IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3411  
Стар 3rd May 2012, 20:33
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Момичета, днес от старание да си изчистя всякакви неща в носа със стеримара и смръкнах по-силно и си смръкнах едната плака навътре и не мога да я видя изобщо, но усещам, че ми боцка. Знам, че и на други им се е случвало, чудех се дали да не ида на унг тук да ми я дръпне преди да ида другата сряда в Пловдив, защото мисля, че ще я глътна Защо не ги зашиват, предния път ми ги бяха зашили?
  #3412  
Стар 3rd May 2012, 21:08
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Sookie,пръскай със стеримара и духай навън,моите и двете бяха се забили,чак неговорих,защото много ми дразниха гърлото.
Svoboda,ти направо изби рибата ,мале ,мале,вместо да става по-добре ,тооо...... Качи няколко снимки,наистина ние си виждаме някои детайли,които другите не ги забелязват,искрено се надявам и при теб да е така-това,което те притеснява да си го виждаш само ти
  #3413  
Стар 3rd May 2012, 21:10
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Момичета, днес от старание да си изчистя всякакви неща в носа със стеримара и смръкнах по-силно и си смръкнах едната плака навътре и не мога да я видя изобщо, но усещам, че ми боцка. Знам, че и на други им се е случвало, чудех се дали да не ида на унг тук да ми я дръпне преди да ида другата сряда в Пловдив, защото мисля, че ще я глътна Защо не ги зашиват, предния път ми ги бяха зашили?
Суки, ако познаваш някой читав лекар и мислиш, че ще свърши работа-отиди, ако не става номера с духането навън.
Мисля, че не можеш да я видиш. Аз като ги видях ми се сториха като изрязани от ренгенови снимки...същите така черни и мноого тънки.

Последно редактирано от Qgodka : 3rd May 2012 на 21:13
  #3414  
Стар 3rd May 2012, 21:25
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Qgodka, да, аз ги знам какви са миналият път бяха синички Приятелят ми даже гледа, но не може и друг човек да я види, а другата се вижда, явно имам повече място в тоя нос, отколкото си мислех Обаче, както sanny каза, чак е гадно да говориш, усещането е все едно се разболяваш и ти е възпалена носоглътката. Ще мине, ще издържа до другата седмица, само че няма да шмъркам повече навътре. Според мен трябва да им слагат поне едно конче в началото(сигурно има причина да не слагат, де), ама и без това имам още 4-5 конеца в тоя нос и ми правят разни бабунки и странности, да имаше един и за пустата плака
Svoboda, милата, виждат ли се тези неща външно? Те на теб си ти правят впечатление при всички положения, ама да не ти създават дискомфорт при дишане или външно?

Последно редактирано от Sookie : 3rd May 2012 на 21:28
  #3415  
Стар 3rd May 2012, 21:58
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Аз пък нали все не съм разбрала, та си мислех, че са зашити. Представях си някакви ужаси при изваждането, но нищо подобно не се случи. Но при вас е кофти така като ви влизат навътре. Често взе да се случва, може да измислят нещо да ги застопоряват занапред.
  #3416  
Стар 3rd May 2012, 22:14
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

Не знам, ама всичко друго ми е зашито в тоя нос без плаките Чак като си натисна с език небцето на едно място ме боли, мисля, че плаката ми отпътува нанякъде, ще я вадят с нова операция
  #3417  
Стар 3rd May 2012, 22:29
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sookie Виж мнението
Не знам, ама всичко друго ми е зашито в тоя нос без плаките Чак като си натисна с език небцето на едно място ме боли, мисля, че плаката ми отпътува нанякъде, ще я вадят с нова операция
Ам Сукииии, как така отлетя....я виж, трябва да е там....
  #3418  
Стар 3rd May 2012, 22:53
Аватара на Sookie
Sookie Sookie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 73
По подразбиране

ами аз гледам, ще си направя още една ноздра в опити да видя навътре, обаче поне на 3-4 см не я виждам, само розово се вижда и нищо черно Утре отивам на на унг, щото скоро ще си бръкна през гърлото да я избутам напред
  #3419  
Стар 3rd May 2012, 23:45
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
Talking

Прощална вечер със стария нос .Утре си купувам нов. ))
  #3420  
Стар 3rd May 2012, 23:55
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Syntha Виж мнението
Прощална вечер със стария нос .Утре си купувам нов. ))
Ей, ще стискам палци!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:01.