IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 13th April 2010, 15:18
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

но грозно беше изказването, че 1500 лв не били за изпускане и едва ли не затова давал обещания. При него опашката от чакащи е дългичка, така че едва ли точно за нечии 1500 лв се е притеснил, Опа опа,тва си беше за мен нали?Чакай малко да те светна да разбереш нещо и друг път да не се налага с мен да влизаш в такъв вид диалог.Значи 2 дена преди операцията отивам на консултация аз с детето си,защото исках да махнем и сливиците му,влизам с 1 час закъснение ( майната му и на това,нищо че бих пътувала 18 часа ) и доцента след като видя фотошопа ми,хареса го и Обеща да ме оформи по този начин,се обърна към малкия : " Я отвори утата мойто момче.Добре.Ау какви големи сливици....ами ще ги вадим".Ок до тук?15 мин в има разговор я няма.Излизам на вън да платя и дамата казва 60,00 лв. за двата прегледа - ами детето си отвори устата за 30 сек. доктора изрече двете изречения за около 1 мин=30,00 лв.Не сме осигурени в Бг и кво се получава като уравниние 1500+75,00+30,00+30,00+300,00( операция на сливиците)= АМА хич не е за парите да знаеш.Как само ги е яд,че по клиничната пътека трябва да стоиш там 3 дни и заемаш леглото за следващия...Един сапун за дезинфекция на ръцете не ти слагат в тоалетната,е.... си болничното заведение.Аз съм се изказала грозно била...Грозно е да те подвежда лекуващия ти лекар и да се чудят как да ти бръкнат по-дълбоко в джоба.
Отговори с цитат
  #642  
Стар 13th April 2010, 15:30
Daisma Daisma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Мисля,че е грозно да пишеш по-този агресивен начин.Не се ли се сещаш как това твое поведение влие на хората, на който им предстой опеация? Не редно...правото е твое.
Отговори с цитат
  #643  
Стар 13th April 2010, 15:36
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

това пак за ме ли беше?
Отговори с цитат
  #644  
Стар 13th April 2010, 15:39
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daisma
Мисля,че е грозно да пишеш по-този агресивен начин.Не се ли се сещаш как това твое поведение влие на хората, на който им предстой опеация? Не редно...правото е твое.
Темата не е за успокояване на тези, на които им предстои операция, а за обсъждане, както на положителните, така и на отрицателните случаи и хората само да си направят преценка.
Керасаки, много съжалявам за неуспешната ти операция. Все пак, колкото и да не се харесва на съформумниците, тези неща трябва да се обсъждат...Моята операция е утре, надявам се да остана доволна, въпреки, че доста се колебая вече, но ще му се види края На теб Джамбазов какво обяснение ти даде след операцията? Моят нос е също топчест, както ти беше определила твоя и направо не знам какво да си мисля...ама каквото стане. Имаш ли нещо против да ми пратиш снимки на лични от резултата си? Благодаря
Отговори с цитат
  #645  
Стар 13th April 2010, 15:41
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

дългият пост,който написах беше към SIBI.Нещо с цитатите не се справих ама който има сиво вещество ще разбере за какво иде реч.
Отговори с цитат
  #646  
Стар 13th April 2010, 15:57
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

РОСИ не съм се снимала още,защото ме дразни това,което виждам та камо ли да му правя и снимки.Не съм обезобразена ставам за показ ама сърцето ми се свива като се погледна в огледалото и все същата "камбичка" виждам.Спрях да се гримирвам,нито пък отидох на фриз?ор( не мога да си намеря буквата), а трябваше абе пълна депресия.Не ми е до снимки,бях заложила много на тази операция и след нея се едно ми клъцнаха крилата.Сдобих се и с един отвратителен белег от лонгетата точно в центъра на "камбата" абе...кво да снимам?Ще се щракна,защото съм дала дума на някои хора и тогава ще ти пусна на лични и на теб,само ми трябва време да свикна.Имаше една съфорумка ARIZINA, която по описание имаше точно като моя нос.Та тя се оперира преди около 3 месеце може и повече и все викаше,че още не е за показване докато не се изгуби съвсем.Аз много исках да видя нейния резултат,ей така за кураж като теб сега,ама тя така и не сложи снимки.Май и тя не е получила каквото е търсила-дано да греша.
Отговори с цитат
  #647  
Стар 13th April 2010, 16:12
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

kerasaki, не бързай да се отчайваш, следващите 7-8 месеца носът ти ще претърпи доста метаморфози...
Отговори с цитат
  #648  
Стар 13th April 2010, 16:19
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Като да увисне съвсем например И ти и аз сме го минали този път и знаем какво го очаква носът ми и това е земната гравитация.Мерси все пак за неуспешния опит за успокоение.Който не е минал по трънливия път на разочарованието никога няма да схване за какво става на въпрос ама се тая.
Отговори с цитат
  #649  
Стар 13th April 2010, 17:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

rossi_spi много-много късмет ти желая
и хубавичко обсъди с доцента какво точно искаш, питай за всяка подробност и дали може да се получи това, за което лягаш на операционната
Отговори с цитат
  #650  
Стар 13th April 2010, 18:47
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Благодаря! Стискайте палци, че нещо взе вече да ме хваща страха...
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:31.