IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4381  
Стар 23rd October 2012, 11:31
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Здравейте и от мен, и аз искам да споделя че вече минаха 7 месеца от операцията ми и също като някой момичета имам някакво удебеляване в лявата ноздра. Първо беше топче и беше много по голямо, сега се е стопило на половина и се надявам да изчезне един ден. Според мен е кожа и трябва време.
За върховете и колумелата Нелс имаше право, но и аз ще изчакам година и нещо защото виждам че все още спада и се променя към добре.
Крис
Слагай и ще видим какво ще става нататък, все пак беше коментирано, че при някои и по 2 години се изменя носа
  #4382  
Стар 23rd October 2012, 18:14
nework333 nework333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Dii значи към колко часа ще е най-удобно да се обадя за консултацията тъй като 17-19 часа няма ли да е малко късно
  #4383  
Стар 23rd October 2012, 19:24
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nework333 Виж мнението
Dii значи към колко часа ще е най-удобно да се обадя за консултацията тъй като 17-19 часа няма ли да е малко късно
Напротив,последния път за потвърждение ,се чухме на обяд,но тя беше на друго място и ме отряза да и се обадя по-късно,аз пък взех, че забравих и се обадих чак към осем,тя беше много мила и се разбрахме....


Иначе,за тези които си чакахме в събота с часове,и аз вече си имам час,нямам търпение,след срещата се чуствам направо на седмото небе,изчезнаха всичките ми притеснения ))
  #4384  
Стар 23rd October 2012, 20:09
lorchetoo lorchetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 16
По подразбиране

И ти ли беше тази събота на консултация? За кога ти насрочиха операцията?
  #4385  
Стар 23rd October 2012, 21:51
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте съ-Форумчета
На върха на щастието съм Днес ми е 14-ти ден от операцията, махнах лонгетката и найстина съм супер доволна от резултата Утре ще пусна и снимчици
Поздрави на всички минали по този път и смело напред на всички останали, който още го мислят, няма нищо страшноооо
  #4386  
Стар 24th October 2012, 09:27
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Много се радвам за теб Иветка, че си доволна и удовлетворена...иииии напомням ти днес да качиш снимкииии.....
  #4387  
Стар 24th October 2012, 11:46
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране 15 дни по-късно/....

Благодаря , мила


Днес съм на работа, за това, като се прибера ще се нащракам и ще кача по-късничко снимков материял. Оделно с д-р Димитров се разбрахме да му звънна тези дни, да му напомня да ми качи снимките и да ми ги изпрати, после веднага ще ги кача и за вас

Поздрави на всички ;*
  #4388  
Стар 25th October 2012, 15:45
nework333 nework333 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, пак съм аз, искам да ви попитам като отивате на консултация и като трябва да покажете какъв нос точно искате на какво го показвате на телефона си носите си лаптопа или ? И освен това да ми дадете един телефон за връзка с доктора за час за консултация
  #4389  
Стар 25th October 2012, 21:34
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

GSM: 0878 181 301


Можеш да покажеш снимката на каквото ти желаеш, освен това в кабинета има лаптоп така, че може и на флашка да си я носиш.
  #4390  
Стар 26th October 2012, 09:20
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lorchetoo Виж мнението
И ти ли беше тази събота на консултация? За кога ти насрочиха операцията?
Не знам дали ще ме разберете,малко е глупаво ,но съм много суеверна и не ми се иска да казвам датата,преди една година ми отменяха една операция и не искам да се повтаря...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:56.