IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 6th October 2007, 09:19
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

ПРЕХОДЕН РЕЖИМ
Включват се постепенно и въглехидрати. По памет: един плод на ден + филийка хляб. Две гала-вечери седмично (ще рече, че всичко е разрешено, без прекаляване с количествата). Задължително по един ден седмично на чисти протеини.
Времетраене: по десет дни на всеки свален килограм от началото на режима (ако са свалени 5, значи 50 дни в преходен режим).
Сваляне няма. Но мисля, че ако се спазва добре, може и да има.

Копирано директно от първата страница.
Просто всеки ден плод и филийка са разрешени и двете "гала-вечери" на седмица които знам че не трябва да са една след друга.
Бях чела че имаме право и на две порции нишестени храни - картофи, ориз и т.н. на седмица.Но тук пък не пише.
vali46 има ли такова нещо или съм сънувала
Отговори с цитат
  #132  
Стар 6th October 2007, 12:57
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

шТака...сега да кажа че днес си организирах една шопинг терапия и си купих една страхотна полаа, с която наистина изглеждам добре, но на този етап, само ако наддам един кг и край, такаа че тя ще ме стимули да свалям още и още, защото съм сигурна че ако съм с два кг, ще е още по-добре!!!!!!!!!по-късно пак ще пиша!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 6th October 2007, 19:19
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Честита пола allstars !
Защо не я снимаш и не ни я покажеш ?
Иначе със здраве да си я носиш и дано наистина в нейно име да поотсламбнеш още :P
Аз днес си взех някаква блузка, ей така..хубава е, ама я купих просто за разнообразие малко
Отговори с цитат
  #134  
Стар 6th October 2007, 19:48
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

честита блузка, орди!!!!!!!!
абе да ти кажа, не мога да я снимам защото нямам апаратче, иначе тя е от тези с високата талия, сещаш ли се, много готино стоят!!!черен сатен:П абе страшна, ама е по мен и просто не мога а си позволя да мръдна и половин кг , мн мотивиращо нали
иначе ей сега хпнах за първи път днес! На обяд ядох некви ядки и сега зелена салата с рива тон!
не знам дали от понеделник да не продължа с протеиновата!ти кво ще кажеш?
Отговори с цитат
  #135  
Стар 6th October 2007, 19:53
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Ядките не са разрешени дори през задържащия период.
Ти колко дни вече си на протеини плюс зеленчуци.
Много е важно да ядеш често, като не ядеш забавяш отслабването, тъй че яж възможно най-често, не е хубаво така да ядеш само вечер, даже направо е противопоказано.
Иначе кой ден ти е вече, не следя..Аз го карам стриктно 5/5
Отговори с цитат
  #136  
Стар 6th October 2007, 20:02
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

верно ли е тва за ядкитееее ужас!!!!
еми днес ми е пети ден зеленчуци плюс месо! а ядох сега щото днес нямах време изобщо!!! офф мн ми стана гадно сега за тия тъпи ядкити колко кг си -
Отговори с цитат
  #137  
Стар 6th October 2007, 20:18
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

не знам с точност, не се меря всеки ден, преди няколко дни бях 62.Сега със зеленчуците едва ли ще съм мръднала.Но се надявам скоро кантарът да помръдне надолу, че вече застоявам, но не се притеснявам, трябва да съм настроена позитивно, няма как да не поотслабна още ако съм стриктна.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 6th October 2007, 20:30
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

да, права си! и аз съм така
ама също не се меря всеки ден, утре ще е последния ми зел и месо и после си почвам пак протеините,че тия два кг ще ме измъчат!!!!ама няма да им се дам
Отговори с цитат
  #139  
Стар 6th October 2007, 22:29
pollinna82 pollinna82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: plovdiv
Мнения: 14
По подразбиране Относно диетата

Здравйте и от мен.И аз вече 5 дена бях на 1-я етап и свалих около 2 кг.Бях 57 и целта ми е да сваля около 5 -6 килограмаобщо.В книгата пише ,че най добрия вариант за 2-я етап е да бъде 5/5,но ако желаеш да отслабнеш под 10кг може и да се редуват -един ден зеленчуци +протеини,един ден протеини и така общо 5 дни. Някой пробвал ли е по този начин и какви са отзивите.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 7th October 2007, 11:44
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

орди,абсолютно си права и за картофите,и за ориза.Освен това през 3-я етап 2 пъти в седмицата може и саламче,и свинско,и агнешко ,и макарони,но всичко това-без масло.Мислех,че макарони без масло ще е много гадно,но не е така-с бульон или с обезмаслено сирене са супер.А колкото до слабеенето през 3-я етап си абсолютно права-на 2 седмици по един килограм-не е за притеснение
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.