IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th July 2009, 23:35
КРИСИ КРИСИ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 18
По подразбиране Има ли съжаляващи за стъпката мамопластика

Здравейте Решила съм на есен да си уголемявям гърдите и засега съм се насочила към д-р Рачев/защото е на местно ниво и познавам доста доволни момичета/.Имам ринопластика и не съм на сто процента доволна ,но съм много по-добре от преди.И за това искам да питам не за дребни неодобрения от резултата ,а като цяло дали няма после да съжалявам.Та въпроса ми е плюсовете или минусите са повече?Много разчитам на компетентните ви и изпитани мнения.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th July 2009, 00:40
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Здравей,
И аз планувам операция и не знам дали мнението ми ще те интересува.
Притеснението ми идва от там, дали след време когато родя и имам нужда от друга операция, ще имам възможност да си направя.

А по - назад има една тема, където споделят ако са съжалили, но там пишат по - скоро, че съжаляват заради усложнения http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9908

Но едва ли ще прочетеш мнение от рода на ... Абе защо си сложих силикон, можех и без него ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th July 2009, 00:43
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

+ http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8485
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th July 2009, 11:58
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте,аз от доста време чета,но досега не съм се включвала,смятам да се оперирам зимата,засега съм е спряла на доц.Анастасов,но все още събирам информация и не съм ходила на консултация мисля да отида септември, имам две дечица и мисля,че подходящият момент вече е настъпил,малко само се притеснявам,че малкият е на 1г и най вероятно ще имам помощ само 2 седмици и след това трябва да се оправям сама,а нали момичетата тук казват,че един месец е много важно да се пазиш и не трябва да се дига повече от килограм!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th July 2009, 12:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

писала съм го сигурно сто пъти, ама...
оперирах се, когато сина ми беше на годинка и 3-4 месеца, на третия ден вече чистих с прахосмукачката и простирах. вдигането му по няколко пъти на ден за смяна на памперси е ясно. просто нямаше кой да ми помага, не че съм се правела на няква майка-героиня. тъй че ако се прави всичко малко по-бавно и внимателно, не виждам проблем. болките са докъм десетия ден, издържа се. след две раждания няма какво да ти обяснявам
п.п. аз съм надмускулно, при подмускулното доколкото чета момичетата болките са малко по-силни, може би и по-продължителни във времето, но пак не виждам кой знае какъв проблем
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th July 2009, 12:18
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Никога не съм съжалявала ...и никога няма да съжалявам ,пък ако ще и да ме боли..,ако ще и пет корекции да направя.Все пак е подобре така отколкото да изглеждам плоска като мъж!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th July 2009, 12:25
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Аз съм се спряла на подмускулно,нямам увисване,гърдите ми са малки,но стегнати и от информацията която събрах тук мисля,че това е подходящият метод за мен,но май при него възтановяването е по дълго!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th July 2009, 13:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Никога не съм съжалявала ...и никога няма да съжалявам ,пък ако ще и да ме боли..,ако ще и пет корекции да направя.Все пак е подобре така отколкото да изглеждам плоска като мъж!!!
Браво мила,точно се изказа.
Никога няма да съжалявам,гърдите са главна част от тялото на една жена.Висша форма на женственост.Подкрепям всички с две ръце за уголемяването им!
Никаква болка не ев състояние да ме спре,а и болката след първото уголемяване според мацките тук енищожна,така че право напред.
Успех на всички бъдещи тунинговани.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th July 2009, 17:32
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

не съжалявам за това си рещение е,факт,е че го обмислях дълго,но пък съм много доволна и щастлива от резултата аз съм с надмускулно и болката беще съвсем поносима...и аз на втория ден си гледах къщатата и детето
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th July 2009, 18:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ето,намерих същата тема,не мисля,че тази е нужна!

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9908
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималисъжаляващизастъпкатамамопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:05.