IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 27th March 2011, 11:42
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

аз винаги съм е харесвала, а колкото до "големия" нос - скоро ще пусна снимки да се види, че не е толкова "огромен"
Отговори с цитат
  #312  
Стар 27th March 2011, 15:34
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Радвам се , че си се харесвала.........аз също се харесвах преди риното , но сега още повече ........Никой нормален човек не прави пластична операция на перфектна част от фейса , или тялото си
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #313  
Стар 27th March 2011, 15:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Житце, честито! На Пупито - също! Все повече като че ли стават доволните пациентки - това да се чува, момичета! Радвам се!!!
Отговори с цитат
  #314  
Стар 27th March 2011, 20:31
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Да, Gwen, аз мисля, че сме 6-7, поне толкова БГ съм виждала аз - до една доволни на 110 %
Отговори с цитат
  #315  
Стар 27th March 2011, 22:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Все повече като че ли стават доволните пациентки - това да се чува, момичета! Радвам се!!!
Всъщност имах предвид общо казано, че доста станаха доволните момичета, визирах няколко и в мамопластика - 4 тамън..., нямах предвид конкретно д-р Палаоро... но няма значение... радвам се като чета позитивни мнения и позитивни резултати - напоследък беше заприличало на осарник тук, а не на дискусия... Още по-приятно ми става като чувам хубави неща за хора, които отдавна "познавам", макар и задочно.... Та това е ....
Отговори с цитат
  #316  
Стар 28th March 2011, 08:39
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Не съм чела форума от години, само в тази тема влизах скоро с идеята, че пишем тук за Палаоро - не за кой колко е болен по интервенциите и т.н., нито да си пускаме ехидни коментари....затова идея нямам каква помия, с извинение, се вихри из останалите теми...ще се придържам към тази, докато мога да съм полезна на някого с инфо за Палаоро И ще иззема малко модераторски функции, като помоля тук да пишем за него...ако не се лъжа такава е темата, все пак
П.П. Днес ще свалям превръзката, ще има още feedback
Отговори с цитат
  #317  
Стар 28th March 2011, 10:07
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Факт е за съжаление , че доста помия се изля в тази тема.
От всички доволни пациентки на Полаоро (в момента се сещам поне за 5-6) , най-впечатляващ (според мен) е резултатът ("преди" и "след") на потребителката с ник 645CI !
Много красива и финна жена и за съжаление , точно тя обра най-негативните мнения ....
Перфектното и лице и тяло , явно дойдоха в повече на някой от по-консервативните потребителки и се започнаха едни излишни дискусии , последвани от нелепи сравнения с чалга певачки и пр. .
Хубавото си е хубаво и талантът на доктора е неуспорим !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #318  
Стар 28th March 2011, 10:19
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Съгласна съм, тя беше първата с негов нос, която видях. Оттогава се впечатлих и следях всяка следваща операция на Бг при него. Преди малко пуснах дълго ЛС, но ще копирам и тук част от текста - където разказвам за операцията, за възстановяването, за упойката:

За Палаоро - нищичко в нито един момент - преди, по време, след - операцията не боли - нито за секунда. Малко е неприятна смяната на пластмасовата превръзка след 1вата седмица, защото той я оформя по носа - от разтопена пластмаса. Но не е толкова страшно - преди това го дезинфекцира и намазва с нещо студено, слага лепенки и отгоре оформя пластмасовата шина...просто е неприятно, защото още не го чувстваш свой, а и е скоро след операцията и може малко да заболи. Само тогава. В никой друг момент няма болка. Упойката му е някакво чудо на науката - тя е локална, но разбира се, заспиваш напълно. Просто в момента, в който я махнат и ти кажат името - и при Пупито го видях с очите си, и при мен беше така - се събуждаш и нищичко ти няма. Той те буди, още докато опакова нослето - още си на операционната. Няма главоболия, няма труден и мъчителен процес на "излизане от упойка" - никак. Няма синини, няма отоци встрани от превръзката (разбира се самият нос остава още дълго отекъл, но освен него, нищо по лицето ти не е засегнато). Е, непосредствено след операцията се подува лицето, но затова пък една сестра ти слага лед на главата близките 10 часа - като го сменя на всеки 1-2, защото бързо се топи - но така до 2-3 часа и очите ти спадат, и бузите - всичко много бързо си идва на мястото. Страхотно работят - аз не преувеличих, като казах, че още на другия ден бяхме по разходки - и аз след моята интервенция, и Пупито след нейната. Няма никакъв дискомфорт. Само първата нощ си с тампони в носа - да обират кръвта, ако потече. На другата сутрин Д-р ги вади и те пуска От този момент си дишаш спокойно...запушва се от време на време, не можеш да го издухаш, но можеш да понамазваш отвътре с гентамицин и да го отпушваш внимателно
Отговори с цитат
  #319  
Стар 28th March 2011, 11:41
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Радостно е , че има толкова доволни от този доктор , но истината е , че малко хора могат да си позволят лукса да са негови пациенти ...
Не всеки може да отдели от бюджета си 4000-4500-5000eur за една ринопластика
То в тая криза , на някой и 1000лв им се виждат много , а к'во остава за гореизброените парични единици
Аз съм късметлийка , че за 2800лв се сдобих с желаното носле от първия път и то в БГ
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #320  
Стар 28th March 2011, 16:38
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Така е, не са малко, аз до преди година също не го виждах реализуемо. Затова пожелавам на всички, които мечтаят за операция при него, да не спират да вярват, че е възможно И изобщо на всички, които обмислят рино - при когото и да се оперирате, дано е точно това, което стои добре на вашето лице, което искате и сте си представяли и на първо място - да мине добре и да се възстановите бързо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.