IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2131  
Стар 29th January 2009, 22:08
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

eй, тира , настя недейте така, не позволявайте на тези момичета да ви прогонят от този форум имайте предвид че много момичета тук имат нужда от вас а и всички тук са си близки
Отговори с цитат
  #2132  
Стар 29th January 2009, 22:09
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Не искахме да ви обидим. И започнах да държа тон, когато Настя ми каза, че един вид не съм постигнала нищо с мойте диети и нямам право да си давам мнението.
tirra: Теб пък най-малко съм искала да те обидя от тази тема. + това не сме казвали да не спазвате режима.. исках просто да покажа, че режима си има и друга страна не е само хубавите резултати от отслабването. Както и да е. Явно вече сме набедени. Пожелавам ви лека и приятна вечер.
Отговори с цитат
  #2133  
Стар 29th January 2009, 22:53
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

tirra, Nastiya,
МОЛЯ не ни напускайте!
Имаме нужда от вашите съвети и напътствията ...

Има ли значение какво мислят някакви 2ма човека, след като сигурно 20 човека тук имат нужда от вашите съвети и влизат в темата, за да ви питат нещо или само да чуят мнението ви...

По дяволите, не мога да разбера защо двете антиДюкан влизат в тема за Дюкан, след като не са на Дюкан и не го приемат???? все едно аз да влизам в тема за борба и да давам мнение, след като не съм борец, не се занимавам с борба, не обичам борба, не гледам борба

ако си отидете темата може да се заключва.. ., защото никой няма да пише...
моля недейте!!!!


за Тира и за Настя

Мога да си променя ника и линйката с някой лозунг на ваше име, ако ще помогне да останете ?
например ТИРА, НАСТЯ останете!!!!без вас сме загубени!!!
Отговори с цитат
  #2134  
Стар 29th January 2009, 22:59
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

НАСТЯ, ТИРРА,МОЛЯ ВИ, НЕДЕЙТЕ!!!!!
Така излиза, че мнението на тези 2 дами е по-важно за вас, отколкото на всички останали, които държим една на друга!
Ако се оттеглите една по една ще се оттеглим всички и какъв е смисълът?!!?? Този форум ми помагаше, за първи път, да не се предам и откажа въпреки всичко.
Хора, в интернет има форуми за какво ли не, намерете този, който е подходящ за вас и го ползвайте!!!
Имам усещането, че тези две дами се забавляват да ни "палят фитилите", а това е лошо.
Аз все пак си промених цвета на косата- потъмних я, близките казват, че е по-добре така- надявам се да не е само от любезност. На мен ми е интересно, все още се гледам все едно не съм аз- забавно е!Доближих се до постигнатото преди празниците- остава ми само още 1 кг. Като го "догоня" отново ще продължа нататък, защото пролетта и лятото наближават!
Успех и лека вечер на всички!
Отговори с цитат
  #2135  
Стар 29th January 2009, 23:03
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

к'во ще кажете за линийката, а?
Отговори с цитат
  #2136  
Стар 30th January 2009, 00:38
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Ех, душички мили и сладки Как да ви остави човек ? Направо сърце не ми дава. В момента, в който писах "заядливия" си пост бях наясно какво ще се случи. Но ме разберете и мен. В началото се хвърлих да превеждам от френски сайтове, писах и на Дюкан, не че ми отговори,но това е друга тема Тира ъпдейтва темата непрекъснато и смея да твърдя,че тя и Мери ме запалиха лично,но понеже аз съм си "Тома Неверни" изчетох де що материал има, за да не съм неподготвена.
И след всички тези "титанични" напъни от страна на всички да се направи нещо и да бъдем (слагам и себе си в това число нескромно ) полезни, се появяват нови хора, които дори не са си направили труда да прочетат поне предната страница. Мен ТОВА ме ядосва...Наясно съм,че има много неизвестни в режима,но постоянното предъвкване на едно и също не го прави по-ефективен, а напротив. Дори плюсовете и минусите са дискутирани МИЛИОН пъти. Лично аз се чудех дали нямам поражения от режима, добре сами знаете. Но, честно казано лично за мен това е най-доброто... Тира,лично на мен ми помага адски много. И днес, лично на мен сериозно ми стана много обидно. В един момент си даваш сметка,че целия ти труд е хвърлен на вятъра...Не стига,че с половинката само спорим, затова че аз съм нон стоп пред компютъра във форума
В този ред на мисли, тук изобщо има няколко човека, които дават много компетентни мнения по въпроса за храненто. Един от тях е Иванин. Вярвате ли ми,че почти цял ден търся един строго определен пост за плюсовете и минусите на всеки един режим на хранене и какво точно представлява, как влия, какво уврежда и какво подобрява....Не можах да го открия, писах му на лични, Тира и тя се включи,но за жалост не успяхме.
А иначе лично за себе си мога да кажа,че много се радвам на всички ви, с някой момичета, които са тук поддържаме и личен контакт. И честно казано много ми беше криво.Това са 6 месеца да му се незнае, пътувам, непътувам нотбука си е с мен и има ли нет аз съм вътре и чета. За жалост нямам много време да отговарям....
И така, аз ще си чета от разстояние и се надявам да не ми се налага много често да "яхвам метлата"

