IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2271  
Стар 26th January 2010, 17:38
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Armand, анкетата е хубаво нещо, но народа както лесно казва "Осанна", тъй лесно казва и "Разпни го"... малко емоциите тука бушуват, освен това зависи кои потребители са на линия, а и за всички следващи ли да се пуска анкета??
разбира се анкетната форма си има както предимства, така и недостатъци

но за мен лично най-силния плюс е силата на общото мнение

нищо не пречи да се направи една анкета за период от 1 седмица примерно

всеки ще може да има достатъчно време за размисъл и действие

тези, които влизат по-рядко от 1 път в седмицата за мен лично може да се считя, че мнението им е неглижимо

и така .. =)

в случаи на толкова силно противопоставяне на мненията мисля, че е редно да се реши по такъв начин

едно е да има 1 недоволен от управленското решение, друго е 50.. процента =))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
  #2272  
Стар 26th January 2010, 17:40
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

анкета за какво??? само аз ли не разбирам
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #2273  
Стар 26th January 2010, 17:44
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

За мен такова нещо би било голяма обида.Да съм под напрежение цяла седмица и всеки ден да чета кой още не ме иска във форума.Все пак тук влизаме за разнообразие и да се разсеем,а не да се натоварваме.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
  #2274  
Стар 26th January 2010, 17:53
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

да, това го пропуснах, Стефи.
  #2275  
Стар 26th January 2010, 17:53
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

И аз мисля, че би било голяма обида, доста по-голяма от всички досега и още нещо не разбирам: Как на големи хора и привидно разумни им е забавно да се гъбаркат с 19 годишно момиче??? Това ли ви е представата за забава??? Аз ли съм сбъркана...
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
  #2276  
Стар 26th January 2010, 17:54
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

А дали да направим анкета за това дали да има анкета?

Това е несериозно. Анкета няма да има. Ако някой има конкретни въпроси, оплаквания и запитвания - да ги споделя тук или на Л.С.

Смятам, че се дава повече гласност от доста други форуми. Но накрая решенията взимам аз. Това е редът и той няма да бъде променян.
  #2277  
Стар 26th January 2010, 18:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Анкета... Ясно ли ти е изобщо какво е "анкета" , Арманд? Направо да направим национален референдум дали Сладиланка да влиза във форума, някаква такава ти е идеята.

Явно следните неща са твърде прости, за да бъдат разбрани от сложните хора тук:
- никой не задължава друг да влиза във форума, нито да чете и най-вече - да отговаря на дадени постове. Всичко това си го правим сами и по свое желание.
- никой не плаща данък "форум" , за да изисква каквито и да било неща от него. Ако в правилата на форума пише "всеки чернокос потребител ще бъде баннат" , това са правилата и така ще бъде. Форумът е частен и не е длъжен на никой.
- администратора е единствения, който върши административните функции във форума и ги върши по свое усмотрение, той също не е длъжен на никой, няма отговорности към никой потребител. Преди имаше модератори в сянка, вече има администратори в сянка.

Който не му харесва, може спокойно да не отваря URL-то на форума и да бъде щастлив, след като тук явно не се получава. Никъде няма такова търпение и такова отношение на администратор към потребители, които постоянно му искат сметка, а нямат каквото и да е основание да го правят.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #2278  
Стар 26th January 2010, 18:14
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Впечатлена съм от развихрилата се дискусия, честно казано, чак толкова много мнения не очаквах.

Съгласна съм с liophy, че оставането на Сладиланка във форума не е тема за анкета (чак пък толкова важна тема не е...).

Смятам обаче, че всички ние имаме огромна вина Сладето да се държи грубо и обидно с всеки - защото я игнорваме, понеже е по-лесно, а и го намираме за под достойнството си да се занимаваме с нея, вместо да постваме в тази тема - до Админа - линкове към всяка грубост (повтарям ГРУБОСТ, защото грубостта е наказуема, а глупостта не, по правилата на форума), която Сладиланка напише. Тогава Админа ще е информиран за това, какво се случва, и сам ще вземе решение как да процидира по-нататък. Иначе за момента повечето от нас правят едно и също - като видят, че Сладето е писала, игнорват цялата тема. От това никой не печели, най-малкото tialoto.bg и форума му. Админът е нормално да не чете всички теми, затова е наша работа да го държим в течение с проблемите.
  #2279  
Стар 26th January 2010, 18:19
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Кво не и харесвате на Сладето незнам..
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
  #2280  
Стар 26th January 2010, 18:38
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Renkata, приемам поста ти за провокация...сега какво искаш, да направим списък с прилагателни?

И liophy, произходът - от малък град - или липсата на родител не са оправдания за подобно поведение...А също съм расла без майка, ама по нищо не ми личи...Малкият град може да ти ограничава избора какво да работиш или с кого да общуваш на живо, но не ти ограничава духа.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.