IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 1st April 2011, 19:25
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Колко операции прави д-ра на ден и като часове какви са ? Доста работи този човек , да му се чудим как издържа ...
Отговори с цитат
  #1542  
Стар 1st April 2011, 19:27
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

ангелче как можеш да спиш само по гръб без да се обръщаш ?
Отговори с цитат
  #1543  
Стар 1st April 2011, 19:33
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Колко операции прави д-ра на ден и като часове какви са ? Доста работи този човек , да му се чудим как издържа ...
Предполагам,че стига до 4-5.....Но това са само догадки,а и има толкова други неща,които са по-важни от броя на операциите.И отново ще дам пример с доцент Митов от очна клиника"Света Петка".Той прави до 10-15 лазерни корекции на ден....Когато ми прави корекцията аз бях трета по ред,а в коридора чакаха още 10 човека.Въпросът е резултата да е добър.
Отговори с цитат
  #1544  
Стар 1st April 2011, 19:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sishristeva Виж мнението
Ангелче, мн се радвам за теб! На мен ми предстои лягане под ножа в понеделник и гледам мн да не мисля за това, че ще се паникьосам. Колко дена беше в болницата, на кой ти махнаха тампоните? после какво следва? вкъщи само с лонгетата ли те изпращат??? Ох, сори за въпросите, но вс дето изчетох като че ми се изпари от мозъка
Успех мацко!!!!Кажи ми къде ще си правиш изследванията за операцията и от кога спираш водата и храната?
Отговори с цитат
  #1545  
Стар 1st April 2011, 19:52
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Момичета,написах си примерни въпроси,които ще задам на доцента и които възнамерявам да споделя с вас.Ако някой ме подсети за нещо,ще му бъда много благодарна!
ВЪПРОСИТЕ:
1.Какви са възможностите,които предлагате за моя нос?
2.Какво включва подготовката в предоперативния период2
3.ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРСА НА ЛЕЧЕНИЕ,КАКТО И ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРОЦЕДУРИ АКО СА НУЖНИ.
4.Как почиствам носа през възстановителния период?Какви медикаменти са нужни?Мога ли да се духам?В случай на възпаление-какво пия?А при главоболие и висока температура?
5.Възможно ли е да си направя изследванията в деня на операцията в клиниката?
6.По кой метод ще ме оперират.Какви са плюсовете и минусите?
7.Ако датата на операция съвпадне с месечния ми цикъл?
8.Нормално ли е да имам храчки кръв след операцията?
9.Мога ли да мина през здравната каса?Болничните кой ми ги дава?
10.ЦЕНА НА:
-ОПЕРАЦИЯТА
-ПРЕСТОЙ
-КАРДИОЛОГ
-УПОЙКА ПРЕДИ ОПЕРАЦИЯТА
-ИЗСЛЕДВАНИЯ
-БОЛКОУСПОКОЯВАЩИ-да си нося,или те ми дават?
11.Преди самата операция може ли 10 минути да поговоря с доцента,за да му припомня какво искам.
12.Вярно ли е че,15 дни преди операциятане трябва да приемам медикаменти от вида на аспирин,парацетамол и т.н. и преди операцията е хубаво да пия АРНИКА МОНТАНА(хомеопатично средство,което подпомага за бързо зарастване на тъканите и костите)?
13.Нужно ли е да си нося някакви охлаждащи компреси?
Отговори с цитат
  #1546  
Стар 1st April 2011, 20:05
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Спокойно място за паника няма, аз пък бях много спокойна да не кажа - безразлична! Бях в болницата 2 нощувки, тампоните и всичко останало ще ми махне доктор Димитров и да само с логентата си тръгнах, след 14 дни махат и нея...
Благодаря! Ангелче, с лонгетата като си пречи ли ти да общуваш, да говориш по телефона и даже да поизлизаш малко, защото аз няма да мога да се откъсна напълно от работа явно и затова питам. От сърце ти желая супер мн да се харесаш!!!!!!
Отговори с цитат
  #1547  
Стар 1st April 2011, 21:38
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Бравооо!!!))Радвам се за теб!Ама не ми стана ясно нещо.Значи аз възнамерявам да ми правят всички изследвания в деня на операцията.Не знам дали може така.Това означава ли,че от предната вечер до самата операция трябва да стоя гладна и жадна?!За храната не се притеснявам,но без вода не мога!
Изследванията се правят в същата болница в деня на самата операция, трябва да си гладна и цадна от предния ден за да минат изследванията/заради вземането на кръв и урина е предполагам/ и после можеш да хапнеш но само до 1 и после идва мъката ГЛАДНА и ЖАДНА до самата операция, била тя и 19 часа вечерта , като мен ....
И мен липсата на вода многооо ме измъчи !
Отговори с цитат
  #1548  
Стар 1st April 2011, 21:39
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
ангелче как можеш да спиш само по гръб без да се обръщаш ?
Старая се ! Най много на страни да се обърна , като много внимавам !
Отговори с цитат
  #1549  
Стар 1st April 2011, 21:41
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sishristeva Виж мнението
Благодаря! Ангелче, с лонгетата като си пречи ли ти да общуваш, да говориш по телефона и даже да поизлизаш малко, защото аз няма да мога да се откъсна напълно от работа явно и затова питам. От сърце ти желая супер мн да се харесаш!!!!!!
Не мила не пречи даже понякога я забравам и тръгвам ди си чеша носа
Отговори с цитат
  #1550  
Стар 1st April 2011, 23:00
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
Не мила не пречи даже понякога я забравам и тръгвам ди си чеша носа
Хихихи, супер, мн ти благодаря! Страхотна си! Ангелче исках още да те питам - преди операцията успя ли да се видиш пак с доцента, защото предвид нашата среща преди 4 месеца, предполагам съвсем не си спомня какво сме говорили. Ти по отворения метод ли си? Д-р Димитров, който споменаваш анестезиолог ли е? Благодаря тиии
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.