IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 20th November 2009, 12:02
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
VALQ теб душа кой ти обезобрази нослето?
Цветков
  #62  
Стар 20th November 2009, 12:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ще ви помоля да правите разлика между обезобразяване и неуспешна операция!
  #63  
Стар 20th November 2009, 14:55
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Надявам се всички да правят. За мен лично обезобразяване е да ти се направи нещо, което не ти харесва, а шансовете ти да се получи нещо подобно на първоначалното положение са минимални. Плюс някой наистина фрапиращи случаи, които за радост, тук не са много! Но за жалост все пак ги има!
  #64  
Стар 20th November 2009, 15:03
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
обезобразяване е да ти се направи нещо, което не ти харесва
Някак си не мога да се съглася с това. Да не се харесваш е едно, а да си обезобразен е друго. Щом си се решил на ринопластика, значи и преди не си си харесвал носа - това значи ли, че си бил обезобразен. Трябва да има и някакъв обективен критерий все пак. Например безспорна деформация.
  #65  
Стар 20th November 2009, 15:42
passion club_f passion club_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 36
По подразбиране :0

защо съжаляваш за операцията си ?
  #66  
Стар 20th November 2009, 17:13
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Надявам се всички да правят. За мен лично обезобразяване е да ти се направи нещо, което не ти харесва, а шансовете ти да се получи нещо подобно на първоначалното положение са минимални.
sibi, не чети само половината. Едно е да не се харесаш, а съвсем друго е след като вече не си се харесал, това да не може да се поправи! Защото идеята на цялата тази работа е да те направи да изглеждаш по-добре, или ти самия да започнеш да се харесваш повече от преди! И ако след намесата на някой лекар, си започнал да се харесваш по-малко и няма как, или е много трудно, нещата да се поправят ... тогава вече не е никак добре!
Съвсем отделно са случаите в които лекаря е проявил безкрайна некадърност. Има случаи в които си казваш, че преди е било по-добре, но това пак не е обезобразяване, най-малкото защото все пак остава надеждата, че следващия път ще се получи. Но това е най-вече за страничния наблюдател. За потърпевшия е много, много неприятно(ако ваобще мога да използвам тази дума). Но пък има и случай в които просто няма спор! А има и случаи в които нещата са наистина много зле като визия, и почти няма шансове да се поправят. Но това са наистина малко случаи- аз знам само за един такъв във форума! За всички останали(на които съм виждала снимки) може да се спори, но това е глупаво и напълно излишно!
И като последно- колкото и да ти е мъчно за някой, и колкото дълбоко да приемаш проблемите му, никога, ама никога няма как да се погледнеш през неговите очи. Затова и на всеки му се струва неговия проблем за най-сериозен, и неговата несполучлива операция за най-слабата ринопластика ваобще. А това рядко е вярно. Всички искаме всичко да стане от първия път и ако не се получи така сме много разочаровани. Но ако се стигне до тук, е хубаво да знаеш, че има начин да се поправят нещата. Затова съчуствам на автора на тази тема, защото не знам дали е възможно носа му да се разшири отново, за да изглежда както преди!
  #67  
Стар 20th November 2009, 17:14
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
Не сте видяли какво се вика съсипан нос,да ви пусна снимки....
После и аз... и ще мирясат
И аз не виждам кой знае каква промяна в носа на rapidol.Даже си мечтая за такъв тесен нос,че сега съм като боксьорка в анфас.
  #68  
Стар 20th November 2009, 17:23
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ами ти си жена, а той е мъж! Нормално е на жена нослето да е по-тясно. А вие момичета NESCAFE и white_snake- кой ви съсипа нослетата? Кога стана това? Мислите ли за следваща ринопластика? При кой?

Тази тема е наистина много подтискаща, и тук почват да пишат и много хора, които не са доволни от ринопластиките си. Затова се надявам, всички които са минали по този път да споделят как са се измъкнали от това неприятно положение!
  #69  
Стар 20th November 2009, 17:25
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Грешка- нормалко е жените да искат за себе си по-тесни ностета, отколкото мъжете!
  #70  
Стар 20th November 2009, 17:26
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
А вие момичета NESCAFE и white_snake- кой ви съсипа нослетата? Кога стана това? Мислите ли за следваща ринопластика? При кой?
Само аз ли съм изчела всичко в "Ринопластика" и знам за всеки всичко
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.