IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 16th September 2009, 08:05
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Някои може ли да ми каже добра клиника в София където поставят ботокс около очите? Спешно ми трябва мнение на хора които вече са изпробвали и знаят резултата. Благодаря ви
Отговори с цитат
  #192  
Стар 17th September 2009, 08:45
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Някои може ли да ми каже добра клиника в София където поставят ботокс около очите? Спешно ми трябва мнение на хора които вече са изпробвали и знаят резултата. Благодаря ви
Аз лично ти препоръчвам Д-р Тонев ( к-ка Доверие- Сф). Ще да ти сложи качествен ботокс, който ще ти издържи дълго, ще ти излезе малка сума, защото плащаш само количество което на теб е сложил . Малко е по сложно за датата на интервенцията, защото събира група , но си заслужава чакането.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 17th September 2009, 13:44
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз лично след като прочетох тази статия, която може би повечето от вас са чели, тотално се обърках - ботокс, хиалуронова киселина, ендоскопски лифтинг или ........ бръчки?


http://www.aestheclinic.com/?page=ne...8&start_point=
Отговори с цитат
  #194  
Стар 5th October 2009, 10:30
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Аз лично след като прочетох тази статия, която може би повечето от вас са чели, тотално се обърках - ботокс, хиалуронова киселина, ендоскопски лифтинг или ........ бръчки?


http://www.aestheclinic.com/?page=ne...8&start_point=
Защо? Не се обърквай .
Аз лично от ботокса съм си мн.доволна и от скулптрата, както и от Х.К., стига продължителността да й е поооо дълга .
Преди малко гледах една жена с такива хлътналости на лицето, вследствие на което е получила увиснали гънки на бузите, с бръчки на челото и бях мн. доволна от себе си, че съм си направила тези процедури.
И ендоскопсия лифтинг е мн.хубаво нещо, стига да можеха да го работят така сполучливо , както хубаво го обясняват.
Така, че ще се борим успешно с бръчките .
Отговори с цитат
  #195  
Стар 5th October 2009, 10:55
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ина, в крайна сметка, кажи има ли наистина видим резултат от склуптрата?

Ботокса дава добри резултати, но все пак е отрова, дали след време няма да се окаже поредната бомба със закъснител?!

Хиалуроновата киселина е безвредна, но резултата е толкова краткотраен

Все пак нали се опитваме да намерим оптималното решение между ефект, дълготрайност и цена?!

Но колкото повече се гледам и обмислям от къде да започна, толкова по-объркана се чувствам
Отговори с цитат
  #196  
Стар 5th October 2009, 12:44
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Ефект има, при мен се получи попълване на лицето (бузите) защото ми бяха хлътнали, както и назолаб.се попълниха,от двете страни на брадичката увисването се заглади. Но, при попълването за съжаление получих бръчки при усмивка под очите.А там нямах, нали съм с брефалопластика.
И затова си мисля, че по добрия вариант е да се направи липофилинг - на лицето, да се види колко ще се опъне и след това да се направи брефалопластика.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 5th October 2009, 13:23
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Сега чакам да видя колко год.ще е ефекта от скулптрата,дано издържи 2 г. както я рекламират и след това да си направя липофилинг.
Как мислите, нали сега не мога да правя липофилинг ,след като имам скулптра ?
И след липофилинга ако мн.се сбръчкам под очите , може ли да ми правят повторна брефалопластика ?
А ,за ботокса не мисля, че е нещо лошо, нали се маха от организма,четох ,че с него лекуват силна мигрена.
Отговори с цитат
  #198  
Стар 5th October 2009, 13:48
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

На мен също ми е интересно, дали може да се прави повторно блефаропластика?!
Отговори с цитат
  #199  
Стар 5th October 2009, 14:02
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Аз , докато пиша, че по доброто е липофилинга на лице, то момичето потвърди точно това.Само дано и разкаже как става ,къде са я дупчили . Аз видях преди 2 г. и доколкото си спомням под ушите, от двте страни на носа от двете страни на носа.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 5th October 2009, 16:56
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Може ли да имам алергия към ботокса ? Някъде четох , че който е алергичен към яйцата , може да е и към ботокса . С хиалуронова киселина се " опарих " , при това качествена и съобразена по вид за мястото си , ако и с ботокс ми се случи нещо / всички гафове ще са ми по лицето , с последствия /
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.