IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1241  
Стар 9th May 2010, 08:39
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Преживяхме плодовия ден!!!
Я да си направя и аз една линийка.
Имам минусче.
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 9th May 2010, 08:45
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Аз искам да попитам няколко неща - има ли някой, който е свършил диетата преди поне 2-3 месеца - как се чувствате, върнахте ли си кг? Някой, който е бил на Дюкан и от него е минал на 90 дневната? Аз си мислех да я пробвам, но се притеснявам да не кача това което смъкнах с Дюкан - просто този въглехидратен ден ми е много странен... и страшен x'D
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 9th May 2010, 09:29
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Аз днес съм на варива - 2 ден, та няма страшно
Напълно съм съгласна, че всичко е в главите ни.
Някак като знам, че днес, пък и вчера - мога да хапвам и не ми се яде толкоз.
Сутринта закусих със сок от по 1 лимон и портокал - както е по диета.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 9th May 2010, 09:39
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Аз бях на Дюкан. Но повече не мога само при мисълта за пилешко ми се повдига. Писна ми да ям пакетирани пилешки пържоли и след 5 месеца в четвърта фаза го зарязах. Но иначе свалих доста около 20-на килограма. И бях много доволна - дълго време, но после се оказа, че имам страшно натоверни 4 дни в седмицата от 8 до 8 и нямаше време да ям и само на вечеря и така качих половината от сваленото.
Дълго време се чудих дали да започна нещо различно, защото Дюкан действа, а досега друго по писан режим от някого не съм правила. Но се реших на 90 дневната диета, заради плодовете и заради факта, че всичко ти е позволено в определените дни, е почти всичко де. и аз от 5 дни съм на нея и имам 2 свалени килограма, което е супер, защото ям плодове, а де не казвам че във въглехидратния хапнах малко пържени картофки и един сладолед във фунийка, а това не ми се беше случвало отдавна и въпреки това минус 2 килограма.

Преди Дюкан:

ДостаСлед Дюкан:
Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Още време след Дюка:


Uploaded with ImageShack.us


На последната снимка тежа около 66 кг.
Та това което искам да ти кажа е, че и мен ме беше много страх, но засега действа.
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 9th May 2010, 14:53
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Никита, мисля че след свалянето на толкова килограми при Дюкан един курс на 90-дневната ще ти се отрази добре. Все пак нека да се изкажат и дами, които са я свършили.

Аз исках да попитам към кога да чакам първите минуси ако изобщо има такива. Все пак съм на нея само от 4.V., но пусно нетърпение
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 9th May 2010, 15:27
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Здравейте и от мен...днес ми е вторият воден ден, засега върви добре, даже и една хубава тренировчица със сауна си направих.

мауз, относно килограмите..то при всеки е различно, но аз примерно се тегля на всеки две седмици (не за друго, ами за да няма разочарования). Сега примерно не съм се теглила от първия воден ден, горе долу месец е това и чакам с нетърпение утре какво ще става. И все пак не килограмите са важни, а мерките

Лек ден на всички.
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 9th May 2010, 16:12
Аватара на doret
doret doret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Когато започнах 90 дневната свалях на всеки 4 дена по 1 кг. и така до края на първите 2 седмици. После спрях, разстроих се, въпреки 4е знаех 4е има и такъв период, почти две седмици 3та и 4та карах на диетата с малки прегрешения, кантара не мръдна осезателно и сега пак се стегнах и с нови сили напред ....
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 9th May 2010, 17:39
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Знам че см. са по-важни от кг., ама друго си е да го видиш минусчето, мотивира те някак си
Надали ще ударя килото за първите 2 х 4 дена, но се надявам. Старая се да нямам издънки и за сега устисквам. Ама кво се хваля, аз съм още в началото, та име време и за това
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 9th May 2010, 22:07
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Мауз, една дюканка казваше, че и сто килограма да тежи не и пука стига да изглежда слаба. Та в този рез на мисли Shandi e напълно права.
А относно кога се отслабва на 90 дневната диета, четох в бг мама, че ако не се смъкне до 10-я ден не е фатално, даже било нормално. Пък ако си около МЦ значи е съвсем в реда на нещата.

Иначе и аз мисля, че 90-дневната ... ще ми се отрази добре, в крайна сметка като че ли повече витамини има.
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 10th May 2010, 14:08
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Няма страшно. Може да почнете да сваляте наистина чак през втория месец. А после през третия само да задържате резултата. И това не е малко. Но внимавайте с прегрешенията, че тая диета много предразполага. И стига вече с тия ядки! Няма да ядете ядки. Ще си гладувате послушно, ако ви е много лошо, хапнете зеленчук. Ядките [b]не са [/b]разрешени. Това са вечните нечии вариации и импровизации, които се разхождат по форума. Който се опитва да е стриктен, да забрави за ядките.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:00.