IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2281  
Стар 26th January 2010, 18:49
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Renkata, приемам поста ти за провокация...сега какво искаш, да направим списък с прилагателни?

И liophy, произходът - от малък град - или липсата на родител не са оправдания за подобно поведение...А също съм расла без майка, ама по нищо не ми личи...Малкият град може да ти ограничава избора какво да работиш или с кого да общуваш на живо, но не ти ограничава духа.
Суитшарк... честно казано личи ти. В смисъл, не казвам дали е заради липсата на майка, но си доста агресивна за жена.

И като обяснявах за Сладето, визирах доста по-различни неща, от които ти се опитваш да внушиш.

За последен път казвам - поведението на Сладиланката е в отговор на системни, дребни и незабележими провокации, които могат да изкарат всеки от контрол.

И въпреки това поведението и макар и рязко, не прекрачва границата на добрия тон. Както ред други, предимно нови потребители, правят когато са поставени на изпитание, подобно на нейното.

Иначе си права - ако ми покажеш непровокирано вулгарно поведение от нейна страна - ще се намеся, разбира се.

Досегашните примерни обаче, включително и твоят от днес, са след провокация.
  #2282  
Стар 26th January 2010, 18:55
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

, liophy, следователно съм "доста агресивна за жена", а за мъж не съм, ако съм мъж може, а? . това не е ли сексистко, а? Аз пък си мислех, че сме равни...
  #2283  
Стар 26th January 2010, 19:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сексистко е да делиш мъжете и жените относно неща, за които могат да са равни.

Когато аз имам топки между краката, които произвеждат двойно повече тестостерон от теб, няма как да се сравняваме.

Няма нищо сексистко да кажеш, че мъжете са по-агресивни от жените. Като цяло. Също няма нищо сексистко да кажеш, че са по-мускулести, по-космати и т.н.

Не знам всички действия на тестостерона, разтърсете се в интернет и сами вижте.

Както и да е, отклоняваме се от темата, на която и без това отделихме повече внимание, от колкото заслужава.

За финал - на конкретни сигнали ще давам конкретни отговори.

За последните 3 страници само Марулка и Суитшарк дадоха по един пример, отговорих им конкретно за тях. Точка.

Ако искате да продължите разговора - подкрепете се с други конкретни (и актуални) примери.
  #2284  
Стар 26th January 2010, 19:08
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Кво не и харесвате на Сладето незнам..
Какво не и харесваме на Сладито ли
Бях намесена в тази тема и смятам че също трабва да си изкажа мнението с риск да бъда изгонена...
Не може Сладиланка ,през известен период от време да пише лични съобщения със молба за нещо ,и в следващия момент когато се избъзикаш със нея в дадена тема или бъде споменато нейното име ,отговорите да бъдат следните:
Не ме интересуваш ,не те засяга,мое мнение си е и тн ...гледай си работат или нещо от рода..
Определено Сладиланка я толерират тук ,и е решила да си прави каквото си поиска... знае че няма да получи никога Бан или друга забележка...Всеки който е със минало ли трябва да се толерира....Ами дайте да отворим тема "Кой как е живял като дете"смятам че ще бъде доста забавно,защото никой няма да бъде изгонен..

Ем Джи ,учудвам се че ти взимаш отношение,при положение че преди известно време получих ЛС в което ,дадена група ни изпрати в тоалетната да разтоварваме..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #2285  
Стар 26th January 2010, 19:13
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Томи приех ти коментара на сериозно а не като бъзик!Не съм решила да правя каквото искам и не съм застрахована срещу Бан или забележка!И още нещо не съм ти писала да си гледаш работата!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
  #2286  
Стар 26th January 2010, 19:14
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi

Бях намесена в тази тема и смятам че също трабва да си изкажа мнението с риск да бъда изгонена...
След като визираш конкретен пример, ще ти дам конкретен отговор.

Не само Сладиланката, ами никой в този форум няма да бъде изгонен за реплики от сорта на "Не ме интересуваш", "не те засяга", "мое мнение си е" и тн ...

Ако на това казваш толериране, уверявам те, че ще толерирам целия форум.

Иначе си права, че е тъпо на лични да ти пише все едно сте приятелки, а в общия чат да ти се сопва. Да, тъпо е. И нормалната реакция е просто да не и обръщаш внимание. Защо това стана толкова голям въпрос, просто не разбирам.
  #2287  
Стар 26th January 2010, 19:15
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
знае че няма да получи никога Бан или друга забележка...
До колкото разбрах е получавала забележки на лични.
.... Сладито не е лошо дете. Това е нейната форма на реакция. Какво като не я интересува мнението на някой, чудо голямо, нали? Това не е болка за умиралка, само що мнения изписахме...
  #2288  
Стар 26th January 2010, 19:15
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Абе, не знам за Вас, но аз отивам на фитнес!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #2289  
Стар 26th January 2010, 19:30
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Томи приех ти коментара на сериозно а не като бъзик!Не съм решила да правя каквото искам и не съм застрахована срещу Бан или забележка!И още нещо не съм ти писала да си гледаш работата!
как можеш да приемеш сериозно ,че си топиш мазнините с преса за коса Защо ти даде пояснение от къде ти е белега на корема ?....Като се замислиш кой го интересува от какво ти е този белег Ти казваш че си перфектна,защо се засягаш тогава ...и чувството ми за хумор ти убягва..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #2290  
Стар 26th January 2010, 19:33
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

а ние жените не трЪпим друга да е пИрфектна.. Макар че във този форум са в изобилие. Томи, моля те, на много от нас ни се разминават чувствата за хумор, някои са дразнещи за мене, но тове не е голяма трегидия, нали?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съобщенияотадмина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:49.