IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 9th August 2009, 12:20
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ами посъветвай я да увеличи малко храната и да започне да тренира. Няма вечно да се ограничава.
Плюс това ми е направило впечатление, че при тях кантара мърда дори и да не са се качили килограми.
Направят ли прегрешение, на другият ден задържат вода задължително.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 9th August 2009, 15:13
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Отказала съм се вече да давам съвети. Човек като си е наумил нещо много трудно може да бъде вразумен или разубеден, най-много да станеш досаден от един момент нататък. Затова няма смисъл - надеждата ми е тя сама да се вразуми след време и дано да е скоро това защото с приказки не става. Нали знаеш има една народна поговорка че човек каквото сам си направи никой друг не може да му го направи..
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 13th August 2009, 11:25
Аватара на iva_popova85
iva_popova85 iva_popova85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 11
По подразбиране

Здравей те!
На мен днес ми е плодов ден.За тази диета мога да кажа от личен опит че не се връщат килограмите.Преди година и нещо я правих само 1 месец и свалих 5-6 кг.Върнах само 1 и повярвайте ям всичко без да се ограничавам или да разделям храните.Единствено ми остана навика да не закусвам.Сутрин пия фреш от грейпфрут и чаша чай с кафява захар.В плодовия ден си позволявам кисело мляко...
Лилито за 4 дена няма как да видиш ефект.Ефекта ще дойде най-рано сле 8 ден но такъв ще има.Тук се сваля бавно и сигурно не като при Дюкан всеки ден по 1 кг.Дано съм ти била полезна.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 14th August 2009, 16:07
Villeta Villeta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте момичета, от днес и аз подхващам тази диетаааа......., поредната борба с килцата.Миналата година правих Дюкян.Доволна останах, но от началото на лятото все едни софри се оформиха и все не мога да се мобилизирам да отслабна.А лятото си заминава и ме е срам,че нищо не съм направила със себе си.Кога, зимата....абсурд!!!!.
А пак и да ви се оплача нещо нямам такава воля,както преди.Нооооо сега се захващам и ще ви държа в течение.
Абе и мен малко ме стряска този въглихидратен ден, какви са тия теста/ аз мноооого ги обичам/ ама как да се отпусна да ги хапвам в процес на диета
Отговори с цитат
  #85  
Стар 14th August 2009, 16:14
Villeta Villeta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Охх сега се сетих, добре де като си на гсоти/имаш гости или вечеряш навън как да се храня до 20ч,като аз тогава излизам.Ето утре вечер ще вечерям навън, ама аз след 20ч ще излизам??????
Отговори с цитат
  #86  
Стар 17th August 2009, 12:44
Villeta Villeta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Ехооо,къде сте че не пишете,как върви диетата?Аз днес съм на 4-ти плодов ден и за сега съм ок,ама как ще заспивам довечера......
Отговори с цитат
  #87  
Стар 17th August 2009, 12:56
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Villeta предлагам ти да си пишеш и менютата тук - ще бъдеш от полза на много хора
Отговори с цитат
  #88  
Стар 17th August 2009, 13:41
Villeta Villeta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Ами то какво меню днес, в 12ч хапнах 3 праскови и се наливам с вода.Готвя се по късно да гризна някоя круша,а за вечерта съм решила да ям диня....
Отговори с цитат
  #89  
Стар 17th August 2009, 13:48
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villeta
Ами то какво меню днес, в 12ч хапнах 3 праскови и се наливам с вода.Готвя се по късно да гризна някоя круша,а за вечерта съм решила да ям диня....
не само за днес
предишни дни и следващите
аз като правих японската диета в темата така записвах всеки ден какво съм хапвала и ми беше доста приятно
Отговори с цитат
  #90  
Стар 18th August 2009, 10:22
Villeta Villeta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета, искам да попитам нещо.В петак ми е плодов ден,а ще излизам на вечеря с приатели и не е много удобно да стоя само на вода.Нали пише, че може да се заменят дните.С кой ден да го заменя и на следващия какво да започна????
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:44.