А и Неданеда123, честита прическа
Ние снимки най-накрая няма ли да видим? Успех
Пак написах ужаааасно дълъг пост Но ме разнежихте, за което благодаря
Отговори с цитат
  #2137  
Стар 30th January 2009, 08:25
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

mousie, nedaneda123, marry
Отговори с цитат
  #2138  
Стар 30th January 2009, 09:54
mirchovski mirchovski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 52
По подразбиране

Тирааааа,Настяяяяя,останет е моля вииии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #2139  
Стар 30th January 2009, 10:16
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

Добро утро!
Ура, оставате!
Абсолютно си права, Настя, и за преповтарянето на въпросите и за темите...и не, трудът ви не е хвърлен на вятъра- стотици момичета са спазили довели докрай диетата заради вас... аз също - преди Нова година ви четох, четох... и После си купих книгата, четох другите материали в Интерент, и стигнах до извода, че този режим е нахй-добър за мен, естествено наясно съм, че може да има последствия, но за мен товае приемлив риск.

Пък и коя диета или режим не е съпътствана с негативи? ако слушаме 2-тте анти дюкан трябва да си стоим дебели.
Смятам, лично за мен, че нещастието и ниското самочувстВие, породени от жалкия ми дебел външен вида са много по-големи вредители отколкото режима на Дюкан...
но искам да подчертая пак, че ако не бяхте вие и вашата тема, да ви чета нямаше да започна..нямаше сега да се чувствам щастлива при намаляването на всеки кг, да се радвам всеки ден, усещайки че отслабвам, най-неверовтното нещо на света

благодарение на дюкан аз започнах да се храня нормално, винаги съм изпитвала страх от храната-че ми се лепи и затова винаги и навсякъде ядях само салати, почти никакво месо, ядях по 1 път на ден вечер в 8 , цял ден глад - на кафета... и един -два пъти в седмицата озверявах - тъпчех се като ненормална- меса,. шоколади, солети, бонбони, бисквити- колкото може оповече...и после пак -3 дни пълен глад или само салати, за компенсирам преяждането - хем гладна, хем дебела...

сега закусвам, обядвам, слеобяд хапвам, вечерям - ям невъобразимо много по моите стандарти, никога не съм гладна, и слабея...
Т.е замених глада и неконтролируемото преяждане с нормално, равномерно правилно хранене, благодарение на темата - така се "запознах" с Дюкан...
БЛАГОДАРЯ ВИ!

заради това имам предвид, че сте помогнали на момичета тук и продължвате да помагате....

Ако не сте вие сигурно да съм го нарушила1000 пъти... като ми с еиска да прегреша с нещо- влизам във форума и ви чета и ми минава....
отново благодаря!!!!
Отговори с цитат
  #2140  
Стар 30th January 2009, 10:33
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Как е днес настроението девойки? Стига спорове,ами се спретнете за една щура купонджииска вечер - та днес е петък! На мен пък не ми пука кой кво пише за диетите, аз си имам мнение по въпроса и тези писаници дори не ги чета.Ами я кажете някоя рецептичка, че вече се чудя какво да си спретна? Между другото как е времето в Пловдив, че отивам командировка в неделя?
__________________
Ако искаш да видиш пеперуда,трябва да изтърпиш много гъсеници!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:36.