IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 16th September 2008, 19:14
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

До всички дюканки с малки деца !!!
Знае ли някой къде има качена Писменка от трилогията Буквенка, Цифренка , Писменка ?

А при мен нищо ново - от три дена съм зациклила на 59,300 кг......
Ама няма да се отчайвам - както каза niki за дрехите и при мен е същото - всичките ми панталони ми висят от към дупето и са ми широки в краката - просто супер
Отговори с цитат
  #422  
Стар 16th September 2008, 20:40
DEIZA DEIZA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1
По подразбиране

САМО ЗНАМ за буквенка че я има в www.p2pbg.com
Отговори с цитат
  #423  
Стар 17th September 2008, 06:40
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

СТРАДАМ!



Малък момент на слабост и хоп + 2 кг...
Прегрешенията не са шега работа от мен да го знаете

Хубав ден на всички!
Отговори с цитат
  #424  
Стар 17th September 2008, 11:12
marykerry marykerry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milamila_77
СТРАДАМ!



Малък момент на слабост и хоп + 2 кг...
Прегрешенията не са шега работа от мен да го знаете

Хубав ден на всички!
Не се притеснявай milamila_77, ако не се повтори пак няма да има проблем
__________________
Вкусно за устата - лепи се по бедрата!
Отговори с цитат
  #425  
Стар 17th September 2008, 12:42
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Привет и от мен момичета Напоследък много оредяха редиците ни,накъде изчезнахте? Аз по моя кантар не мога да разбера точно колко съм,защото все различно ми показва,но се върти около 67кг.
Почивните дни ще съм в Русе и ще имам електронен кантар,който майка ми е купила и тогава вече ще мога да се тегля с точност.
Днес ми е 15 ден от диетата и съм на П , по дрехите си личи, че губя кг,но по кантара не толкова.Иначе с тези яйца и пилешко скоро ще започна да кудкудякам. Много студено стана това време,то направо зимата дойде изведнъж,а още не сме отслабнали толкова,че да се вмъкнем в тесните палтенца.
ЦЕЛУВКИИИИИ ОТ МЕН!!!
Отговори с цитат
  #426  
Стар 17th September 2008, 22:05
Dimma Dimma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета
Аз съм дюканка от 15 дни. Започнах от 73кг сега съм 70. Направих няколко съзнателни прегрешения напоследък защото ми стана зле на 12 ден и се стреснах. После четох че понякога се случва когато си в състояние на кетоза.Надявам се да не ми се случва често защото много искам да продължа с вас. В по-горните постове прочетох че се притеснявате от крем карамела. Аз мисля че той е режимна храна - дано не съм в грешка защото 3 пъти вече си правя и сладко си го похапвам /яйца, прясно мляко, подсладител/. Става супер лесно и бързо на микровълновата.
Отговори с цитат
  #427  
Стар 18th September 2008, 11:38
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Здравейте!! Дойде и моят ред да се оплача Такмо си бях почнала П след ПЗ и се обринах цялата , понеже имам алергия към голямо количество яйца и сега не знам какво да правя, тежко ми идва да ям само месо и мляко, но трябва да се справя, защото 2 седмици стоя на 67 кг и не помръдвам. Иначе си намерих едни кремчета в магазина, които са 0,0% захар и 0.9% мазнини и си похапвам понякога
И да не забравя прегреших с една чепка грозде, но пък много ми помогна във 00 , а видях в книжката си с калориите че е само 81
Целувки и пишете как е при вас!
П.П. Момичета и аз като вас преди 3 г и нещо като свалих 20кг и три пъти си купувах за 2 месеца нови дънки но това е повод за радост, нали така?! Но за всеки случах пазете големите номера :P
Отговори с цитат
  #428  
Стар 18th September 2008, 12:50
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

здравейте муцунки :P как сте аз две вечери нарушавам с алкохол защото си имах сериозни поводи, както ви бях казвала от месец не мога да сваля 2 килограма и днес като се премерих - не можах да повярвам - тях вече ги няма . Вече съм 50.0 и си казах че като стана тези кила ще започна захранване , но мисля че никога не ме е било страх повече отколкото сега не знам как да го направя това захранване,знам че то е най-важното и мисля че ще почакам още малко antoanette какво става с теб скъпа дай ми малко кураж всичко наред ли килограмите стоят ли си същите?Поздрави на всички и много целувки!
Отговори с цитат
  #429  
Стар 18th September 2008, 13:22
Аватара на mimcheto_j_j
mimcheto_j_j mimcheto_j_j не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: France
Мнения: 45
По подразбиране

Leito ти за колко време свали тези кг? Защото аз за почти месец свалих 7, но сега съм в застой и се чудя колко ли време ще ми е нужно за останалите 10кг? Браво за 2кг определено е трябвало да празнуваш
Отговори с цитат
  #430  
Стар 18th September 2008, 15:45
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Привет и от мен милички !!! Днес съм 3 ден на чист П и се надявах да започна да свалям пак,ама нещо все съм в застой и мога да ви кажа,че нещо взех да се отчайвам !Уж си спазвам точно диетката и съм на режимни неща,а няма ефект--уф ще трябва да продължа и да чакам. Днес ми е 16 ден от диетата.
Надявам се вие поне да сваляте и заради мен.Успех и мнооооого целувки от мен !

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:55.