IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 10th September 2009, 09:02
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
kokodidi, много се радвам за минусчето ти, браво! Виждам, че през няколко дни отлита по някое килце. Сигурна съм, че до НГ ще си в страхотна форма .........
дано
а колкото до вкусотиите всички сме така
трябва години за да пребориш навиците си
но пък в крайна сметка всички сме хора и е човешко да прегрешаваме от време на време
и аз го правя
особенно август мисиц с едни сладоледи едно чудо
но пък съм доволна че задържах резултатите си постигнати до момента
защото преди години така отслабнах доста и после си върнах по голямата част
но сега съм твърдо решена да не прецаквам нещата
Отговори с цитат
  #152  
Стар 10th September 2009, 09:15
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Коко: Много се забърза! Спокойно, през остатъка от живота си ще бъдеш слаба, защо толкова бързаш до нова година? Дори и до нова година да имаш още 10кг. за сваляне, ти ще имаш 30кг. свалени зад гърба си. Няма нужда толкова да пришпорваш всичко. Притеснявам се да не ти повлияе по негативен начин.
Струва ми се някак много 40кг. за половин година груба сметка.
Иначе евала за волята, найстина ти завиждам благородно.
Аз вечната неудачница си свалих само 8кг. и от 2 години не съм мръднала.

Jaynee: И аз като теб на см. свалям от фитнеса, но също не ме устройва! Какво ще правим? При мен също бариерата е 65-64кг. и немога да я мина.

beatris: Ще взема и аз да пробвам твоята тактика. Снощи и без това направих тричав хляб за мен и колежките.

Charlotte: Много ти е рано да влизаш в грях. Не ни гледай нас. Ние се мъчим от.. аз имам чувството, че от векове, за другите от няколко месеца. Нормално е да прегрешаваме, вече сме се изтормозили до край, но ти трябва да си най-търпелива в началото докато свикнеш и след това с лекота да свалиш кг. и да промениш начина си на живот изцяло.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 10th September 2009, 09:22
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Енджи те всъщност килограмите са 35 общо които съм си поставила за цел
нещата се пообъркаха малко при смяната на кантара с електронен
в началото свалях по бързо - разбираемо
и 21 кг. всъщност свалих за 3 месеца /от началото на май до края на юли/ а през август главно задържах резултата и сега сега от началото на септември с пълна пара наново
нямам достатъчно търпение да ги боря останалите килограми години наред
това ми е най големия проблем - искам всичко да стане веднага
Отговори с цитат
  #154  
Стар 10th September 2009, 09:25
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Твое решение. Успех!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 10th September 2009, 09:34
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Добре,аз да си призная че ме беше срам да пиша няколко дни Тотално ми се беше скапало желанието за отслабване,вярата,че бих могла да отслабна и преборя нуждата да се наям като прасе...
Обаче вече ми мина и съм готова да продължа с почти нови сили,даже сега гризкам ябълка и смятам до час да заминавам за фитнеса.
Не съм се теглила скоро,страх ме е от резултата след 3-4 дена тъпчене с ШОКОЛАД и сладолед.Engel,реших и аз като теб да се откажа от шоколада до Нова Година!Да видим дали ще стане...
Първото ми теглене сега смятам да бъде на 20-ти сутринта и тогава ще пиша колко съм. Надявам се каквото съм качила сега да успея да го сваля и да сляза до 62,5.
Kokodidi,видях че си свалила нов килограм.Браво!Невероятна воля и аз ти завиждам благородно като Енгел
Charlotte,надявам се че не си качила.ПИши колко килограма си и дори и да си качила малко не се притеснявай,ами продължавай напред
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 10th September 2009, 10:22
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Engel, аз затова и спрях да се тегля вече ... ей така профилактично след няколко дни ще видя колко кг съм, но то няма смисъл вече. Заради тая глупост си мислех, че диетите не са ефективни върху мен вече и няма смисъл да правя нищо.. И после просто успях да си вляза в старите дънки и малко ми се промени нагласата.
Все ще ги сваля. Искаше ми се сега до 14-ти септември да съм към 61-62, но какво да се прави .. Сега за 2 кила няма да се тръшкам.

Струва ми се, че когато спра да мисля за това ще почне да се движи гадната стрелка Обаче е странно, защото в крайна сметка се губи телесна маса ВИДИМО, а не се отчита.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 10th September 2009, 12:39
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Jaynee не е странно мила
губиш от мазнините - това намалява обиколката
същевременно те не тежат и затова не губиш от килограмите
пак казвам това е доста по добър вариант
ако си с два килограма по лека а обиколката не е мръднала - няма да си сложиш табелка на врата колко килограма си
но когато си видимо по вталена - тогава всички го виждат включително и ти
престани да мислиш за гадната стрелка и се наслаждавай на прекрасната си визия
Отговори с цитат
  #158  
Стар 10th September 2009, 13:04
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Blinblin, миличка, ще си позволя да те посъветвам нещо: щом изгубваш желание за отслабване, може би не ядеш достатъчно и в един момент човек озверява за храна. Аз не съм привърженик на супер строгите диети (не знам дали спазваш строга диета), тъй като при мен те винаги са водили до тъпкане в един момент. Поправи ме ако греша! Хапваш ли достатъчно и храниш ли се разнообразно

Engel, 8 кг не са малко! С фитнеса ще свалиш още, може би само малко по-бавно, сигурна съм!

Jaynee, важното е, че има загуба на сантиметри! Все пак хората виждат как изглеждаш, а на челото ти не е написано колко тежиш Продължавай в същия дух!

Аз днес се събудих в 6 доста гладна и 1 купичка овесени ядки с мляко не ми стигна, та изядох и 1 препечена филия овесен хляб с малко домашен пастет. Преди обяд 2 ябълки, а обядът ми беше 1 гюведже с месо и зеленчуци (без картофи ) Сега трябва да внимавам да не надвиша 1650те ккал за деня, които си определих като максимум.

Днес кантарът отчете 400 гр надолу. Все още свалям много бързо.


Хубав ден на всички!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 10th September 2009, 13:19
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

пробвай ейнджъл-може пък да налучкаме,кое ще проработи до тук с млякото се разбираме чудесно-демек не съм гладна,ама до довечера....ще докладвам утре
Отговори с цитат
  #160  
Стар 10th September 2009, 14:40
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Love Joy
Blinblin, миличка, ще си позволя да те посъветвам нещо: щом изгубваш желание за отслабване, може би не ядеш достатъчно и в един момент човек озверява за храна. Аз не съм привърженик на супер строгите диети (не знам дали спазваш строга диета), тъй като при мен те винаги са водили до тъпкане в един момент. Поправи ме ако греша! Хапваш ли достатъчно и храниш ли се разнообразно


Аз принципно не се ограничавам много в храната,само последната седмица пробвах,обаче не се получи.Просто спортувам доста и огладнявам доста бързо.ИНаче сега се старая да се храня здравословно(да де то от днес,ама айде )и след 10 дни съм на кантар.Ще видим какво ще се получи,дано само не се прецакам по пътя...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПредизвикателствоНекавалятминусчета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.