IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th April 2007, 08:57
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

Аз преди 10-на години имах такъв проблем...сега се сетих,като чета темата.Тогава стоматолога ми беше казал,че ще мине от само себе си,че не се лекува специално.Но аз всъщност имах само щракане (и то също силно) и леко схващане,но ми мина наистина само.Не помня какво ми каза тогава зъболекаря,някаква липса на нещо си Извинете,че ви "помогнах"
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th April 2007, 09:35
Pepes Pepes не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 223
Изпратете съобщение чрез ICQ до Pepes
По подразбиране

И аз се присъединявам към щракащите, доста често ми се случва и все не му обръщам внимание, но като бях малка ми се беше схванала много яко челюстта и отидох на зъболекър, който ме гледаше "умно" няколко минути и не можа да каже къде ми е проблема, после и при мен си мина самичко. А веднъж ми споменаха, че може би ми е разместена леко челюста и затова си щрака
__________________
За всеки втори шанс трябва първа стъпка
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th April 2007, 20:26
dellinda dellinda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 8
По подразбиране

И аз го имам същия проблем - отвреме на време ми се "разтропва" ченето докато ям и се схваща, но после от само себе си престава Поне виждам че не съм единствената и че не е опасно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th April 2007, 20:35
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

незнам колко не е опасно, но аз вече трети ден съм с полу-оперативно чене и много ме дразни. Искам да го напъна, за да се отвори напълно, но както ви казах имам чувството, че заедно с него и череша ше ми се пропука.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th April 2007, 20:39
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

На мен ,когато имах такъв проблем,ми се налагаше понякога да раздвижа ченето вляво-вдясно за да мога да отворя по-широко устата.И така по няколко дни.Мисля,че и на теб ще ти мине.При мен от поне 10 години не ми се е случвало.
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th April 2007, 14:07
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
незнам колко не е опасно, но аз вече трети ден съм с полу-оперативно чене и много ме дразни. Искам да го напъна, за да се отвори напълно, но както ви казах имам чувството, че заедно с него и череша ше ми се пропука.
по-добре недей, че виж на милена 007 какво са й казали. да не вземеш да направиш някоя беля
и моето се разтропва от време на време и съм имала случаи да ми се схваща и съм питала родителите ми(нали са лекари и макар да са специалисти в съвсем други области аз все си мисля, че трябва да са компетентни и във всяка друга) обач и те са ми казвали, че няма някакво специфично лечение на този проблем. много тъпо
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th April 2007, 16:47
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Puppito, аз не го напъвам, точно защото си ме е страх да не стане някое перманентно увреждане Вярно трябва да си намеря някой да ми го "намести" в някой файт клъб
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th April 2007, 16:49
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

аз съм човека бе!! близо година ходих на "самозащита за жени " - кажи къде да те срещна
айде да не разводнявам излишно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th April 2007, 10:57
mikse mikse не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 106
По подразбиране

И аз имам такав проблем, ченето ми леко припуква при отваряне. Вече не ми прави впечатление.Питала съм моя зъболекар за лечение - той каза, че няма. Какво пък толкова? Все пак ако някой знае ефективно лечение ще ни е полезно.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th April 2007, 16:58
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mikse
Какво пък толкова? Все пак ако някой знае ефективно лечение ще ни е полезно.
Ох аз как бленувам мойто да се разщрака пак От една седмица вече така се е стегнало от деясната страна и няма отпускане. Вчера реших да набивам сурово зеле и не мога да си отворя устата да го захапя...едно напрежение се усеща, дори малка болка-чаааак до ушото. Верно ше викам Пупито да ми го намести, че вече представлява проблем и в други насоки.(иф я ноу уот ай миин) :P
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемченето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:25.