IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st May 2008, 08:44
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hubavelka
Я кажи за тая ваксина повече, мен ме заинтригува.
Име, цена, действие.... абе всякакво инфо не е излишно.
Ами не съм разпитвала подробности, защото още не съм стигнала до там и се надявам да не стигна
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st May 2008, 09:21
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ваксина против гъбички...това звъчи абсурдно
Нали не забравяте,че тия гъби нормално населяват организмите на всички ни....как си представяте да ги няма??
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st May 2008, 14:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alkiona
Минаха се вече 6 дена откакто си сложих гиназола, и подобрение има сякаш малко. Положението стана днес има, утре няма. Не знам, защо но гинеколога упорито отказва да ми направи микробиология. Цитонамазка спомена, ама според мен от нея нама смисъл. Едно микробиологично изследване колко пари може да струва. Здравноосигурена съм, но не вярвам личната да ми даде второ направление. Така че си мисля че трябва сама да отида някъде и да си платя да ми го направят. Ама дали колко струва такова изследване. Гинеколога ли да сменя ????? Помагайте момичета
Микробиологичното изследване е към 16 лв с антибиограмата, а тя е много важна. А след като гинекологът ти отказва, наистина го смени. Цитонамазката не ти върши работя в случая.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st May 2008, 15:04
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Някои доктори действа на сляпо обаче-преди няколко месеца и аз имах гъбки,защото имах силно течение с неприятен аромат и ме сърбеше ужасно!

Отидох при моята гинеколожка и тя вместо да ми вземе секрет и да го изпрати за микробиологично изследване,директно ми изписа лечение! Глобули! И като я питах мъжа ми с какво да се маже,тъй като сигурно съм му ги предала/той е носител,но нямаше симптоми/,тя каза "с нищо,не е необходимо"!

И после какво-аз се лекувам промерно 1 седмица,оправям се,спя с него и той шак ми ги предава!Омагьосан кръг!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st May 2008, 15:09
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
И като я питах мъжа ми с какво да се маже,тъй като сигурно съм му ги предала/той е носител,но нямаше симптоми/,тя каза "с нищо,не е необходимо"!

И после какво-аз се лекувам промерно 1 седмица,оправям се,спя с него и той шак ми ги предава!Омагьосан кръг!
И на мен така една ми каза, че не е нужно, щом нямал сърбеж или др. симптоми, но аз си му взех кремче и настоявах да се маже... Това са си упорити неща и дори като презастраховка, но ако ми се случи пак, пак бих настояла...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st May 2008, 16:47
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Направо се чудя и се мая как може да има такива гинеколози. Та нали един ден човек ще реши да създаде поколение и то кво се оказва - неможее. А защо не може защото някой не си е свършил работата докрая. Ама как е възможно просто да не предписват лекарства и за мъжа. Вече почвам да си мисля че правят така, за да имат винаги пациенти. Ебати работата, ебати чудото, като е всеизвестно че при мъжа гъбичничните инфекции са без симптоми.
__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd May 2008, 14:38
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th May 2008, 22:26
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th May 2008, 19:13
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Хе хе възможно е първо се намираме в България и после доколкото подразбирам на последък и в Германия е така едно приятелче с ортикария и повръщане на фонтан от лекарства след седмица докторите се сетиха че е алергичен а аз поставям диагнози от тук и му казвам какво да прави
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th May 2008, 10:38
frani frani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 77
По подразбиране

alkiona и аз имах подобни проблеми породени от антибиотици- правиха ми оперяциа и после нали те блъскат със какво ли не, та резултата беше кандида! направиси микробиология, за да се знае какво се лекува! генеколожката ми само ме преглежда на ехограф от там нанатък за подобни зарази замо изследвания, никакви доготки. така и аз съм спокойна, така и тя е сигурна какво да лекува. аз нямах дори симптоми, понеже всичко стана много набързо, веднага ми пусна изследвания, още преди изписването и хванахме гъбичките рано рано и за 2 месеца се излекувах и сега съ без проблеми! лекарствата, който са ти изписани найстина помагат и аз се лекувах с флажил и мусомакс също така с гуно дактрил-(не съм сигурна за името дали се пише така) и накрая задължително лактофем!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомоощКандида
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:08.