IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 14th April 2010, 12:52
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте,Геричка радвам се че си отново с нас и ти пожелавам успех от цялото си сърце Добре дошла на Дима,както виждаш всички сме довлни от режима и мисля че ще ти се отрези много добре и ще се чувстваш добре. А за йо-йо ефекта,зависи само от самата теб,изкарай си режима,после ще го мислиш.Успех и много късмет.Аз днес съм на плодове,мъчи ме адски глад(това е всеки път когато съм в цикъл) и гледам да удържам положението.Наобяд ядох една малка краставица,а сутринта банан.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1182  
Стар 16th April 2010, 09:10
dima_hs dima_hs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Здравеите !Искам да попитам могат ли да сеизползват в тази диета овесени трици/богати предимно на протеини/ ,също и кога мога да си позволя ядки, защото не ми е много ясно
Отговори с цитат
  #1183  
Стар 16th April 2010, 11:55
mushmoranka mushmoranka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Skyros,Greece
Мнения: 14
По подразбиране

Zdravejte mili dami!
Az se poisgubih, no sega sym otnovo tuk! Moga da se pohvalia, che do momenta sym svalila 11 kg i prodylvavam! Ostavat mi oshte 9-12kg (kato kazwam 12 imam predvid za idealnoto teglo, a 9 za ne tolkova idealno). Promenite v men- mnogo- ot sprihava i mnogo razdraznitelna, sega sym spokojna i po-usmihnata, hodia po 25 km na den, koito ot utre shte stanat 30, razdelnoto hranene veche mi e predelno iasno i cialoto semejstvo shte se hrani po nego, sled kraia na dietata mi!
Отговори с цитат
  #1184  
Стар 16th April 2010, 13:03
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте,поизгубихте се нещо?Браво на Мушморанка,щом си свалила толкова много и другите ще свалиш,не се притеснявай Дима,щом овесените трици са богати на протеини хапвай ги в протеиновия ден,мисля че няма да има проблем.Никъде в диетата не се споменава за тях,но и преди е имало въпроси за тях и някой беше казал че може да се ядат.Аз лично не ги харесвам,но всеки си има вкус,такмо ще ги комбинираш с прясно или кисело мляко.Ти си знеш.Моят вчерашен белтъчен ден мина по план-яйца по панагюрски за обяд и сочни крилца със зелена салата за вечеря.Д нес ми е бобов-картофи на фурна за обяд и за вечеря. Айде,да пишете!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1185  
Стар 16th April 2010, 14:42
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Момичета аз днес съм на белтъци трябваше да ми е плодов но аз не го пазя вече а ги карам два поредни белтъчни дни.Закуската я пропуснах защото станах късно.А за обяд хапнах 1 кебапче със салатка от домати и краставици преди малко се върнах ходих да тичам и сега като си хвърлих душче ми така олекна като нов човек се чуствам
Отговори с цитат
  #1186  
Стар 17th April 2010, 07:42
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте на всички,както обещах събота се меря и пиша за резултати.Малко съм разочарована-за последната седмица не съм мръднала ,закотвила съм се на 60 кг.По напредналите ще кажат,предполагам,че е нормално,все пак съм в началото на диетата, а и като цяло като чели хапвам повече като количество от повечето ви.Явно ще трябва да се огранича ,за да продължа да свалям.Хубав ден момичета!
Отговори с цитат
  #1187  
Стар 17th April 2010, 13:15
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Привет момичета,а бе какво е това скапано време,края на април сме,може ли пък все да е студено и да вали Направо ми скапва деня това време.Иначе днес съм на въглехидрати,направих си едни бутерки с локум и хапнах 2 за обяд,довечера пак. Апетитка,както знаеш в определен момент от диетата всеки има застои,не се притеснявай ще сваляш пак.Успех на всички!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1188  
Стар 17th April 2010, 23:05
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Привет на всички отслабващи мацки Режима, който спазвате (не го наричам диета, защото обикновено диета=глад) според мен е наистина удачен за всеки сезон, приятен, лесен и полезен (регулиращ метаболизма и т.н.) Ето защо и аз бих желала да се включа в клуба на здравословно хранещите се В началото на април бях започналаа въпросната 90 дневна диета, но покрай празници, работа, учене..малко се поизложих..затова от утре съм решила да съм на чисто и да съм стриктна, понеже идва лято все пак..а излишните килограми само създават неудобство и комплекси
Слагам началото...18.04.2010г, години - 19, височина 166см, тегло 58кг...идеална цел... - 6/7 кг... от режима + стегнати бедра, дупе и коремче от коремни преси и бягане :P Дано успея да вляза във форма за сезона на късите гащички и изрязани потничета..Ех... Съмишленички?
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
  #1189  
Стар 18th April 2010, 13:30
Аватара на LORA-Di
LORA-Di LORA-Di не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: България
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте !
Много добре звучи тази диета - комбинира основните моменти в няколко други известни диети .
Имам въпрос . По колко килограма ( горе-долу ) се свалят месечно ? ... Интересува ме личният ви опит .
Отговори с цитат
  #1190  
Стар 18th April 2010, 14:25
Аватара на Desir3
Desir3 Desir3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Здравей, LORA-Di :} Щом те интересува личен резултат..ето моя:
към 29.03 - 61,7кг
към 07.04 - 58,9кг
към 13.04 - 57,4кг

Всички знаем, че е много окуражаващо да видиш минусче на кантара, но ако си спазваш режима, а кантарът не отчита нищо, това съвсем не означава, че не отслабваш..при някои, резултатът се появява по-късно, особено, ако диетата е съчетана с фитнес (мускулчетата тежат повече от тлъстинките). Надявам се да съм те мотивирала, успех!
__________________
~ * The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest * ~
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:15.