IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st April 2006, 15:05
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране



Така е... Аз само исках да кажа, че е добре човек да си има едно на ум и да си следи тялото. Не е баш като имплантите да са съвсем нищо, както понякога се представят нещата.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st April 2006, 15:05
Sandi Sandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 27
По подразбиране

Това съобщение е доста обезпокояващо.На мен ми казаха че от само себе си импланта не можел да се спука, ако изобщо може да се вярва на това което казват,защото недай боже може да има дефект.
Има толкова много рискове и ме е шубе,но в същото време много ми се иска да си сложа.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st April 2006, 15:34
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Добре де Truth, не те разбирам Изчела си толкова много черна статистика из нета и имаш смелостта да се разхождаш с импланти Мислиш ли да ги махаш? Между другото как така се пукат тия импланти? Аз съм ги държала в ръката си и честно да ти кажа ми се стори, че само с нож може да се спука и /недай боже/ със собствените си ребра при евентуална катастрофа. Та как биха се разкъсали в тялото не знам. Може пък самата плът да ги разяжда нещо....А това да се превърне в течно състояние гелът незнам може би чрез сложна хим. реакция....
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st April 2006, 15:54
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Момичета, факт е ,че над 2 000 000 жени по света имат имплантанти!
Решавайки се на тази интервенция ние сме наясно с многото Положителни и Отрицателни страни.Всеки сам прави своя избор.

Просто е необходимо на всеки 6 мес да си правим ехографски прегледи при мамолог,който ще следи състоянието на жлезата и на имплантанта!

А тези теории за хим. състав и др. никак не ми допадат!
Нали вскички изкуствени стави са от силикон!
Кремчетата, с които си мажем белезите-пак са на такава основа!
И мнооого други неща!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 21st April 2006, 16:15
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

"Добре де Truth, не те разбирам Изчела си толкова много черна статистика из нета и имаш смелостта да се разхождаш с импланти Мислиш ли да ги махаш?"



Ами аз май се понаситих на операции на гърди на първо време, а и много добре знам, че ако ги махна, гърдите ми няма да са това, което са били преди имплантите.

Проучванията си направих доста по-късно от операцията по слагането на имплантите. Когато ги слагах не знаех за имплантите нищо, освен това, което ми казваха. А не ми казаха нищо за никакви рискове нито свързани с операцията, нито с имплантите.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st April 2006, 16:19
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Ами аз май се понаситих на операции на гърди на първо време, а и много добре знам, че ако ги махна, гърдите ми няма да са това, което са били преди имплантите.

А защо гърдите да не могат да са това което са били преди операцията? С едно повдигане, махане на излишната кожа и ги връщаш в изходна позиция. Аз поне смятам като стана на възраст жена, така да направя.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st April 2006, 16:26
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

За това как и защо се пукат нищо не мога да кажа. Аз само цитирам. Но имайте предвид, че нито един подобен материал след години не може да има съвсем същата здравина и еластичност както в началото. Още повече, че човешкото тяло не е вакуум, то е достатъчно активна среда за импланта.

Просто трябва да внимаваме и да се следим, и според моето скромно мнение - който няма истинска нужда, е по-добре да не си слага.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st April 2006, 16:36
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
А защо гърдите да не могат да са това което са били преди операцията? С едно повдигане, махане на излишната кожа и ги връщаш в изходна позиция. Аз поне смятам като стана на възраст жена, така да направя.
Тъканите ще са разтегнати след импланта, нещо като след кърмене, дори повече. Абе няма да е като преди, дори и с повдигане, но ти си съвсем права, че по принцип има какво да се направи.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 21st April 2006, 17:18
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

А пък аз да ви кажа поисках от Динев да ми покаже разрязан имплантант и като го стиснеш гела излиза, като го отпуснеш и хоп - прибира се обратно. Така, че няма да се разтекат със сигурност. Тези статии се отнасят за силиконовия гел, който не е тип "кохезивен". Още се ползва в цял свят. А иначе не съжалявам нито за миг за това, че се оперирах. По-добре 10 г. пълноценна жена в целия диапазон от чувства и качества, които обхваща това понятие, отколкото 50 г. душевен инвалид.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 21st April 2006, 18:19
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Радвам се, че се чувстваш добре, това е най-важното.

Стува ми се, че разрешените импланти в света сега са само тези с кохезивен силиконов гел и с физиологичен разтвор. Други не се слагат.

Имплантите със силиконов гел, за които говориш, мисля че са били забранени през 1992 (ползват се в специални случаи, но не за операции по желание) и сега почти не се произвеждат, така че е малко вероятно жените в проучването да са били с такива импланти.

А иначе да, всички сме мачкали в ръце по един разрязан демо имплант, който не тече...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Знаелинякой
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:25.