IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd December 2014, 17:05
djena.ilieva djena.ilieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 1
По подразбиране Проблемно вадене на ЗЪБ

Не очаквах заради едно вадене на зъб да мина "през ада"
На 14.12.2014 реших да си извадя зъб който е умъртвен и отлагах тази процедура доста дълго време,но събрах кураж и отидох,консултирах се с моята зъболекарка (при което ходя повече от 10 години),кога мога да отида за мост и т.н.
Зъба се счупи и с общи усилия го извади единият корен и след това другия имах чувството че ще ми счупи челюстта,но...тя е доктор не аз ! На другият ден ме болеше ужасно пих болкоуспокояващи,но не минава...след два дни отидох да ме види не издържах от болка,тя погледна и каза нормално преписами антибиотик за които чух за 1 път,но пак не ми мина...2 дни го пих и умирах от болка..реших да потърся друга помощ,отидох на друг зъболекар каза че има съмнение за останал корен.Направих си снимка и така се оказа ,веднага отидох на хирург той го извади,не ме хвана упойката защото бях подута и с гной,бърка , до костта болката беше ужасна,на другият ден умирах пак от болка...и незнаех вече какво да правя вечерта късно отидох пак на зъболекар той ме видя и ми каза ти...не си за мен отивай на хирург,надругия ден пак на снимка и на друг лекар един от малкото който работи и в събота,та той ми даде малко надежда проми ми раната смени ми антибиотика ,видя снимките и каза че се вижда нещо но...не му се вярва да е костица "след това ровене",каза че...костта ми била наранена и неможе да се запълни мястото на зъба/Сега го лекува ,дано да има полза пак ме боли,но се понася....8 дни по мъките.
Някой имал ли е такъв проблем !
Всеки лекар обвинява другия...дано...този лекар да ми помогне
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st January 2015, 21:56
tialo25 tialo25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Напълно възможно - в днешно време всяка една "операция" е рискова...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th January 2015, 16:16
Аватара на simka
simka simka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Лош късмет... само това мога да кажа, дано нещата вече да са добри при теб.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемновадененаЗЪБ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:16.