IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2211  
Стар 12th January 2010, 15:28
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Lilith, какво наддаваш вой пък ти, не разбра ли, че форумът е място, което се дирижира от много по-висша инстанция , ние сме просто безгласни букви срещу нечия воля.
леденико внимавай кво говориш че ако те баннат и теб нямам резервен вариант за Барбиту
  #2212  
Стар 12th January 2010, 15:29
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Lilith, какво наддаваш вой пък ти, не разбра ли, че форумът е място, което се дирижира от много по-висша инстанция , ние сме просто безгласни букви срещу нечия воля.
Вой? Дирижира? Може ли малко по-обективна критика?

Изведнъж някой ми иска обяснения за нещо, случило се преди една година.

Аз да не съм счетоводител, че да давам логове за всяко мое действие.

Може ли да помислите, преди да се оплаквате.
  #2213  
Стар 12th January 2010, 15:34
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

А ти можеш ли да гледаш малко по-приятелски на потребителите от форума, а не като стадо овце, които се опитваш да контролираш?
Съжалявам за изказа, разбирам сложността на длъжността ти, но пък това не те прави нещо повече от нас, че да се държиш сякаш ти досаждаме и ти искаме сметка, все пак Бютифюл пишеше дълги години във форума, съмнява ме да не си спомняш защо си я баннал повторно, не е било някой случаен гост, че да ти се губи от паметта.
Нали все пак трябва да следиш ставащото тук и да си наясно.

Спорти, няма да се учудя и аз да си го отнеса.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
  #2214  
Стар 12th January 2010, 15:39
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

тук се вижда предупреждение за Beautiful и по-надолу една от причините.
Имам симпатии към нея, но точно това поведение наистина не е най-подходящо за форума.
Някои хора е трудно да се променят, не е хубаво да ги обиждаме заради това.
  #2215  
Стар 12th January 2010, 15:41
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
А ти можеш ли да гледаш малко по-приятелски на потребителите от форума, а не като стадо овце, които се опитваш да контролираш?
Съжалявам за изказа, разбирам сложността на длъжността ти, но пък това не те прави нещо повече от нас, че да се държиш сякаш ти досаждаме и ти искаме сметка, все пак Бютифюл пишеше дълги години във форума, съмнява ме да не си спомняш защо си я баннал повторно, не е било някой случаен гост, че да ти се губи от паметта.
Нали все пак трябва да следиш ставащото тук и да си наясно.

Спорти, няма да се учудя и аз да си го отнеса.
Уважаема потребителко. Това, че не се държа с вас като приятели, не значи, че показвам неуважение.

И всъщност да, работата на админа е точно тази - да контролира потребителите. Или по-точно казано, да контролира спазването на правилата.

Това, че сте приятелки с някоя потребителка, по никакъв начин не означава, че тази потребителка може да има каквото си иска поведение. Съответната потребителка многократно си е заслужила изгонването. И когато това е станало, съм дал обясненията. Които не съм длъжен да давам, но въпреки това съм дал. Явно демокрацията не е за всеки.

Честно казано, съм изненадан и разочарован от подобно отношение от вас двете, при положение че и за двете ви съм се намесвал при нападки срещу вас.

Толкова по въпроса, нямам намерение отново да се обяснявам надълго и нашироко за нещо, което е било преди една година. Ако имате някакви конкретни питания и искания за нещо сега случващо се - заповядайте.

Hate също е на разположение.
  #2216  
Стар 12th January 2010, 15:43
Аватара на sportakus75
sportakus75 sportakus75 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: КИТАЙ
Мнения: 7 146
По подразбиране

за теб ще му се помоля.аз също имах конфликт с liophy но след малки спорове на лични излезе свестен накрая,можеше да се направи на важен и да не се съобрази но ме изслуша ,даже бих казал че бях и по груб с него и пак ме изтърпя,сега незнам причината и немога да взема отношение,но наистина liophy приема и критики,или просто аз тогава съм изкарал късмет
  #2217  
Стар 12th January 2010, 15:48
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

liophy, не съм те нападала. Стори ми се несправедливо, понеже тя попита, а мненията ни бяха изтрити без отговор. Както и да е, щом има ясна причина, извинявам се Не знаех, че амнистията е била само за гласуването.
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #2218  
Стар 12th January 2010, 15:50
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Hate също е на разположение.
Той поне ми се вижда доста по-отзивчив и толерантен със случващото се във форума. :P
Нищо лично, просто си личи, когато работата на някого му е в тежест и я прави с нежелание.
Относно другото- не знам колко предупреждения съм получавала, без да виждам основателна причина- това ме дразни, че в някой случай очевадно някой е агресивен, с фалшив профил, а някой друг ще реагира малко по-емоционално и веднага- заплахи.
Плюс това не е моя работа, но мисля, че срещу Сладиланката доста други потребители са къде-къде по-груби, а в конкретния случай...наистина според мен нямаше директна обида , просто някой не е схванал явно смисъла, тълкувал го е буквално.
Както и да е, това е, което имах да кажа аз...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
  #2219  
Стар 12th January 2010, 15:54
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Плюс това не е моя работа, но мисля, че срещу Сладиланката доста други потребители са къде-къде по-груби, а в конкретния случай.
Явно си в мод критика, но в увличането не се усещаш как сама правиш всичките си доводи несъстоятелни:

Бютифул беше една от най-агресивните точно срещу Сладиланката!!! Отправени и бяха предупреждения на лични, които тя отказа да се съобрази.

И в случая със Сладиланката се намесих, без самата тя да ми е сигнализирала на лични.

Сори, но наистина не се усещаш...
  #2220  
Стар 12th January 2010, 15:56
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.