IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3911  
Стар 5th June 2012, 11:46
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Здравей, аз съм с час за консултация на 09.06, но съм сериозно притеснена и ще гледам преди това да мина и през лицево-челюстен хирург.
Здравей!Значи е въпрос на късмет да се засечем, аз след 14ч съм в околността ..Успех, дано всичко мине гладко при теб и да чуеш само положителни неща и от двете места
  #3912  
Стар 5th June 2012, 11:58
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте, днес ми е 14ти ден и съм с лонгета още. Снощи си пернах връхчето на нослето с една дреха и бая ме заболя и малко се поду.. Имали опасност да се деформита носа от удар когато е прясно опериран?

Ще ми се наложи да я понося още няколко дни тая лонгета понеже няма как да отида до Пловдив..
  #3913  
Стар 5th June 2012, 13:36
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Connie Виж мнението
Здравейте, днес ми е 14ти ден и съм с лонгета още. Снощи си пернах връхчето на нослето с една дреха и бая ме заболя и малко се поду.. Имали опасност да се деформита носа от удар когато е прясно опериран?

Ще ми се наложи да я понося още няколко дни тая лонгета понеже няма как да отида до Пловдив..
От перване с дреха едва ли - просто е много чувствителен след операцията и почти всеки натиск води до силна болка.
  #3914  
Стар 5th June 2012, 14:30
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
От перване с дреха едва ли - просто е много чувствителен след операцията и почти всеки натиск води до силна болка.

Да така е, но по принцип когато имам някаква травма някъде колкото повече внимавам толкова повече я удрям ) Махнах си лонгетата сама преди малко изглежда много добре и много се радвам.
Желая успех на всички, на които им предстои да се сдобият с желаното носле и дай Боже всики да са много доволни и щастливи от резутата

Големи благодарности на професор Джамбазов, д-р Димитров и целия екип! Страхостни са нямам думи...!

Последно редактирано от Connie : 5th June 2012 на 14:38
  #3915  
Стар 5th June 2012, 17:25
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

След много перипетии, пиша от болницата Снощи ми звънаха, че трябвало днес да идвам, а не утре, тъй като операцията ще е сутринта и това в последният момент става....

Стискайте палци момичета много ми е притеснено, иначе изследванията минаха ссамо кардиолога не успях да хвана, дано да не е фатално. Всичко, което са описали досега момичетата е така, носете си тоалетна и сапун, че няма, а също така и прибори
  #3916  
Стар 5th June 2012, 17:59
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

jalana1000, Всичко ще бъде наред, убедена съм!
  #3917  
Стар 5th June 2012, 18:24
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Мерси Tanydj дано, че многооо ме е страх, док мина и каза че има доста работа по носа ми
  #3918  
Стар 5th June 2012, 18:41
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jalana1000 Виж мнението
Мерси Tanydj дано, че многооо ме е страх, док мина и каза че има доста работа по носа ми
Няма страшно! И по моя имаше Стискам палци всичко да е наред сутринта и бързо и леко да се възстановиш
  #3919  
Стар 5th June 2012, 19:47
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Няма страшно! И по моя имаше Стискам палци всичко да е наред сутринта и бързо и леко да се възстановиш
Oх мерси мила, дано да минава и да ме изписват и да съм доволна и и иии
  #3920  
Стар 5th June 2012, 21:33
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

jalana1000, всичко ще мине перфектно, стискаме палци!!!
suonsan, проблеми ли има, че ще ходиш пак на консултация или искаш втора рино, защото не съм чела да си недоволна, бях останала с впечатление, че си от доволните!?

Сега когато Сю е зад решетките , ако някой има нужда от фотошоп, може да се пробвам и може да бъде спокоен, снимките му няма да увиснат на магистралските билбордове!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:55.