IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 1st August 2016, 23:12
ludaka93 ludaka93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 2
По подразбиране ОБЕЗКОСМЯВАНЕ ПО РЪЦЕТЕ ЗА МЪЖЕ:

Имам 1 въпрос и той е главно към нежния пол.
Какво мислите за момчета,който се обезкосмяват по ръцете?
Задавам го този въпрос,защото от няколко дена ми се върти това нещо в главата.И тъй като вече отдавна все повече мъже се обезкосмяват.
1.Искам да кажа,че и аз отдавна се обезкосмявам,но не ползвам така нашумелите лазерни епилации,фотоепилации или кола маска.Ползвам си стария типичен метод с бръсненето,но не със бръснач,а с тример от няколко години вече.Но от известно време ми се върти в главата да премина към по трайните методи,а именно 1 от изброените по горе.
2.Момче на 23 години съм и искам да се харесам на дамите,и за това и въпросът ми е изцяло към тях.
3.Ако може участващите в дебата да не се подиграват,защото съм напълно сериозен.
4.Ако може момчетата да се въздържат от коментар,защото ще приемам отговорите предимно на дамите.За хората от мъжки пол знам,че мненията ще са противоречиви.
5.Интересувам се от мненията на момичетата,тъй като го правя да бъда по предизвикателен към тях.
Въпросът към дамите ми е:
Дали подкрепяте момчетата,който се обезкосмяват по ръцете?
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОБЕЗКОСМЯВАНЕПОРЪЦЕТЕЗАМЪЖЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:34.