IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th September 2008, 22:14
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

От 3 до 5 000 лв. Но си заслужава, особено за трета операция.Просто не мога да се сетя за друг, освен за Доц. Цветков и доц. Джамбазов, които са УНГ и които могат да правят нещо по теб за трети път.Изобщо не бих се доверила само на пластичен хирург като специалност дори и за второ рино.....Жалко, че по-рано не съм се светнала.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th September 2008, 23:09
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tediidet
От 3 до 5 000 лв.
По-скоро бих казала между 2 и 3000 лв, но трябва да отидеш на консултация и да питаш. Зависи какъв е проблемът и колко сложна ще е операцията.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th September 2008, 20:17
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

В моя случай става дума не за оправяне на чужда грешка , а за довършителна работа - съвсем малки дреболиики са и се чудя струва ли си лягане под опойка за 3ти път , но от друга страна ме побърква мисълта ,че 2 пъти съм лежала на масата , два пъти съм изтърпявала възстановителния процес и накрая пак има какво да се иска
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th September 2008, 20:30
emanuela_vt emanuela_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 29
По подразбиране

верно ли има клиника в Габрово тоя Евстатиев ? или аз съм се заблудила нещо
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th September 2008, 20:50
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

tediidet би ли ми казала, какво точно ти прави Цветков, защото аз планирам да се оперирам при него
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th September 2008, 21:15
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Мисля,че вече си разбрала, че основно ме дооправя/ 4 та рино/.От това, което с ме говорили с него и което се вижда:
1. Събрани са страничните кости на носа и е създаден гръб/ както си е нормално де/, просто Евстатиев беше недовършил.
2. Отгоре стърчаха един ясно изразен и множество странични ръбчета.Как са изчезнали, не знам
3. Върхът седеше така, че аха и да падне.Прибра го към лицето и стана не така остър и оскъден като материал.А как е работил с наличния материал, който хич не беше останал, за мен си е направо на магия.
4.Подобряване на развалено дишане от едната ноздра.Това с лошото дишане стана още след първата операция.
Един голям извод за мен е, че НИКОГО НЕ БИХ ПОСЪВЕТВАЛА ДА РИСКУВА С ДОЦ.ЕВСТАТИЕВ.АКО МУ Е МИЛА ВЪНШНОСТТА, А И ЗДРАВЕТО.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th September 2008, 09:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

tediidet, аз много се притеснявам за моя случай, защото аз имам огромна перфорация на носната преграда, освен това искам да се промени и външния вид на носа ми, затова се чудя дали този лекар ще ми направи всичко наведнъж, дали това въобще е възможно да стане с една операция.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th September 2008, 23:27
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Аз само да се похваля , че ме чака 3та операция при Евстатиев ... може би това не говори много добре за него , но аз някак си свикнах той да ме оперира , а и все още вярвам ,че моите проблеми са следствие не от негова липса на професионализъм, а от продължаващото развитие на организма ми ( на 19 съм , а първата операция направих на 17 ) ....
Операцията ми ще бъде някъде средата на декември , така че ще докладвам за резултата , защото много ми се иска да продължа да вярвам , че нослетата на Евстатиев са едни от най добрите
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th September 2008, 15:51
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

ами вярвай!няма лошо!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th September 2008, 22:00
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mayby baby
ами вярвай!няма лошо!
Мерси
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприЕвстатиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:14.