IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2010, 00:30
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране Търся каквито и да е добавки за пълнеене с траен резултат

Предложете някакви качествени добавки, които да ме отърват от проблема със свръх ниското тегло 65 kg - 184 sm с дамска талия и момичешки бицепси

Давайте всичко каквото и да е само да не е прекалено скъпо.
С храна не дава резултат.
Тъпча по 3 свински пържоли всяка вечер към 22 часа със тулумбички от месеци и напълно никакъв резултат с моя свръх бърз метаболизъм
- след 2 часа всичко в тоалета
Верно хабя много нерви че съм безработен и сам и хептен ще се стопя...тъпча кебапчета и вафли по цял ден и кльощав от нерви ама без приятелка и работа не се живее...колата и тя дъртофелата вечно пари смуче



ще откача
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd July 2010, 11:21
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране

Толкова ли е трудно да помогнете като напишете два реда?
Освен един рекламен тарикат за 10 дена никой не отговоря...егати форума.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd July 2010, 11:30
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

А теб толкова ли ти е трудно да напишаш 1 ред в гугъл? И недостатъчен ли ти е рекламния тарикат, аз съм видял пакетите им и смятам, че са доста изгодни именно за покачване на мускулна маса. Ако не са ти достатъчни големите кофи с протеин от този "рекламен тарикат" , мога да ти поръчам камион например, директен внос от САЩ, но си приготви повечко пари.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd July 2010, 11:47
Аватара на brutalmas
brutalmas brutalmas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 48
По подразбиране на никой

на никой хора никога не може да се угоди .
__________________
Ексклузивен представител на марките MEGABOL,STRIMEX и NUTRITECH за България
http://proteini-bg.com
http://bodyfan-bg.com/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th July 2010, 10:55
OBI_1 OBI_1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 6
По подразбиране Re: Търся каквито и да е добавки за пълнеене с траен резулта

Цитирай:
Първоначално написано от Amtela
Предложете някакви качествени добавки, които да ме отърват от проблема със свръх ниското тегло 65 kg - 184 sm с дамска талия и момичешки бицепси

Давайте всичко каквото и да е само да не е прекалено скъпо.
С храна не дава резултат.
Тъпча по 3 свински пържоли всяка вечер към 22 часа със тулумбички от месеци и напълно никакъв резултат с моя свръх бърз метаболизъм
- след 2 часа всичко в тоалета
Верно хабя много нерви че съм безработен и сам и хептен ще се стопя...тъпча кебапчета и вафли по цял ден и кльощав от нерви ама без приятелка и работа не се живее...колата и тя дъртофелата вечно пари смуче



ще откача
Освен че яко се оплакваш, друго не си писал.
Кажи дали имаш желание да тренираш и какви пари си готов да отделиш!!
Мускулна маса ли искаш да качиш или просто да станеш торбар??
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th July 2010, 12:41
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране Re: Търся каквито и да е добавки за пълнеене с траен резулта

Цитирай:
Първоначално написано от OBI_1
Кажи дали имаш желание да тренираш и какви пари си готов да отделиш!!
Мускулна маса ли искаш да качиш или просто да станеш торбар??
Искам да напълнея с 20 кг. и да стана нормалните 85 кг. за ръста и възраста ми.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th July 2010, 12:49
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
А теб толкова ли ти е трудно да напишаш 1 ред в гугъл? И недостатъчен ли ти е рекламния тарикат, аз съм видял пакетите им и смятам, че са доста изгодни именно за покачване на мускулна маса. Ако не са ти достатъчни големите кофи с протеин от този "рекламен тарикат" , мога да ти поръчам камион например, директен внос от САЩ, но си приготви повечко пари.
Търся съвети как да напълнея, а не рекламни сайтове!
Очевидно имам огромен пролем с качването и на 1кг.!

Ако не си чувал ти и който и да е в темата има мъже, като мен, които имат огромен проблем с невъзможноста да качат и един килограм.
Ям предостатъчно свинско месо и сладки късно вечер от години и резултатът е напълно нулев. Не съм мръднал нито нагоре нито надолу от 18 г. възраст...тоест 13 г. - скоро правих пълни медицински изследвания за работа на кораб..къде ли не ме гледаха - всичко наред...само дето аз не съм доволен от свръх ниското си тегло и мършав вид за годините си и нормалния мъжки ръст които имам.

Имам свръх бърз метаболизъм. Каквото и да тъпча не се задържа дълго.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th July 2010, 14:42
OBI_1 OBI_1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 6
По подразбиране

все пак трябва да кажеш дали искаш да треанираш или просто да седиш и да качваш. С първото ще имаш и бицепси и ще качиш мускул, а за второто- и моят метаболизъм е супер бърз, но нз дали е правилно датъпчеш добавки без да тренираш. може да започнеш с трибулус. От качването на тестостерона да налееш малко
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th July 2010, 17:46
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Amtela
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
А теб толкова ли ти е трудно да напишаш 1 ред в гугъл? И недостатъчен ли ти е рекламния тарикат, аз съм видял пакетите им и смятам, че са доста изгодни именно за покачване на мускулна маса. Ако не са ти достатъчни големите кофи с протеин от този "рекламен тарикат" , мога да ти поръчам камион например, директен внос от САЩ, но си приготви повечко пари.
Търся съвети как да напълнея, а не рекламни сайтове!
Очевидно имам огромен пролем с качването и на 1кг.!

Ако не си чувал ти и който и да е в темата има мъже, като мен, които имат огромен проблем с невъзможноста да качат и един килограм.
Ям предостатъчно свинско месо и сладки късно вечер от години и резултатът е напълно нулев. Не съм мръднал нито нагоре нито надолу от 18 г. възраст...тоест 13 г. - скоро правих пълни медицински изследвания за работа на кораб..къде ли не ме гледаха - всичко наред...само дето аз не съм доволен от свръх ниското си тегло и мършав вид за годините си и нормалния мъжки ръст които имам.

Имам свръх бърз метаболизъм. Каквото и да тъпча не се задържа дълго.
Явно ние не можем да четем, тъй като в първия ти пост пише следното - "Предложете някакви качествени добавки, които да ме отърват от проблема със свръх ниското тегло..."

Ако за теб това изречение, написано в темата за хранителни добавки, е равно на "Търся съвет как да напълнея" - да, няма проблем, само дето за останалите хора по тоя свят - не е. Търсиш хранителни добавки и такива ти се предлагат, тук никой не може да ти прочете мислите в главата.

Няма да напълнееш с това хранене и очевидно с огромната си активност през деня (което предполагам, може да греша, но мога и да се обзаложа) , но ти препоръчвам да започнеш да четеш и сам да си правиш изводите, защото идваш тук и започваш едва ли не да ни се караш, защото не можеш да напълнееш - така не се търсят съвети. Никой не може да помогне на човек, който сам не иска да си помогне.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th July 2010, 22:36
Amtela Amtela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от OBI_1
може да започнеш с трибулус.
Мерси.

Сега ще потърся какво инфо има за него в нета и какво уврежда.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсякаквитодадобавкизапълнеенетраенрезултат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.