IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 28th June 2009, 15:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sharmidodka
Престанете,бре!!Пак с тоя Майкъл Джексън!!Умрял е и толко'!!Какви са тия излияния и безкрайнодразнещи реклами навсякъде.Допреди 2 дни за него се споменаваше от дъжд на вятър,а сега и Фейсбуци и gsm-оператори и всички подобни-яко се присетиха и почнаха да ни заливат със страдания и траури!Аман вече!!
Аман и от безсмислени теми за секс, дето също ни заливат не, ами давят направо, ама айде... скука ви е някой като умре, а...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th June 2009, 15:39
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

:beavis_and_butthead: Да Живее Джако!То и Елвис е жив де...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 29th June 2009, 10:59
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
аз съм DJ и Producer и колкото и да не е до някъде сме колеги под названието artist
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Аман от тая показност
именно.

Втрещен съм от това, що за глупост е да говорите за Майкъл Джексън като за "някой известен" Той не е просто известен, не е моторист, не е популярен по форуми дижей, не е индъстриал легенда, не е и кой да е много известен - той е Майкъл Джексън, променил музиката изобщо. Дал й толкова, колкото много смятащи се за допринесли в каквато и да е насока хора няма да дадат за 50 поредни живота. И Рийзън, ти не си в тая класация.
Шармидодка, до скоро от дъжд на вятър се споменаваше за него как продавал билети за 49 концерта в О2 със скорост 37 билета в минута, всичките. Не е зле за застаряващ екс известен, чийто последен авторски албум е от 2001-ва.
Няма проблем да се интересувате от кино и да сте фенове на Марин Дамянов, но проблем изплува ако кажете, че Костурица и Спилбърг са дришльовци. И в този случай е подобно, разбира се не същото. Смъртта на Майкъл Джексън за мен е нещо много по-значимо от преобърнал се автобус, разбил се самолет, катастрофа на цариградско и т.н.
Цитирай:
At its peak, the album was selling a million copies a week worldwide. In just over a year, Thriller became—and currently remains—the best-selling album of all time. Sales are estimated to be between 47–109 million copies sold worldwide.
Както много пъти съм казвал, и доста неталантливи артисти са постигали милионни продажби, но този цитат малко или много илюстрира влиянието на Майкъл Джексън върху човечеството. Идеи, че скърбейки хората му правят реклама са повече от смешни. Майкъл Джексън няма нужда от реклама, по-скоро Реклама има нужда от Майкъл Джексън. Напълно нормална и естествена реакция за много хора е случващото се, след като нещо от такава величина изчезне.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #54  
Стар 29th June 2009, 11:41
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

sharmidodka
barrуwhite Не мога да повярвам, че има хора които не могат да разберат какво е направил/допринсъл за музиката Майкъл Джексън. Велик.
Може да звучи смешно, но това е един от хората за които съжалявам, че няма да могат и моите деца да го видят.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 29th June 2009, 12:02
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Казах го и го написах вече няколко пъти - и за майките си един ден няма да ревете толкова колкото за Майкъл Джексън, понеже и те не са допринесли за човечеството толкова много колкото него!
В крайна сметка правете квото си искате, но е хубаво малко да се позамислите кой обичате повече - роднините и приятелите си или Майкъл Джексън!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th June 2009, 12:18
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

много знаеш колко ще рева аз!голям диагностик се изкара!не съди хората като си мислиш,че всички са като теб!
толкова е жалко такъв род изказвания

офф..няма смисъл,щом няма значение
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #57  
Стар 29th June 2009, 12:19
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

това, което си казал и написал явно отразява капацитета ти, едва ли можеш да предположиш кой колко би скърбял за роднини и близки. Имам предвид щом всеки път когато се напънеш излиза това - значи толкова си можеш.
Разликата идва от там, че за по-обикновени в социален план хора тъгуват приятели, познати, роднини. Майкъл Джексън не е човек, за когото биха тъгували само приятели, познати и роднини, затова има и такъв отзвук. А колкото до повтарянето ти, тъгата надали е съпоставима.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #58  
Стар 29th June 2009, 12:38
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Рийзъне, най-приятелски ти казвам - не се сравнявай с по-големите от теб (много меко казано). Не е в твоя полза. Първо беше с Лили (при все дразнещите се от нея, мисля, че никой няма да отрече таланта и), сега пък е Майкъл Джексън... тъжна работа.

И във форума е споменавано когато някой загуби близък човек, просто темите са съвсем различни.
Спомням си и хора, които така тъжаха и за Фреди, но тогава нямаше форуми.

Гуен много добре ти го каза - на теб ти бършеха ... сълзите, кОга старадА, сега ше определяш кой за какво да тъжи.. Различните са хората. Някои за един герой от сериал плачат, от книги и филми (на филми и аз понякога )

Аз лично имам някои сериозни резерви относно ..... някои действия на Майкъл Джексън, но така или иначе той е наистина не-ве-ро-я-тин творец и дори не мога да опиша приноса му за музиката. Дори не ми се искаше да повярвам, че е истина, толкова нелепа новина ми изглеждаше..

Просто, приеми (един път), че си сгрешил и не се излагай повече.

п.с. Наистина, народа е казал "всяко чудо за три дини" и се очаква приятелите на загиналия във влака Даниел да направят сайт с такова име скоро.
И за Даяна така скърбяха хората и не е нужно, да сме ги познавали лично.. Някои качества се оценят и през разстояние.

А за това, че след смъртта му някои щели да поработят с неговото име, така става, когато почине някой стойностен творец. Защото "Рядко мислиме, за това, което имаме и винаги за това, което ни липсва!"
Отговори с цитат
  #59  
Стар 29th June 2009, 13:33
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

Не разбирам защо изобщо трябва се коментира защо някой е страдал и плакал заради смъртта на Майкъл.Някак си много грозно изглежда .Това да не би да е нещо,което може да се контролира,така го чувстваш,така го правиш и това е.
Нормално е толкова много хора,които са били докоснати от музиката му да плачат за него сега.Има и такива,които са израстнали с песните му и по някакъв начин е бил част от живота им.И един ден ден виждат по телевизията,че е починал,как да се почувстват..да се смеят ли?Естествено,че ще страдат и ще се натъжат.
И не мога да повярвам,че има хора,които се дразнят от това,иронизират го и го сравняват със загубата на близки и т.н. Вие като не плачете за него-окей,но не коментирайте чувствата на другите и гледайте себе си.Всеки приема различно нещата,но уважавайте и другите все пак.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29th June 2009, 13:34
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Рийзъне, най-приятелски ти казвам - не се сравнявай с по-големите от теб
Къде съм се сравнил с Джако?Що за простотия?Тва, че някой искат да ми сложат писаници от подобен сорт в постовете си е за тяхна сметка.Това, че и аз се занимавам с музика какво общо има в случая, че Вие не оценявате близките си?
Някъде да съм написал, че той не е "не-ве-ро-я-тин", колкото и грешно да е написано и смешно?Уважавам човека и нищо против него, като изключим дълбоките съмнения за педофилия, които все пак не бяха доказани, а потулени.Колкото до понятието творец, ще ми кажете ли коя песен е негова, в смисъл коя той сам е композирал и написал?Ама айде дребнавост е вече това.

Цитирай:
И във форума е споменавано когато някой загуби близък човек, просто темите са съвсем различни.
Много правилно!Дали ще загубиш близък и дали ще почине голям човек е съвсем различно нещо и е редно да Ви боли много повече за близките Ви отколкото за големия човек!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Концертимузика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:52.