IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4421  
Стар 5th November 2012, 13:33
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Няма ли на скоро оперирани, 2-3 месеца никой не е носил новини от "кухнята" освен лейди Алба?
Някой знае ли кой поставя интубационната тръба, анестезиолога, хирурга или сестрата, и освен това има ли при Джамбазов и втори хирург в екипа или оперира сам?

Последно редактирано от Dii : 5th November 2012 на 13:37
  #4422  
Стар 5th November 2012, 14:17
mariqdid mariqdid не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте искам да споделя моята ситуация с вас,защото имам нужда от вашето мнение!Преди две седмици се оперирах при Професор Джамбазов,но тожа което ме притесниява сега е че като си гледам сега носа не виждам никаква разлика!Това което исках е да ми намалят върха,а сега виждам че си е същия!Моят нос си беше прав и единственото което исках е върхът да ми се изтъни малко,а това което са направили е да го стеснят малко в горната част където нямаше нужда а върхът амам чувството че изобщо не ми е пипнат!Това много ме притеснява,казаа ми че носът се прибира 2-3 месеца,но аз не жярвам че върхът ми ще се промени!Моля ви кажете вашето мнение много държа на него!!!!!(
  #4423  
Стар 5th November 2012, 14:18
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Ауу,ако знаех ,че има такива снимки,нямаше да я отварям ))

Мерси много ,щом не се забелязва много ще му кажа да действа

Чудя се и друго ,каза ми че може и по затворения и по отворения метод,на момента казах че предпочитам отворения защото знам ,че видимостта е по-добра,но на моята кожа белезите зарастват толкова бавно дали няма много да се вижда ?

Като цяло ми се искаше той да ми каже точно какво ще прави ,а той малко ми остави на мен да реша...и ме е страх да не сбъркам в преценката ...
Аз бях по отворения метод, в момента (4 месеца след) не мога да ти кажа дори дали имам белег, защото разрезът е на такова място, че не се вижда нормално понеже там винаги има сянка. В началото му кляпвах малко коректор, но и без не си личеше за непросветените. Аз бих го оставила той да си реши как да действа иначе, както казваш ти, не се чувствам компетентна по въпроса, даже и за моя нос
  #4424  
Стар 5th November 2012, 14:20
mariqdid mariqdid не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Ако някой има въпроси към мен за всичко около операцията с радост ще му отговория!!!)
  #4425  
Стар 5th November 2012, 14:25
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariqdid Виж мнението
Здравейте искам да споделя моята ситуация с вас,защото имам нужда от вашето мнение!Преди две седмици се оперирах при Професор Джамбазов,но тожа което ме притесниява сега е че като си гледам сега носа не виждам никаква разлика!Това което исках е да ми намалят върха,а сега виждам че си е същия!Моят нос си беше прав и единственото което исках е върхът да ми се изтъни малко,а това което са направили е да го стеснят малко в горната част където нямаше нужда а върхът амам чувството че изобщо не ми е пипнат!Това много ме притеснява,казаа ми че носът се прибира 2-3 месеца,но аз не жярвам че върхът ми ще се промени!Моля ви кажете вашето мнение много държа на него!!!!!(
И моя беше така, само се виждаше, че гърбицата е махната отначало и някои хора даже ми казваха, че е същия. Но сега доста се е смалил върха и е много по-тесен от първите дни/месец. Отначало и трябва време на кожата да се събере по новата форма, а и отоците трябва да спаднат, а те са най-вече на върха. Изчакай 2-3 месеца и ще се види по-ясно, а дотогава не се панирай, защото през ден е различен, аз даже и бабунка на върха от страната на едната ноздра придобих и изглеждаше доста странно за 4-5 седмици, но се прибра напълно, просто явно е имало шев там отвътре.
  #4426  
Стар 5th November 2012, 14:32
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Защо не вярваш, че върхът ти ще се прибере? Има ли причина да не вярваш или просто така...не си вярваш и тва е? Мнението как да го кажем, като няма снимки, така само по думи не става?
  #4427  
Стар 5th November 2012, 14:55
mariqdid mariqdid не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Много ти благодаря много ме успокои и сега ще чакам дано след 2-3 месеца да се получи каквото исках!
  #4428  
Стар 5th November 2012, 15:03
mariqdid mariqdid не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Ами не вярвах защото като се видяхме с две от момичетата които горе долу по едно и също време ни ги направиха с разлика 1-2 дни,техните изглеждаха с изтънени върхове а моят по издут!За това се притесних дали и моят ще се прибере,ще изчакам 2-3 месеца и ще видя!
  #4429  
Стар 5th November 2012, 22:48
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране rinoplastika

Здр. ако някои се откаже от ринопластика април 2013 да ми пи преотстапи,дата щте бъда много благодарна на всички ,защто патувам изван БГ .и колкото и пъти да звъня не мога да си запиша час .
Казаха ми след преди нова година сега пак незнам чак след март уажс ,но подчертавам ,ако някои има насрочена дата след март месец извинявам се
  #4430  
Стар 5th November 2012, 22:48
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране ринопластика

ринопластика при д. Джамбазов
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:15.