IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 16th February 2006, 01:21
P406 P406 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 4
По подразбиране Хормон на растежа

Пиша, вече и аз незнам за кой път, моля само да ми обърнете малко внимание, на 20 съм 176 см. 80кг. Харесвам физиката си, тренирам редовно, доволен съм от себе си мисля. Но мн. искам да кача на ръст, неискам да ставам някакав, гигант, просто искам да съм около 180-182 не повече. За скъпи инжекций немога да мисля, не и за сега. Бях в "Мусаши" там продавачът ме посаветва след като нямам пари за скъпи препарати да си купувам, всеки месец "Амино киселини - подсилващи хурмона на растежа" Е добре мога да си позволявам всеки месец по 50-60 лева, ама друго ме валнува... с трениора си по фитнес го обсаждахме, той каза, че е вазможно вземайки този продукт хрущялите ми може също да нарастнат (уши, нос), други пък ми казват, че това разбирасе е вазможно, но само при предозиране... офф ама наистина вече незнам, към кой да се обърна. Моля ви обяснете ми внимание, посаветваите ме... какви продукти, цена, фирми... за никаде не бързам, дори бавно да става, няма значение, изпуснал съм ранната възраст в която тожа можеше да стане със спорт, но няма да плачем я, не е болка за умиране, но все пак моля за който разбира да ми обесни по подробно как стоят нещата с този виж продукти и тяхната употреба Благодаря предварително
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хормоннарастежа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:16.