IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2221  
Стар 18th September 2008, 11:04
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Днес ми махнаха бинта и сложихме ластичната лента пак. За сега гърдата е по очертанието от док и сигурно вече ще си е на мястото. Само дето още си боли и докато не мине като травма няма да разбера дали болката която ми създаваше проблем е изчезнала, но дори и да е намаляла ще е някакъв прогрес. Чакам са надежда!
Довечера ако мога ще се снимам за да видите разликата!
Вчера до следобяд се чуствах доста по добре от днес явно защото са действали обезболяващи поставени в клиниката. Пък и много ме боли едната става на крака и това още повече ми затормозява ставането. Но като цяло е много пъти по леко от първоначалното поставяне на импланти СПОР НЯМА! Нищо страшно и е отнело около 30 минути .
Целувки на всички!

Не съм ветеринар ама и посред нощите нямаше къде да търся за мишлето!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #2222  
Стар 18th September 2008, 13:36
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Честито и от мен!!! И много целувки!!!
Отговори с цитат
  #2223  
Стар 18th September 2008, 14:18
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Dedektivche, много се радвам за теб!!! Успешно възтановяване и все така позитивна, смела и борбена мацка да си!!!
Желая ти много усмивки и добро настроение!!!
Отговори с цитат
  #2224  
Стар 18th September 2008, 15:04
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря и целувки!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #2225  
Стар 23rd September 2008, 08:23
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Мацки,минаха две седмици от моята операция (290сс подмускулно). Единия имплант определено стои по-високо от другия.Не е фрапиращо,но си личи.Доктора ми каза да продължа да нося ластичната лента,за да го притиска да слезе по-бързо,но като я нося ми причинява болка в другата гърда,която вече е заела доста добра позиция.Какво ще ме посъветвате да нося ли лентата?.След колко време ако импланта не започне да слиза да отида на консултация?
Отговори с цитат
  #2226  
Стар 23rd September 2008, 08:32
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз бих те посъветвала да я носиш. За да настояват докторите явно има шанс тя да помага при позиционирането. И аз имах болка в гърдата която по си беше на мястото но я носих въпреки това 2 месеца. Втория месец док ми каза да подложа хавлия под лентата над импланта който има още да слиза, но дали може да го направиш сега най-добре му звънни и попитай. Все пак нали капсулата се образува през първия месец и затова според мен е много важно ако можеш да изтърпиш. На мен лентата ми травмираше и подмишниците и гърба и тя ми причиняваше повече болка то което и да било друго, но нямаме избор. Трябва да се носи!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #2227  
Стар 23rd September 2008, 08:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Носи я!!! Особено щом док казва!!!
Отговори с цитат
  #2228  
Стар 23rd September 2008, 09:32
madeline madeline не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Свети Влас
Мнения: 74
По подразбиране ПОМОЩ

Момичета днес е 13 ден след операцията ми и ме вълнува нещо.На 5 ден на една от гардите ми се получи лека вдлабнатина от страната между гардите.Като бях при доктора тои ми каза че ще се оправи със масажите и времето.Проблема е там че тя сега почна да се вижда повече отколкото да изчезва.Правя всеки ден масажи по 10 мин,притеснено ми е и това е между циците точно.УЖАС.Нямам търпение да стане 10.10 за да ида на преглед и да видим кво ще ми каже.МОЛЯ ВИ АКО НЯКОЙ Е ИМАЛ НЕЩО ПОДОБНО НЕКА СПОДЕЛИ
Отговори с цитат
  #2229  
Стар 23rd September 2008, 09:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: ПОМОЩ

Цитирай:
Първоначално написано от madeline
Момичета днес е 13 ден след операцията ми и ме вълнува нещо.На 5 ден на една от гардите ми се получи лека вдлабнатина от страната между гардите.Като бях при доктора тои ми каза че ще се оправи със масажите и времето.Проблема е там че тя сега почна да се вижда повече отколкото да изчезва.Правя всеки ден масажи по 10 мин,притеснено ми е и това е между циците точно.УЖАС.Нямам търпение да стане 10.10 за да ида на преглед и да видим кво ще ми каже.МОЛЯ ВИ АКО НЯКОЙ Е ИМАЛ НЕЩО ПОДОБНО НЕКА СПОДЕЛИ
Пусни снимка, за да видим за какво става дума...
Отговори с цитат
  #2230  
Стар 23rd September 2008, 09:56
madeline madeline не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Свети Влас
Мнения: 74
По подразбиране

snimka.bg
потребителско име:madeline1612,paswoord 8105165871
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.