IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 23rd November 2009, 10:59
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Той каза,че няма проблем да се направи какъвто нос искам ,но проблема е че ще трябва да се взимат допълнително тъкани от мои ребро и ухо.
Съветвам те много да внимаваш с доктори, които ти обещават подобни неща.
  #102  
Стар 23rd November 2009, 11:04
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

rapidol, най-добре е да изчакаш една година, както те е посъветвал Славчев и тогава да решиш какво ще правиш.
Още повече, че наистина носа ти не изглежда зле и не е необходимо до се криеш от света, каквито случаи за съжаление има.
Съвет от мен, накриви си каскета и си свиркай, много си си готин, независимо какъв ти е носа
  #103  
Стар 23rd November 2009, 11:40
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Правих косултация с д-р Славчев от Токуда.
Той каза,че няма проблем да се направи какъвто нос искам ,но проблема е че ще трябва да се взимат допълнително тъкани от мои ребро и ухо.Каза,че трябва да мине поне 1 година ,за да се види окончателния вид на носа и да е ясно какво точно да се корегира.
Цитирай:
А ще бъде интересно да разберем как е минала срещата на foggy с Джамбазов,защото почти съм почти сигурен,че няма да й върне парите.
Не знам какъв е бил нейния проблем и какво е станало, но мисля,че ако не е нещо много сериозно, най-добре е Джамбазов да си го корегира,защото: 1.Знае как работи и какво е правил по носа.2.Възможно е да не е разбрал първия път какво искаш да се корегира3.Би трябвало корекцията да е безплатна.
Ако се оперираш при друг според мен може нещата да станат по-зле!
[/quote]
а защо се насочи към Славчев? Какви са ти впечатленията?
И аз съм скептична към лекари които казват няма проблем, ще ти направя къкъвто нос искаш...

Колкото до Джамбазов не бих се оперирала пак при него
  #104  
Стар 23rd November 2009, 17:47
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от foggy
когато ме е оперирал нещо не му е бил ден ли?
Честно казано аз, а и почти всички във форума харесахме твоето носле, но по-важно е ти да се харесаш и да ти пасва на лицето според твоите виждания, нали?
Не знам кой и как е харесал нослето й, но на снимките на момичето съвсем ясно личи, че преди операцията е прав, а след-носът е изкривен. Сега каквото и да си говорим, не може да си затворим очите пред очевидното. Тук не става дума за грешка във формата, а за чисто изкривяване. Няма смисъл само да се успокояваме със "Супер си" при положение,че и други 2 специалиста са й потвърдили изкривяването.
__________________
Life is neverending fight
  #105  
Стар 24th November 2009, 11:42
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Не знам кой и как е харесал нослето й, но на снимките на момичето съвсем ясно личи, че преди операцията е прав, а след-носът е изкривен. Сега каквото и да си говорим, не може да си затворим очите пред очевидното. Тук не става дума за грешка във формата, а за чисто изкривяване. Няма смисъл само да се успокояваме със "Супер си" при положение,че и други 2 специалиста са й потвърдили изкривяването.
[/quote]

Това изкривяване се вижда само от хора, които не боготворят Джамбазов
  #106  
Стар 24th November 2009, 13:12
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Джамбазов не е бог със сигурност.
Не са малко хората които са недоволни от него но просто нямат желание да пишат тук а и смеят ли.
Аз преди повече от година претърпях операция при прочутия с евтини здравни трикове доцент за което искрено съжалявам.
Нямам намерение нищо да доказвам на който и да било нито да пращам снимки. Факта си е факт и то основно за моя сметка.
Формата на носа просто не ми се коментира, нито кривата ми носна преграда или издялкания нас в повече от едната страна а най вече че от тогава насам не мога да дишам както преди.
Радвам се за всички доволни но приемете че не всички имат вашия късмет.
  #107  
Стар 24th November 2009, 13:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Здравей bebelota,
ами то мойто не е носле а един ужасех нос така че изцяло ще се преправя, имам гърбица а и самия нос е голям, асиметрия, носната преграда също е изкривена. Преди години носа ми беше счупен и това още повече утежни състоянието му.
Доцента също каза че има много работа по моя нос и ще съм по отворения метод.
Сега по-зле ли е от това, което описваш тук?
  #108  
Стар 24th November 2009, 13:33
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Много зле е и се влошава като че ли с всеки изминал ден, направо се скапва, тотално ми промени изражението на лицето. Преди със гърбицата на носа беше къде къде по добре.
А с доцента се бяхме разбрали да ми увеличи разстоянието от горната устна до върха на носа а стана точно обратно. Сега е по широк от преди и страшно увиснал, издълкан отгоре в повече и криви на една страна. Проблема с дишането перманентен
Със сигурност ме чака нова операция но сега вече ужасно много ме е страх.
  #109  
Стар 24th November 2009, 14:11
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Е, това вече е много неприятно.
А изражението след ринопластика почти винаги се променя. Нека всички, които възнамеряват да се подлагат на операция, го имат предвид. Защото може да се харесат, а може и да не се възприемат.
  #110  
Стар 24th November 2009, 15:28
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

rade, това което преживяваш е ужасно! Старха от следваща операция е повече от разбираем. Ориентирала ли си се към някой за момента!? Защото аз макар и да не съм се оперирала при Джамбазов, доста се замислям дали да му се доверя! А другите варианти като цяло не са много!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:09.