IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 23rd October 2009, 18:03
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Аз не съм решила да се отказвам даже напротив-до края и 5-6 кг да станат общо пак е нещо. На мен последният ден от диетата ми се пада на Бъдни вечер, което от една страна е добре че по празниците ще хапвам, но от друга е страшно да не се отпусна и да си върна килограмите. А бе както и да е, продължаваме доживотната борба
Отговори с цитат
  #152  
Стар 24th October 2009, 11:21
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Вяра, ти си сериозна и за НГ ще си със страхотно тяло и изобщо няма да ти се иска "да преяждаш" по празниците!
Вярвай ми, ще стоиш пред огледалото и ще си умираш от КЕФФФ!
Успех!
Отговори с цитат
  #153  
Стар 24th October 2009, 13:56
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Engel добре че има хора като теб да ме надъхват така, какъв по-хубав подарък да си направя за нова година от едно по-хубаво тяло Днес ми е първият воден ден, стискайте палци и втората половина от деня да мине така лесно както първата. Вече е 3 часа, а аз все още не съм гладна
Отговори с цитат
  #154  
Стар 24th October 2009, 14:13
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Пий водата с лимон Успех!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 24th October 2009, 15:59
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Много благодаря Engel и за идеята за лимона и за подкрепата. А останалите привърженички на диетата къде изчезнаха?
Отговори с цитат
  #156  
Стар 26th October 2009, 16:55
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

neshto gi e hvanala lipsata ili nqmat vreme da vlizat da spodelqt
Отговори с цитат
  #157  
Стар 27th October 2009, 07:44
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Новите попълнения "добре дошли" ли са?
Здравейте!
Изглеждате дружелюбни...може ли да се присъединя към вас за мотивация?
стартирах от вчера с упражнения, а от днес с диетата, че вчера нали беше празник и имаше почерпки . Стартирам от 67.700
Днес ще ям сьомга на скара + пресен карфиол + ябълки
Отговори с цитат
  #158  
Стар 27th October 2009, 10:04
maryS maryS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

здравейте наистина ме нямаше известно време,но и няма кой знае какви резултати за споделяне... започнай диетата на 01.10 и много се обнадеждих,когато още първите три дни бях с два кг по-малко,но после нещата спряха... и аз малко се разочаровах,така я карах до 15-ия ден,после малко смесих дните,с една дума,май я оплесках.... всъшност ям си същите неща,ама в който ден на мен ми се прияде колежките ми казват,че изглеждам отслабнала,но кантара не е на същото мнение... важното за мен е,че се чувствам добре... правя си коремни преси вкъщи и за сега нещата са ок. в момента съм 62кг,целта ми е 55 успех на вас,момичета ... а аз се чудя да започвам ли отначало ...
Отговори с цитат
  #159  
Стар 27th October 2009, 10:35
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

kremamel не че аз съм много "стара" във форума но все пак Добре дошла очакваме да споделяш с нас резултати, менюта и т.н.
Отговори с цитат
  #160  
Стар 27th October 2009, 19:48
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

няма значение дали някой е стар или новак. Важна е подкрепата! Надявам се, че тук ще има такава, въпреки, че точно в този форум тази диета като че ли не е много популярна. Няма значение. Вяра , какво имаш в предвид като казваш менюта? Рецепти ли да обменяме?
Аз много много не искам да мисля какво ще си готвя, защото така много се изкушавам. Ето например...имам една много любима рецепта за въглехидратния ден,но винаги я приготвям в огромни количества и след това няма как да не я изям с удоволствие.
Колкото до резултатите...преди няколко месеца бях на суровоядство за около 3 месеца и свалих 7.5 килограма. Но вече съм ги върнала наполовина. При мен едва ли ще има драстични промени откъм килограми, но надявам се с упражненията които почнах да правя най-накрая да придобия фигурата-мечта за мен .
Хич няма да е лесно, но нищо не ми пречи да опитам. На този етап в живота ми има и други нови неща , така че диетата и упражненията ще бъдат едно от тях.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:06.