IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2141  
Стар 4th July 2011, 16:31
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Вече я няма тази практика с смс-а, само ме помолиха да се обадя ако се отказвам. Като отидеш там сестрата те пита за кой час си, обикновено изостават прегледите, аз влязох с 30 мин закъснение.
За фотошопа Джамбазов само каза "Ааа, тук сте се опитали нещо да направите." и аз ''Мммм, ми да." Каза, ще на живо носа ми не изглеждал толкова зле,колкото на снимката, и започна да рисува върху оригиналната снимка, как точно вижда новия ми нос. Обясни ми, че в пластичната хирургия, разделяли лицето на 3 равни части и носа не трябвало да излиза от своята част. А моето лице било едро и малко носле щяло да стои като прикачено. Но обеща да го стесни и скъси, както и да повдигне малко върха. Аз исках и стесняване на ноздрите, но каза че нямало да мога да дишам нормално. Пък и там си имало правило, спускат се прави от вътрешния ъгъл на окото и ноздрата не трябва да го пресича.
А и да не забравя, заради изкривената преграда ще съм по ЗК
Общо взето доцента е много мил и търпелив, така че смело го питай каквото ти хрумне, ще ти обясни. Обяснява и за операцията, отоците, и т.н.
Рокси, благодаря много за информацията, писах ти и на лични
Отговори с цитат
  #2142  
Стар 4th July 2011, 16:46
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
По ЗК - 950 лв., иначе 1500 лв.
Благодаря ти за бързия отговор
Отговори с цитат
  #2143  
Стар 4th July 2011, 20:06
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Вече я няма тази практика с смс-а, само ме помолиха да се обадя ако се отказвам. Като отидеш там сестрата те пита за кой час си, обикновено изостават прегледите, аз влязох с 30 мин закъснение.
За фотошопа Джамбазов само каза "Ааа, тук сте се опитали нещо да направите." и аз ''Мммм, ми да." Каза, ще на живо носа ми не изглеждал толкова зле,колкото на снимката, и започна да рисува върху оригиналната снимка, как точно вижда новия ми нос. Обясни ми, че в пластичната хирургия, разделяли лицето на 3 равни части и носа не трябвало да излиза от своята част. А моето лице било едро и малко носле щяло да стои като прикачено. Но обеща да го стесни и скъси, както и да повдигне малко върха. Аз исках и стесняване на ноздрите, но каза че нямало да мога да дишам нормално. Пък и там си имало правило, спускат се прави от вътрешния ъгъл на окото и ноздрата не трябва да го пресича.
А и да не забравя, заради изкривената преграда ще съм по ЗК
Общо взето доцента е много мил и търпелив, така че смело го питай каквото ти хрумне, ще ти обясни. Обяснява и за операцията, отоците, и т.н.
Разкажи сега какво ти каза за отоците,че ми е много интересно.Абе как така на теб ти обеща?!На мен нищо не ми е обещавал....
Отговори с цитат
  #2144  
Стар 4th July 2011, 20:39
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
Момичета , имам един въпрос към вас
Когато отидете на консултация - ако ще ви оперира по ЗК , как определя цената ? смисъл : Моля някой да ми каже негова цена..знам ,че е индивидуално
Аз в петък званях да си запиша час- ноо.. никой не пожела да ми вдигне телефона..
Късмет на всички !
Нормално е,да не ти вдигат-в питък беше 01.07.В най-добрия случай септември ще можеш да си запишеш час за консултация за октомври.Моята последна информация е,че август доцента почива...Абе тя стана една....То май с Борисов по-лесно бих се срещнала))
Отговори с цитат
  #2145  
Стар 5th July 2011, 14:01
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Разкажи сега какво ти каза за отоците,че ми е много интересно.Абе как така на теб ти обеща?!На мен нищо не ми е обещавал....
Може би съм се изразила неправилно, под 'обеща" имах предвид каза ще приберем топчестия връх, така че да изглежда по-фин носа.
За отоците ми каза само неща, които вече знам от форума - синя и подута 1-2 седмици, носа ще е придобие окончателна форма към 4 месец, а до една година се счита резултата за окончателен.
Отговори с цитат
  #2146  
Стар 5th July 2011, 19:02
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

пфуу, днес се свързах с една много любезна жена- исках да си запазя час за консултация през септември месец... но .. след 20 август са записваниятаа за месец септември .. ех , сигурно другата година ще ми е операциятаа.. тц тц тцтцццц
Отговори с цитат
  #2147  
Стар 5th July 2011, 19:42
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Може би съм се изразила неправилно, под 'обеща" имах предвид каза ще приберем топчестия връх, така че да изглежда по-фин носа.
За отоците ми каза само неща, които вече знам от форума - синя и подута 1-2 седмици, носа ще е придобие окончателна форма към 4 месец, а до една година се счита резултата за окончателен.
Да,това и на мен ми го каза доцентът.С няколко думи от цялата консултация ми стана ясно,че доста работа го чака,но нищо не ми е обещавал.Само се усмихваше и ме изслушваше....Поради тази причина се учудих,че ти е обещал.Но защо пък не?!Аз продължавам да твърдя,че моят нос е най-грозен от всички носове тук взети заедно.
Отговори с цитат
  #2148  
Стар 5th July 2011, 19:43
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Petia8804 Виж мнението
пфуу, днес се свързах с една много любезна жена- исках да си запазя час за консултация през септември месец... но .. след 20 август са записваниятаа за месец септември .. ех , сигурно другата година ще ми е операциятаа.. тц тц тцтцццц
Аааа,недей да се отчайваш)Няма да е през 2012.Тази година ще е,имам такова предчувствиеИмаш ЛС
Отговори с цитат
  #2149  
Стар 5th July 2011, 20:24
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Аааа,недей да се отчайваш)Няма да е през 2012.Тази година ще е,имам такова предчувствиеИмаш ЛС
oуу , дано... дано да е тая година- ако чакам 2012- и ако ще е 12.12.2012 - нема смисъл да правяя .. ще пиша август , за кога са ме вписали и мен.. нека и аз малко да се поразкрася.. нагледах се на толкова готини нослета- еее време е и моята човка на врабче да заприлича на НОС
Отговори с цитат
  #2150  
Стар 5th July 2011, 21:22
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Да,това и на мен ми го каза доцентът.С няколко думи от цялата консултация ми стана ясно,че доста работа го чака,но нищо не ми е обещавал.Само се усмихваше и ме изслушваше....Поради тази причина се учудих,че ти е обещал.Но защо пък не?!Аз продължавам да твърдя,че моят нос е най-грозен от всички носове тук взети заедно.
E, стига де. Твоят поне в анфас изглежда добре, не е като моя - в анфас камбест, в профил гърбав.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.