IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 29th March 2008, 22:42
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

На мен операцията а бюста ми беше 6-та въоще по ред. До сега претенции за лак и дължина на нокти са имали само в родилния дом така че не го мисли. Бижута не може да имаш разбира се. Относно апарата-щипката е голяма поне 3-4 см на малкия ми син който е на 7 влиза почти цялото пръстче и няма проблеми с отчитането, а и никой не гледа на днешно време оцветяването затова е апаратурата(те гледат за посиняване ако има проблем).
Успех мила стискаме палци всички....мисли само за крайния резултат и всичко ще е Ок!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 29th March 2008, 22:57
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Отново ще повторя, че анестезиолозите държат на чисти нокти без лак и ноктопластика. Знам го поне от петима подобни специалисти. Но за по-сигурно попитайте вашия
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 30th March 2008, 04:05
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Отново ще повторя, че анестезиолозите държат на чисти нокти без лак и ноктопластика. Знам го поне от петима подобни специалисти. Но за по-сигурно попитайте вашия
Ама разбира се!Момичета,не си играйте с важни неща,не се оперирате всеки ден...?!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 30th March 2008, 14:59
susi susi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 38
По подразбиране .

Аз си отидох с изтрит лак и изрязани нокти, защото имах опит само от изискванията при раждане. Никой не ме беше инструктирал за тези неща, но прецених, че сигурно пак така трябва.А анестезиолога даже не ми позволи да си изтрия червилото - смяха се, че няма да им пречи и настояваха да си стоя така! Въобще много весело започнахме!
__________________
СБЪДВАЙ МЕЧТИТЕ СИ!
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 31st March 2008, 12:03
megs megs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 59
По подразбиране Re: .

Цитирай:
Първоначално написано от susi
Аз си отидох с изтрит лак и изрязани нокти, защото имах опит само от изискванията при раждане. Никой не ме беше инструктирал за тези неща, но прецених, че сигурно пак така трябва.А анестезиолога даже не ми позволи да си изтрия червилото - смяха се, че няма да им пречи и настояваха да си стоя така! Въобще много весело започнахме!
Преди малко говорих със секретарката на доктора - каза ми, че няма проблем за ноктопластиката. Само разните му пиърсинги май ще трябва да махна, но това е най-малкия проблем
Момичета, има ли значение къде ще си направя изследванията или може в най-близката поликлиника. Ако има значение, моля кажете ми къде в София да отида.
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 31st March 2008, 13:04
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравей Megs, Азси правих изследванията в лабораторията на поликлиниката, но си ги плащах, защото това което ми трябваше не можело да се мине през здравната каса ми каза личната лекарка. Изследванията ми струваха 42 лв. и станаха готови за 1ден. Ходих и на мамолог, препоръча ми го генеколожката, при която ходя и прегледа струваше 20лв.
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 31st March 2008, 19:57
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране Re: .

[Преди малко говорих със секретарката на доктора - каза ми, че няма проблем за ноктопластиката. Само разните му пиърсинги май ще трябва да махна, но това е най-малкия проблем
Момичета, има ли значение къде ще си направя изследванията или може в най-близката поликлиника. Ако има значение, моля кажете ми къде в София да отида.[/quo

Привет от мен,пърсинга ще трбва да си го махнеш да и всички бижута.
А за изследванията аз ти препоръчвам да отидеш във някоя специализирана лаборатория ,защото аз отидох във Биочек и там такива не вежи доктори ,всичко ми беше грешно.И се наложи във болницата където ми правиха операцията да ми направят и изследванията.
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 31st March 2008, 21:39
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Здравей и от мен.
Аз си правя изследванията в Цибалаб имат лаборатории из цяла София. После до 17,00ч на същия ден си изтеглям резултатите от интернет и ги препращам в клиниката!
Целувки и успех!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 1st April 2008, 10:43
megs megs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря ви!
Хубав ден!
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 2nd April 2008, 17:46
Аватара на sexy mama
sexy mama sexy mama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Пловдив
Мнения: 74
По подразбиране

Здравейте!И аз скоро се оперирах и сега се вълнувам,че съм тук.
Чесно казано се оперирах,не защото исках голям бюст,а защото след раждането и след кърменето на дъщеря ми,гърдите ми станаха ужасно увиснали,ареолите ми не се събраха,изобщо глетката беше гадна,срамувах се дори от съпруга си.Рекох и отсекох...''Ще се оперирам и толкоз''
Отидох при Д-р Тонев(септември 2007) и той каза,че съм много млада(23г.) да си слагам импланти,и че ще ми направи само повдигане,че съм имала достатъчно материал и ще ми станат много хубави гърди.ОК!Съгласих се!Чакам дата за операция.Обадиха ми се за 20 февруари.Отивам за втора консултация,от първата бях отслабнала 10кг.и ''материалът'' се беше постопил,и аз му казах,че така или иначе ще ме оперират да ми сложат някой друг кубик.Съгласи се на 310сс.
И така на 20.02 отидох в клиника ''Каспела''гр.Пловдив,оперир аха ме и ето ме сега с 310сс.


P.S.Извините за дългия постинг.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.