IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 14th September 2008, 08:05
poplo poplo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 10
По подразбиране

Благодаря за насоките. Бюджетът ми е около 1000 лева... Но все пак ще отида на консултация и при двамата сигурно и ще реша.

Благодаря отново и приятен ден.
Отговори с цитат
  #412  
Стар 14th September 2008, 08:12
kiki-miki kiki-miki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Стискам палци! По-добре да дадеш малко повече, но да получиш качествено обслужване и да си доволен от крайния резултат.
Да кажеш после как е минало!
Отговори с цитат
  #413  
Стар 25th October 2008, 14:51
valente_82 valente_82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1
По подразбиране корекция на уши

здравеите,аз си направих корекция на ушите,но исках да попитам тези които са си направили и те ,за лентата която се носи.Каква трябва да е тя и дали трябва да е много стегната,за6тото това не ми се обясни.
Отговори с цитат
  #414  
Стар 28th October 2008, 15:28
kiki-miki kiki-miki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Не трябва да е много стегната, защото ушите ще те болят, а може и главата. Аз лично навън носех ластична лента от тези, които се продават по магазините, а вкъщи носех ластичен бинт като лента. С такова и спях.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 3rd November 2008, 22:32
stefence stefence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: kyustendil
Мнения: 11
По подразбиране :)

Здравейте и от мен Значи и аз имам проблем с щръкналите уши и е доста неприятно.На 15 години съм и мисля и аз да си направя тази интервенция,но пък от една страна ме е много страх(в смисъл упойки.. направо ужас),а от друга нали разговаряла съм с родителите ми по този въпрос и те сА на мнение,че нямам нужда.Просто не знам.От доста време съм избягвала да си връзвам косата и то точно поради тази причина.Не знам .. просто нямам тази смелост.Не си се представам в операционната,а пък като чуя за тез игли .. направо настръхвам Обаче страшно много искам прилепнали ушенца
Отговори с цитат
  #416  
Стар 3rd November 2008, 22:48
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от stefence
Здравейте и от мен Значи и аз имам проблем с щръкналите уши и е доста неприятно.На 15 години съм и мисля и аз да си направя тази интервенция,но пък от една страна ме е много страх(в смисъл упойки.. направо ужас),а от друга нали разговаряла съм с родителите ми по този въпрос и те сА на мнение,че нямам нужда.Просто не знам.От доста време съм избягвала да си връзвам косата и то точно поради тази причина.Не знам .. просто нямам тази смелост.Не си се представам в операционната,а пък като чуя за тез игли .. направо настръхвам Обаче страшно много искам прилепнали ушенца
Който го е страх от мечки , да не ходи в гората
Отговори с цитат
  #417  
Стар 3rd November 2008, 23:09
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от stefence
На 15 години съм и мисля и аз да си направя тази интервенция,но пък от една страна ме е много страх(в смисъл упойки.. направо ужас),а от друга нали разговаряла съм с родителите ми по този въпрос и те сА на мнение,че нямам нужда.
Горе-долу на възрастта на децата ми си, Стефенце и имаме в рода хора с по-стърчащи уши (мъже) и не им пречи никак да са красиви и чаровни но все пак зависи.. не знам как е при тебе.

Има една такава опасност, че трудно човек може да се харесва само ако разчита, че всичко по него ще е идеално и безгрешно.. и така някои хора се увличат по пластичните операции (не винаги нужни и понякога с излишен риск).

Ако наистина те притесняват по-сериозно ушичките ти вероятно може да стане факт тази операция по-нататъка. И иглите се преживяват и всичко, но на тази възраст ти си дете по всички показатели и... не можеш сама да вземеш решение, знаеш.
Което не винаги е лошо
Отговори с цитат
  #418  
Стар 4th November 2008, 09:20
stefence stefence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: kyustendil
Мнения: 11
По подразбиране

ахам .. и Аз обмислям варианта за по-нататъшна операцийка .Ам чесно и аз нз , в смисъл не са ми чак толко лошички ушите,но пък си ме дразнат
Отговори с цитат
  #419  
Стар 4th November 2008, 10:32
posh_b posh_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Честно казано, като бях на твоята възраст и аз не си харесвах ушите (не, че сега са станали по-хубави) , но някакси забравих това, че не ми харесват и сега не ми пречат.Даже и не ги заглеждам вече. Не ми пречат
Та мисълта ми е, че може би нямаш нужда от операция, може да е от възрастта
Отговори с цитат
  #420  
Стар 4th November 2008, 10:45
stefence stefence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: kyustendil
Мнения: 11
По подразбиране

Ами да наистина е възмовно Но в послеДно врЕме съм станаЛа сигурно някаква маниачка на тЕмА уши напраВо съм много зле на всички гледам само ушетата .. шЕ ме помислЯт за некфО ку-ку
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:23.