IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 27th November 2009, 12:42
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
ама кажи все пак МОЛЯ кой ти съсипа нослето първия път!
Ами аз това съм го писала много пъти - Мая Аргирова и Анастасия Викторова в екип За целта им бяха необходими 6 часа операция
  #182  
Стар 27th November 2009, 12:48
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Джамбазов е толкова добър ,че доста от неговите паценти се нуждаят и се подлагат на още една операция и понякога трябва още и още.
Както казах искрено се радвам за доволните не може да няма и такива при толкова много операции.
Но да се твърди, че е най добрия и че няма неуспешни ринопластики или че те са дребни несъвършенства и само в нашите очи е просто смешно.
Добре че е този форум за да се прочуе, щото 90 процента от пациентите ми са от тук.
И още не мога да си обясня каква е тази ревностна защита.
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
  #183  
Стар 27th November 2009, 12:59
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
И още не мога да си обясня каква е тази ревностна защита.
Ще ти кажа моите лични мотиви за тази ревностна защита макар, че той не се нуждае от нея

Върна ми самочувствието на жена, за което ще съм му признателна до края на дните си!
  #184  
Стар 27th November 2009, 13:04
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
ама кажи все пак МОЛЯ кой ти съсипа нослето първия път!
Ами аз това съм го писала много пъти - Мая Аргирова и Анастасия Викторова в екип За целта им бяха необходими 6 часа операция
Аз пък тези двете за първи път ги чувам.То не ,че за Джамбазов знаех нещо преди да откриа форума де ама пък тези двечките май само ти си ги споменала тук И ТО С МНОООООГО ЛОША РЕКЛАМА ЗА ТЯХ.Ми те сигурно повече разбират от ноктопластика от колкото от рино
  #185  
Стар 27th November 2009, 13:04
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Джамбазов е толкова добър ,че доста от неговите паценти се нуждаят и се подлагат на още една операция и понякога трябва още и още.
От цялата му практика до сега, която аз познавам, а това не са малко години, само 2-ма имат нужда от ре-корекция!

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Както казах искрено се радвам за доволните не може да няма и такива при толкова много операции.
Ти така го изкара все едно е Емил Георигиев!

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Но да се твърди, че е най добрия и че няма неуспешни ринопластики или че те са дребни несъвършенства и само в нашите очи е просто смешно.
Ами, добре като твърдиш нещо подочи факти!Дай едни по-добър хирург с по-добри резултати в БГ!Ама не можеш, защото на всеки добър резултат ще ти извадя 2 лоши на който и да е хирург!Единствено Йорданов е разлика, но там съм виждал само 2 разултата и признавам, че са добри!2 резултата, обаче нищо не значат!
Цитирай:
Първоначално написано от rade
Добре че е този форум за да се прочуе, щото 90 процента от пациентите ми са от тук.
Ти кой от съфорумците си оперирал/а?

Цитирай:
Първоначално написано от rade
И още не мога да си обясня каква е тази ревностна защита.
Защитата е само и единствено за Вас, тия дето нямате акъл и търчите при разни пишман хирурзи - Емил и Николай Георгиеви, Заякови, Тоневи и не знам си кви още!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #186  
Стар 27th November 2009, 13:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

rade много непочтено е да говориш срещу някого, без да подплатиш думите си с нагледен материал.
Затова по-добре престани с това!
  #187  
Стар 27th November 2009, 13:14
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

И повярвай ми, появи ли се някой, толкова добър колкото Джамбазов ще се посрещне с удобрение от целия форум!За сега Йорданов дава признаци за добър хирург, но са му твърде малко резултатите, че поне аз да кажа "Да, този е добър!" и да тръгна да го препоръчвам на някой!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #188  
Стар 27th November 2009, 13:49
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Сиби, сега имаш много хубаво носле
  #189  
Стар 27th November 2009, 14:12
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

А бе, хора! Не разбрахте ли най-накрая! Никой не твърди, че Джамбазов е некадърник. А само това, че прави грешки! Аз не виждам- нещо срамно ли има!? Преди си мислих, че teodora39 се заблуждава, но вече съм на нейното мнение- тука има някакъв култ към този човек! Добър е- добре! Ама появи ли се някой, който е от въпросните 10-15% всички скачате срещу него- бил си ваобразявал, бил като някой си друг, имал нереални очаквания, бил глупак, бил слепец... Не разбирате ли, че по този начин не помагате на никой, а дори напротив! Човек придобива нереална представа за възможностите на този лекар! И като остане недоволен от и без това непостижимия резултат, който е очаквал, пак вие почвате да му развивате теории за разни проценти!
И освен това- продължавам да твърдя, че на снимка и на живо- разлика има. Затова никой няма право да твърди "Ау, каква си лигла/лигльо- носа ти е толкова сладък!" без да го е видял на живо и без да го е опипал да види колко ръба стърчат отдолу!
  #190  
Стар 27th November 2009, 14:18
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Култа към Джамбозов е налице толкова,
колкото е налице твоето твърдение, че си с обезобразен нос!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:02.