IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 24th February 2007, 15:44
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Защо пък да ти е неудобно ,все пак това си влиза в задълженията на лекаря.Когато аз си правих операцията ме извикаха един ден предварително за да мога да се видя с целия екип.Първо идва сестрата после говориш с лекаря който ще те оперира, минаваш и през анестезиолога а на другия ден преди операцията минава пак опериращия лекар с целия екип за последно.Не са имали никакво специално отношение към мен самата тъй като така се отнасят към всеки независмо кой си и какви пари имаш!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 24th February 2007, 16:20
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Е предполагам че така трябва да е мо аз в БГ болница не бях влизала от 20 години откак родих тъкаче бях изненадана но все пак това е на частно не знам в държавните болници дали отношението им е квот го помня.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #53  
Стар 30th September 2008, 18:45
kremi1 kremi1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте, при мен случаят е малко по особен и ако някой може да ми отговори ще бъда много доволна. Преди две години при катастрофа получих мозъчен оток, незнам точно какви са последствията от това и въобще има ли такива доктора не ми спомена, но аз определено не се чувствам като преди. Та се интересувам понеже имам дата за ринопластика с пълна упойка дали тя би мола да повлияе по някакъв начин на положението ми, и без това от тогава забравям доста и главата ми е все като замаяна а тази упойка незнам да не стана още по зле, пък и съм чувала че при пълната упойка умират мозъчни клетки.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th December 2008, 22:15
iskra iskra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета. ..та за упоките...По-добре някоя и друга упойка,отколкото дрога,цигари,алкохол или нездравословен начин на Живот)))...Много е важно според мен позитивната нагласа преди операция-всичко е автосужестя....изпитала съм го лично..И пак ще кажа:Пийте Бахови есенции-те много помагат преди и след такива интервенции..а не живейте в страх от всичко!!!Желая ви много успех и градивни емоции))) :P :P :P
Отговори с цитат
  #55  
Стар 9th March 2009, 19:09
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Правили са ми пълна упойка за 15 мин манипулация без интубиране. Но може би ако операцията е продължителна се налага. Предполагам.
А иначе доколкото знам при пълната упойка "заспива" мозъчната кора. Ако заспят подкоровите структури настъпва кома.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 18th July 2009, 16:40
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Ако заспят подкоровите структури настъпва кома.
Това много страшно прозвуча.Какви могат да са причините да заспят тези подкоровите структури ?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 18th July 2009, 20:11
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

момичета, не се задълбочавайте толкова, чак за кома няма защо да се мисли...
Отговори с цитат
  #58  
Стар 4th August 2009, 21:46
КРИСИ КРИСИ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте.Септември и аз ще се оперирам.Та попитах док каква ще е упойката.Каза ,че щяла да бъде тази от ,която е умрял Майкъл Джексън ,но не запомних името.Като ми обясни смеейки се ,че се ползвала за операции ,а не за преспивателно.Та исках да питам дали някой е запознат с тази упойка и по-добре ли действа.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 5th August 2009, 05:40
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

тази от ,която е умрял Майкъл Джексън

по-голяма глупост не бих си и помислила,че съществува-какъв изобщо е този доктор
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #60  
Стар 5th August 2009, 07:56
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КРИСИ
Та исках да питам дали някой е запознат с тази упойка и по-добре ли действа.
Диприван е упойката.
Аз съм оперирана два пъти с нея, пък все още мърдам....
И при двете операции нямах странични ефекти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запълнатаупойка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:51.