IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th April 2011, 13:38
Аватара на velislavakr
velislavakr velislavakr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране Доволни от работата на д-р Николай Георгиев

Тук всички като мен могат да споделят своите добри впечатления и мнения за д-р Георгиев.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th April 2011, 15:34
Аватара на velislavakr
velislavakr velislavakr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
Thumbs up Ето я и моята история

искам да изкажа , свойте благодарности кам доктор Георгиев , за това което ,направи за мен ,,,,ето и самата историа ...
казвам се Велислава Крумова , работя в студио косара като фризиор
неотодавна си направих . пластична операциа за оголемияване на бюст , в Турция, причината , да го направия беше , недоверието ми в докторите ,тук в БГ . и така направих , го
варнах се тук в БГ и проблемите започнаха , вдигнах , температура , беше ми лошо , отделно болката беше ненормално жестока.един познат се сварза с доктора по тел. в 9 вечерта и му обияснил горе- долу. след това лично тои ДР.Георгиев , ми позвани на мобилния , след като моя познат му беше дал номера ... това което ми каза ,,, след като поговори с мен , ме оспокои и се разбрахме да отида веднага на сутринта при него .саответно успиях и да заспия ,,
след прегледа на сутринта ,, диагнозата ми беше некроза ,,,,,това ми прозвуча доста страшно , но доктора ме успокой , след прегледа питах
какво далжа а тои каза НИШТО ,,,, аз попитах е как така ???/тои каза
НЕ ВСИЧКО НА ТОЗИ СВИАТ Е СВАРЗАНО С ПАРИ "и така два месеца ме лекува ,през ден бях там , излизаше и от операций .за да ме погледне до каде са стигнали нештата , ДВА МЕСЕЦА БЕЗ ПАРИ ,,,,, това е наи малкото ,, а отношението което получих от него ,и от целият му екип .беше НЕВЕРОИАТНО ..... И ТАКА СЕГА САМ ЗДРАВА И С ИМПЛАНТИ ,, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЕДИН ПРЕДИМНО ЧОВЕК , А СЛЕД ТОВА ГОЛИАМ СПЕЦИАЛИСТ ,,,,,,,,,,,,,,,,,БЛАГОДАРИА Д-Р ГЕОРГИЕВ .....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th April 2011, 17:53
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Имам предчувствие , че тази тема ще е много оборотна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th April 2011, 21:38
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от velislavakr Виж мнението
....през ден бях там , излизаше и от операций .за да ме погледне до каде са стигнали нештата .....
Верно ли това? Излизал от операции, за да те погледне? Айде малко поспри се...ние тук трева не пасем. Лошо няма да си похвалиш доктора, но не е този начина.

И си оправи писането, че трудно те чете човек
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th April 2011, 00:36
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от velislavakr Виж мнението
така два месеца ме лекува ,през ден бях там , излизаше и от операций .за да ме погледне до каде са стигнали нештата , ДВА МЕСЕЦА БЕЗ ПАРИ ,,,,, това е наи малкото ,, ,БЛАГОДАРИА Д-Р ГЕОРГИЕВ .....

Била си в клиниката през ден в продължение на два месеца. !!!!!
Значи ли това ,че през този период той постоянно е излизал от операциите си да ти обърне внимание?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th April 2011, 00:38
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

След това което си написала във собствената си темичка и Др.Георгиев със сигурност ще ти бъде много благодарен...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th April 2011, 01:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пимчи направо я подреди...хахаа.
Ти представяш ли си колко пъти е излизал по време на операция и е оставял пациентките на другия начумерен брадат доктор..дали затва се бях сдобила с чифт грозотии.....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st May 2011, 15:58
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Значи ли това ,че през този период той постоянно е излизал от операциите си да ти обърне внимание?
Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Ти представяш ли си колко пъти е излизал по време на операция и е оставял пациентките на другия начумерен брадат доктор..дали затва се бях сдобила с чифт грозотии.....
Хайде стига вече , това е АБСУРДНО и да видя , няма да повярвам , че един уважаващ себе си хирург , ще излезе от операция "за да погледне до къде са стигнали нещата " при еди коя си.

Най-вероятно е преглеждал въпросната пациентка веднага , след като е излязал от операция ....Но тя като гледам трудно се справя с писането , а камоли с обясненията
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th April 2011, 01:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
След това което си написала във собствената си темичка и Др.Георгиев със сигурност ще ти бъде много благодарен...
Надали му пука,ако му се е отплащала подобаващо:Д
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st May 2011, 13:47
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Момичета, аз също съм много доволна от Георгиев. Както знаете той оправи грешките на Тонев. Наистина съм доволна!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоволниотработатанаНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:39.