IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 23rd February 2010, 10:32
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Добро утро и от мен! Вчера си взех мерките, тъй като пропуснах първия ден и сега ще следя как ми се отразява режима. Смятам да се претегля към началото на март, за да си дам равносметка дали има някаква корекция в мерките или не. За това време ще мога да преценя това ли е или не е моят режим Днес не се чувствам много комфортно след вчерашния бобов ден - на обяд ядох салата и грах, а на вечеря нямах възможност за същото и ядох боб и салата. В следствие се чувствам издута като балон => бобът ще го изхвърлим като вариант за хранене в тези дни. За днес съм си направила пълнозърнести макарони, които ще хапна с малко лютеница. За вечеря ще излизам и май отново ще хапна някаква паста, а не сладко, но още го обмислям. Надявам се да не ви обременявам с това, че си казвам какво съм хапвала, но ми се иска, ако някой има забележки да си ги каже, за да не правя грешки. За спорта съм съгласна с теб, Disaster, обещала съм пред себе си и пред приятеля ми да почна, но просто ми трябва малко време да се надъхам. Благодаря на всички за доброто посрещане! Лек ден!
Отговори с цитат
  #702  
Стар 23rd February 2010, 10:36
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Деляна,само да спомена,че в диетата пише:ако първите 10 дни нищо не свалим, да не се отказваме(и са прави).Точно затова,не знам как ще определиш до началото на март дали при теб действа-има само 1 седмица.
Отговори с цитат
  #703  
Стар 23rd February 2010, 11:07
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Много благодаря за забележката. Може би ще изчакам до към 8 март А и моят организъм от толкова много мъчене - диети, после тъпчене, после пак диети, си е изградил защитен механизъм и сигурно малко по - трудно ще подейства режимчето. Наистина трябва да го подкрепя с малко спорт, като за начало ще почна с малко упражнения у дома, за да се задейства метаболизма ми и да почне да гори по - бързо от гадните тлъстинки
Отговори с цитат
  #704  
Стар 23rd February 2010, 11:24
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Ще подейства,само не се предавай.Последните две години и при мен бяха така: отслабване,надебеляване,па к отслабване и т.н.Много ми тежи,защото като по-малка винаги съм се числяла към слабичките,а сега... Официално се отказах от диетите.Този режим го възприемам като разделно хранене с леки модификации.Като свършат 90-те дни ще продължа с разделно(или ще се опитам по-скоро).И така...няма да се мъча вече с диети.Залагам на тренировките,които така или иначе никога не съм прекъсвала.
Искрено ти пожелавам успех!
Отговори с цитат
  #705  
Стар 23rd February 2010, 13:56
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте,добре дошла на Деляна и от мен.Успех и много воля и инат(както пожелавам на всички новодошли).Днес съм на въглехидрати.Наобяд ядох от онези къдравите спагети,дето ги продават с пакетче някъква подправка,само че не я сложих подправката,ами използвах малко от гранулираната подправка на Маги(зеленчуковата).За довечера малко сладко и така.Не мога да кажа, че този ден ми е любим,защото откакто съм на тази диета сладкото нещо не ми е приоритет.А по отношение на пицата и спагетите,като ги ям след това не се чувствам гладна и изкарвам с тях.Пропуснах си водния ден,реших че няма да мога да се справя,без това тези дни ми е ниско кръв ното
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #706  
Стар 23rd February 2010, 14:45
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

petia_britney, благодаря за пожеланията! Малко ми е трудничко като за начало, но няма да се дам лесно. Днес хапнах малко макарони, които май не бяха много малко За вечерта ще се опитам да поогранича апетита си
Отговори с цитат
  #707  
Стар 23rd February 2010, 15:27
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Деляна, предупредих те, че режимът предразполага към нарушения. От това, което прочетох, явно ти е слаб ангелът. Съветът ми е да си сложиш железни рамки. Да си забраниш неща, за които режимът допуща по малко. Напр. хляб първия и втория ден. Специално за салатките - не виждам причина да ограничаваш само тях. Трябва да има баланс между основната храна за деня и зеленчуците. Ще ограничаваш прогресивно въобще количеството храна. А за въглехидратния ден правилно си разбрала - на обяд нещо тестяно, на вечеря малко количиство захари. Да речем 2-3 малки баклавички, еклер и половина, или 3-4 петифури, шоколадче или вафла. Такива неща. Няма да се учудя, ако се изцериш от любовта към сладкото. На мен това ми е най-омразният ден. И правя най-много нарушения.
Не успях да се претегля след водния ден, че имаше публика, нали беше неделя. Аз съм строго конфиденциална вкъщи по тоз въпрос. А на белтъчния вече се поосвиних за компенсация. Не съм правила нарушения по отношение на менюто, но бях толкова изгладняла, че като количество и часове за хранене... без коментар. Сега и тати е на гости, не знам как ще устисквам покрай готвенето, че той е каприз, и кога ще се докопам до кантара в уединение.
Отговори с цитат
  #708  
Стар 23rd February 2010, 16:04
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Охх, дундьо, не просто ми е слаб ангелът, а е МНОГО слаб, направо на моменти изпадам в такова неконтролируемо плюслане, че не мога да се спра. Ще трябва да огранича количествата, но не разчитам да ми дойде от небето. Много рядко се срещат хора, които като кажат нещо да го сторят от раз. За това ограничението ще дойде постепенно, все пак съм само в началото. Малко ме притеснява фактът, че досега не съм се хранила по този начин, почти изключвах бобовите храни, както и силно въглехидратните. Не че е имало успех. И изпитвах лек страх, че може да предизвикам обратен ефект и вместо отслабване да стане напълняване. Но пък от друга страна по толкова много форуми четох за жени, които са постигнали завидни резултати с тази диета, гледах и снимки и останах приятно удивена. Та си мисля, че няма точно аз да съм най - големият карък и да не ми подейства режимът. Надявам се
Отговори с цитат
  #709  
Стар 23rd February 2010, 19:32
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Здравейте мацки!

Попаднах на тази тема и реших и аз да се включа.Мисля да започна тази 90дневна диета.Предполагам,че мъжът ми също ще ми прави компания,понеже иска малко да дръпне,той самия ми беше казал за режима преди известно време.Сестрата на негов колега е свалила над 30кг.и мисля да поразпитам за подробности.
Много се радвам,като виждам линийките ви.
Пожелавам успех на всички!
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #710  
Стар 23rd February 2010, 23:00
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Евита Много се радвам,че компанията ни се увеличава,така колкото повече момичета,толкова повече мнения и съвети.Успех и ако си настоятелна и упорита ще постигнеш много.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:55.