IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 7th September 2008, 12:14
Аватара на hol_back_girl
hol_back_girl hol_back_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте Дюканки !от три дни и аз съм на Ударен режим и съм силно мотивирана да успея.Преди около месец пак започнах диетата но не се чувствах добре защото бях болна и реших да я отложа.Но сега реших отново да я подновя и силно се надявам да има ефект.Подкрепям всяка една от вас и се надявам всички да успеем
Отговори с цитат
  #302  
Стар 7th September 2008, 14:26
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Момичета, привет! Отдавна не съм писала, но не ми остава време! Зарупана съм с работа, а чета и за изпити. Естествено аз пак задържах, варирах между 68.5 и 69 около 5-6 дни и вече ми беше писнало. И изведнъж днес се тегля и какво мислите 68.3 направо съм на седмото небе Мисля че е защото минах на П. И така исках само да се похваля!!!
И също да питам нещо. Вчера започнах да ям трици, смесвам ги със сусам и ленено семе + едно млекце. Мисля че е добре за закуска, нали?! Обаче това ленено семе има ужасен вкус, едвам го ям
Стига съм дрънкала, успех на всички нови дюканки както и на ветеранките с вас съм
Отговори с цитат
  #303  
Стар 7th September 2008, 14:42
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте Дюканки!Днес пак съм на линия.Искам да благодаря на LEITO и на SIDNEYза полезните съвети и за подкрепата.Всъщност тази сутрин НА ГЛАДНО се поразрових в нета и открих много интересни факти за лененото семе.Направо ме остави със зяпнала уста знаех си ,че допускам някаква грешка ама като имала глава да пати......Просто е трябвало малко да счукам или да посмеля лененото семе за да не ми дразни стомаха.Иначе то си е много добро средство за лениви черва,дори не се привиква към него.От утре пак съм на ЧП да видим този път ще ми се опрат ли пустите килца.Това е за днес от мен.Очаквайте включване.Много.много целувки и пожелания за високи резултати на всички Ви![url=http://smiles.33b.ru/smile.6359.html][/url]ПП:Това е линк със страшни емотикони,дано да ви хареса и на вас!
Отговори с цитат
  #304  
Стар 7th September 2008, 14:55
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Мимче виж какво съм писала по-горе за лененото семе или провери в Гугъл.Има много интересни материали!
Отговори с цитат
  #305  
Стар 7th September 2008, 15:12
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

mimcheto_j_j сусама не е режимен! внимавай!

Да кажа само че аз от утре мисля да почвам 3та фаза....писна ми вече да набирам смелост изкарах 3 дни П и от утре .....wish me luck че много ме е шубе!
Отговори с цитат
  #306  
Стар 7th September 2008, 17:13
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета !!!!!!!! ....
виждама че има много новички на които казвам "ЗАРЕДЕТЕ СЕ С ТЪРПЕНИЕ но вярвайте режима действа " ..... аз дето съм непоправим купонджия и лакомница ..издържаш 6 месеца и една седмица...но и резултатите ми са добри ...мен поне много ме радва новата ми визия и показанията на кантара ...от 101 кг сега съм ВЕЧЕ 74,5 кг ( днес такива резултати показа кантара ) ..... ето и статистиката на моето дщканстване
101 начало
94,2 1 месец
89,6 2 месец
84,5 3 месец
81,5 4 месец
79,0 5 месец
76,2 6 месец
74,5 десет дни от 7 месец

Днес въобще ми е хубав ден ...и имам повод виртуално да ви почерпя днес дъщеря ми навършва кръглите 20 години ....
Отговори с цитат
  #307  
Стар 7th September 2008, 17:20
Antoinette Antoinette не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Somewhere
Мнения: 76
Изпратете съобщение чрез ICQ до Antoinette
По подразбиране

npp честито да ти е юбилея на дъщерята! да ти е жива и здрава, готина като майка си и много успехи в университета
а пък you rock нали знаеш
аз като за края на 2ра фаза се омазах с едно мляко 2% масленост чер нямаше друго в магазина...много тъпо
Отговори с цитат
  #308  
Стар 7th September 2008, 17:28
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

А пък аз днес за първи път от един месец успях да си сготвя нещо вкусно!!!
Направих си нещо като пилешка кавърма: "запържих" 250 г пилешко месо от бон филе с 200 г гъби.Прибавих си подправки и сложих домати от консерва.Накрая сложих вътре и едно яйце да се посгъсти и воала - голяма вкусотия ми стана / то като досега не ми се получаваше нищо как няма да ми е вкусно /
Останалите 250 г от пакета с месото си направих на тигана-скара / добре че преди време си вземахме такъв/ , че от утре съм на П и така до утре съм уредена с манджите
А пък днес кантара показа 61,5 кг и на няколко пъти през деня се качвах ей така от любопитство и все си стоеше толкова!!!
Дано утре покаже поне 61,3 кг.... данооо
Отговори с цитат
  #309  
Стар 7th September 2008, 17:51
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Привет и от мен на всички момичета, току що се връщам от и сядам на .Виждам,че доста сте писали, има и други нови дюканки-на които стискам палци и заедно трябва да успеем да станем УСПЕХ на всички.
Благодаря на milamila_77 за съветите,които ми даде.Реших да съм 7 дни на ударния режим-остават ми още 2дни и влизам в смесения Вече съм -3,5кг Обаче не се чувствам отслабнала, а малко подута,защото чакам МЦ Но дай боже после да е по-добре.
Отговори с цитат
  #310  
Стар 7th September 2008, 17:59
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Реших и аз да си сложа линийка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:16.