IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 4th August 2008, 00:02
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

;МИ те май не са дълги
щот се опасявам че са ми къси 5 милиметра да са максимум да не би и по-малко
питам понеже майка ме саботира да не ги махам с кола маска, но имам проблем с бръсначите - порязвам се често


и след това май мажат с нещо нали
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #42  
Стар 4th August 2008, 00:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,слагат крем за успокояване на кожата или пудра
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 4th August 2008, 09:48
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

А има и разни мазилца под формата на гелове, кремове, пяни и ампули за забавяне на растежа и с успокояващо действие. Много видове са за това не мога да цитирам нещо конкретно.
При първите от три до четири процедури може да се получи фоликулит /което не е притеснително/ или по изострена чувствителност и в този период а и не само може също да се ползва Д Пантенол! Освен че успокоява той и спомага за по-бързото обновяване на кожата!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th August 2008, 11:15
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

А бебешко олио? Или да питам козметичката
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #45  
Стар 4th August 2008, 11:36
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
А бебешко олио? Или да питам козметичката
Аз ползвам и бебешко!

Най-често обаче - крем "Невен". Червенината изчезва за минути!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th August 2008, 11:51
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
А бебешко олио? Или да питам козметичката
Не. то не е толкова ефективно. Съставките в него са други. Има си спец. продукти за след епилация, иначе в салоните щяха да пестят кинти и да зареждат с бебешко олио, вместо с подходящите продукти
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th August 2008, 12:27
Аватара на Be.sun
Be.sun Be.sun не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София
Мнения: 542
По подразбиране

За първи път се престраших да отида на кола маска преди 3год, доста болеше , но си струваше. Беше само една процедура и след това продължих със самобръсначката/махах ги изцяло/
Но от една година пак почнах да си ходя при козметичката и сега на около 4седмици си ходя редовно.
До колкото знам е хубаво да се прави след цикъл.
До сега все бях голо охлювче , но момченце много ми искаше прическа и все нещо се шегувахме и миналата седмица като ходих си оставих една лентичка. Беше ми малко трудно да се възприема , защото не е идеалната/козметичката каза че др път като порастнат косъмчетата ще дооформи и ще стои по добре/.
Иначе съм доволна. Според мен всичко е на психическа основа. Има болка, но не е чак толкова зле. След процедурата козметичката ми дава някакво като олио и се намазвам, след това един два часа съм малко по-зачервена, но след това съм с бебешка кожа.
Не е много хубаво косъмчетата да са прекалено малки, защото някои ще се хванат а други не и общо взето няма да има кой знае какъв ефект.
А относно плажа и космите- 100% или изцяло кола или поне бикини зоната да се оформи както трябва.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th August 2008, 12:30
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Има и кремчета за забавяне растежа на космите, пак за след епилация. Аз ползвам на Academie, но не моге да кажа, че има някакъв особен ефект. Горе-долу, веднъж в месеца си ходя и това е!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th August 2008, 12:53
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ами да ви кажа девойки мили тия нещица за забавяне на разтежа си вършат работа.Е има значение малката на продукта, но и също така и хормоналния баланс. Особено при жените хормоните са в повечето време не винаги в норма.И да кола след цикъл А за болката която е все пак моментна има епидермални упойки от сорта на Лидокаин на спрей. но в мн. малко салони го предлагат.
Лидокаина също се ползва и при отстраняването на фиброни в мн. мин. количество като кубатура инжектиран подкожно.А иначе за колата на спрей!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th August 2008, 16:08
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow
А за болката която е все пак моментна има епидермални упойки от сорта на Лидокаин на спрей. но в мн. малко салони го предлагат.
А не можем ли да си го закупим от аптека ?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: интимнаприческа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:26.