IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th June 2012, 14:40
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране Проблем при записването на час при Доц. Джамбазов?

Здравейте!

Имам въпрос към тези, които са били при д-р Джамбазов в Пловдив. Тъй-като живея извън България и отдавна мисля за операция, се реших в крайна сметка и се спрях на д-р Джамбазов и Николай Георгиев (но Георгиев взима тройно и четворно повече). След много колебания, а и не огромни финансови възможности избрах д-р Джамбазов. Намерих сайта и контактите. Помолих мои близки да се свържат с клиниката и да попитат за час, но секретарката е отговорила, че няма никакви свободни часове чак до Октомври. Казала е, че евентуално ще звънне. Тоест дори и да звънне Октомври, операцията би трябвало да е най-рано 2013, което просто адски много ме учуди. Представям си колко много записани часове и колко предвидени операции има доктора... Та въпросът ми е, вие когато се записвахте за час имахте ли същия проблем? И дали проблемът не е това, че не съм в България? Защото в крайна сметка секретарката не е потвърдила, че ще се обади, това просто е някаква вероятност... Та се чудя дали изобщо някога през живота си ще имам възможност да се оперирам при него или просто тази секретарка се е направила на ударена и не й се е занимавало. В края на краищата не ми се вярва да има работен план до края на живота си.

Според това, което четох и пречетох по форумите и в интернет изцяло ми направи впечатление, че всеки хирург е силен в различни неща. Имам предвид изцяло хирурзите, които се занимават по-сериозно с ринопластика. Мненията, които прочетих за Джамбазов ми направи много силно впечатление, че хората, нуждаещи се от премахване на гърбицата, стесняване на носа и изправяне на носна преграда, са доволни от крайния резултат. А като цяло хора, които искат да си оправят ноздри, връх на носа и тн, не са доволни от него. Та , какво е вашето мнение по въпроса?

Благодаря предварително,
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st July 2012, 13:19
Nightwalker Nightwalker не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравей!
Разбирам, че искаш да си правиш ринопластика. В действителност при проф. Джамбазов се чака адски дълго, а при д-р Георгиев е цифромания. Аз лично бих ти препоръчал да се обърнеш към клиниката по Пластична Хирургия на ВМИ - Пловдив, намира се на 4-ти етаж на Хирургиите на Пещерско шосе. Там работят прекрасни специалисти, клиниката е изцяло реновирана и със сигурност можеш да се довериш на екипа. Голяма част от известните вече пластични хирурзи са излезли именно от там.... А относно цената - ценоразписът на клиниката мисля, че го има в уеб-сайта, аз лично преди месец посетих клиниката и ми направи впечатление, че ринопластика струва 1200 лв.... Като лекар - няма случайни там, но горещо препоръчвам д-р Красимир Янев...
Дано съм ти бил полезен...
Поздрав,
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd July 2012, 22:57
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря за отговора. А кой е този лекар, не съм го чувала? Къде мога да прочета отзиви за него?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th August 2012, 00:04
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Аз опитах да си запазя час при др.Джамбазов,но получих същият отговор с предложение за позвъняване от тяхна страна.Ако някой от вас е получил такова обаждане нека сподели след колко време се е случило това.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th September 2012, 20:39
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

мен ме записаха на 20-ти август в списъка и още не са се обадили за час през ноември.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th September 2012, 21:48
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Аз се обаждах няколко пъти през юли /не помня датите, но беше 3 или 4 пъти/. Тогава ми казаха, че часовете за октомври вече са заети и да звънна началото на октомври, за да ми дадат час за ноември. Не знам защо тогава не ми предложиха да ме запишат в списъка. Затова се обадих отново на 7-ми август. Тогава ме записаха в списъка за чакане за час през ноември, но ще видим. За сега никой не ми е звънял. Надявам се да звъннат.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th September 2012, 14:02
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Аз позвъних вчера (12.09) казаха, че съм 58-ма в списъка и ако професора преглежда три съботи в ноември ще съм тогава, ако са две ще остана за декември и да чакам да ми се обадят. Оххх, нямам търпение..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th September 2012, 14:23
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Аз позвъних вчера (12.09) казаха, че съм 58-ма в списъка и ако професора преглежда три съботи в ноември ще съм тогава, ако са две ще остана за декември и да чакам да ми се обадят. Оххх, нямам търпение..
Има записване за записване за консултация?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th September 2012, 16:23
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

..явно да
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th September 2012, 19:20
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Unhappy нови новини

Хей има ли някакво раздвижване - ново инфо. На някой да са му звъннали. Доста време мина . Някой информиран ли е за новата цена на риното - какво мислите. В другата тема се споменават някакви 2500 лв.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемпризаписванетоначасприДоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:02.