и съответно да те подкрепя или упрекна за това решение
Пък и цяла тема... виж, на онази за евентуален модератор можеше да обърнеш повече внимание, но и това ти отношение е показателно за позиция

Едва ли някой мисли, че има по-добър администратор от теб, което пък определено не значи, че си безгрешен
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:51.