IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 31st August 2007, 14:40
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

какви трици може да се ядат-овесени или пшенични,или и двата вида.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 31st August 2007, 15:53
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Аз съм яла овесени.Пълна супена лъжица и малко от мен с две лъжици и половина кисело мляко.Пшеничните не са много препоръчителни.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 31st August 2007, 16:01
mibuu mibuu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 59
По подразбиране

Бях чела някъде че ако се изключат изцяло въглехидратите от менюто това може да доведедо сериозни мозъчни травми вие как мислите, първите признаци са умора разсеяност отпадналост и т.н. аз не бих се доверила на толкова крайна диета, организма има нужда от всичко така че за мен разделното хранене е най добрия път
Отговори с цитат
  #74  
Стар 1st September 2007, 20:15
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

И аз така мисля - протеините са важен компонент от здравословното хранене, но все пак не могат да заменят останалите хранителни вещества. Със сигурност диетата е ефикасна, но въобще не е пълноценна ( най-малкото защото са забранени плодовете ).
А и въглехидратите наистина са много важни за мозъка. Е, едва ли липсата им ще причини сериозни мозъчни увреждания, но...аз лично трудно се съсредоточавам когато съм само на протеини,а добрата концентрация си е от значение
Отговори с цитат
  #75  
Стар 3rd September 2007, 20:35
rakeL rakeL не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Казвайте хора ефект има ли някой да се похвали
Отговори с цитат
  #76  
Стар 25th September 2007, 22:38
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

здравейте!не знам при вас дали има ефект, но аз по-мотивирана от сега скоро не съм била, така че от утре я почвам и след 10 дни ще споделя!Настояшите ми мерки са 169-170 и 58 кг! Целта ми е минус 5кг ако някои има желание да си правим компания, ше съм мн доволна! йде успех на останали!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 25th September 2007, 23:12
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от allstars
здравейте!не знам при вас дали има ефект, но аз по-мотивирана от сега скоро не съм била, така че от утре я почвам и след 10 дни ще споделя!Настояшите ми мерки са 169-170 и 58 кг! Целта ми е минус 5кг ако някои има желание да си правим компания, ше съм мн доволна! йде успех на останали!
Здравей, няма да направиш нещо по-хубаво от това да се захванеш с този режим.Точно в понеделник миналата сидмица почнах на 17.09. В момента съм на втория ден отсмесения режим.Правих 7 ударни дни и резултата е -3 килограма без малко и вчера пробвах един номер по-малки дънки.
А моята цел също е горе-долу толкова да сваля като теб.Бях 65.5 при ръст 173, като целта ми е да стана 58-59.Накрай на ударните, т.е. вчера се премерих и бях 62.8.После по-бвано става.Обезателно ще пиша какво е станало след като ми свършат петте смесени дни зеленчуци и протеини.Надявам се да задържа постигнатотот поне, защото понякога се случва да се качи малко и после при следващия удаен период да ги свалиш веднага.Имай го предвид.
Радвам се че на-йпосле и в този форум имам съмишленик, така килцата по-бързо летят :P
Отговори с цитат
  #78  
Стар 26th September 2007, 11:43
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

чудесно е,че не съм сама! Браво за постигнато и продължавай в същия дух!!!Както казах днес ми е първия ден, смятам след малко да хапна едно кисело мляко, а довечера след работа пилешка пържола. Доколкото разбрах няма строго определени часове, в които да се яде, което много ме улеснява,защото няма как да изпълня това условие. Засега съм решила да направя 10 ударни,но сега като прочетох поста ти, виждам че и ти като мен искаш да свалиш около 5 кг, а си напрвила 7 ударни, затова и аз се замислям колко точно да направя. Най-вероятно ще реша в последствие, анализирайки резултатитехайде и да пишеш!!!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 26th September 2007, 20:06
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

И аз бях решила да правя десет ударни, но ме възпряха.Най-често се правят пет, ама така се получи.Няма смисъл да правиш повече, защото аз лично за себе си установих че след седмия ден не бях отслабнала.Слабеех до шестия ден, но това е обяснимо, защото организма свиква и трябва да му се подаде нещо ново
Часовете не е нужно да се спазват.
Принципно е позволено да се ипе кола лайт, не знам дали го пише в темата но да кажа.Обаче не трябва да се прекалява.Също ако много ти се прииска сладко можеш да си разтвориш едно степче в малко кисело мляко. :P Успешен втори ударен утре, един съвет не се мери всеки ден, а чак след 5-6 дена
Отговори с цитат
  #80  
Стар 26th September 2007, 21:30
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

предполагам че си правапървия ми ден мина добре, кисело мляко и пил пържолка, вода,кафета ии това е. Не чувствам лек глад, което ми харесва. Коремът ми не подут, но аз по принцип нямам проблем с него, най-лесно там оправям нещата. Виж,ако гоовори за дупето и краката....най-големия ми проблем да се надявам че и там ще постигна нужния ми резултат! А ти до днес колко си свалила и как се чувстваш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:50.