IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4431  
Стар 6th November 2012, 10:16
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Без консултация ли ще си правиш ринопластиката?
  #4432  
Стар 6th November 2012, 19:17
nis13 nis13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Zdraveite,

Speshnoooo!!Tursq nqkoi s data za operaciq okolo sredata na fevruari, koito jelae da se smeni. Az imam 4as za 4-ti dekemvri. Imam izri4noto pozvolenie na d-r Djambazov.
P.S. Izvinete za latinicata
  #4433  
Стар 6th November 2012, 22:17
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Аз съм за средата на март, ако те устройва пиши...
  #4434  
Стар 7th November 2012, 00:29
Renattta Renattta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,чета ви от доста време и ето че сега и аз имам въпрос,който много ме тревожи и се надявам да намеря отговор скоро.Аз съм вече пети ден след операцията,но носа ми е тотално запушен и дори стеримар не ми помага...Не знам какво да правя,че да се отпуши Как беше при вас,кога се отпуши и имахте ли и вие този проблем? Ще съм мн. благодарна,ако някой ми отговори...
  #4435  
Стар 7th November 2012, 00:52
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renattta Виж мнението
Здравейте,чета ви от доста време и ето че сега и аз имам въпрос,който много ме тревожи и се надявам да намеря отговор скоро.Аз съм вече пети ден след операцията,но носа ми е тотално запушен и дори стеримар не ми помага...Не знам какво да правя,че да се отпуши Как беше при вас,кога се отпуши и имахте ли и вие този проблем? Ще съм мн. благодарна,ако някой ми отговори...
Като отидеш на 7-ми ден при д-р Димитров ще почисти крустите вътре и ще стане доста по-добре положението. Дотогава яко Стеримар, но така е първите дни, просто трябва да се изтърпи. Аз май съвсем леко се опитвах да махна с клечка за уши размекнато със Стеримар засъхнало в началото на ноздрите, но не си спомням дали имах тая смелост още първата седмица, или беше по-нататък.
  #4436  
Стар 7th November 2012, 10:32
nis13 nis13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Аз съм за средата на март, ако те устройва пиши...
Ne, sujalqvam. Edinstveno 6te mi e udobno prez fevruari

Последно редактирано от el1nor : 7th November 2012 на 14:13 Причина: ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА ВЪВ ФОРУМА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!
  #4437  
Стар 8th November 2012, 20:26
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Жалко, с такова нетърпение чакам вече деня на операцията...броя дните, всяка нощ сънувам бинтовани носове, дори си бях купила Арника монтана 30 за отоците и кръвонасяданията, дори вече си лягам по-рано само и само времето да мине по-бързо и да дойде...ДЕНЯТ!
  #4438  
Стар 8th November 2012, 23:45
goldkeeper goldkeeper не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!

Миналата седмица ме оперираха (вторник).. Носа ми се струва по-голям от преди (по принцип ми е месест). Дали ще спадне? Възможно ли е да остане така, защото всички отоци ми спаднаха и почти нямам синини вече!

Другото, което ме притеснява е, че след операцията не съм виждал Джамбазов! Това нормално ли е!? Докторът,който те е оперирал да не се позаинтересува поне малко да те види какво е станало с теб!

След консултацията ми беше казано, че в деня на оперецията ще се обсъжда какво ще се прави с носа, какво може да стане и какво не. Това така и не се случи. Сутринта в 8 ми биха някаква инжекция, от която не знаех къде съм, заведоха ме в операционната, показах на Джамбазов една снимка, при което получих едно ок и ме приспаха!

Силно притеснен съм и депресиран.. всяко мнение ще ми е от полза! Благодаря!

Последно редактирано от goldkeeper : 8th November 2012 на 23:48
  #4439  
Стар 9th November 2012, 03:49
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goldkeeper Виж мнението
Здравейте!

Миналата седмица ме оперираха (вторник).. Носа ми се струва по-голям от преди (по принцип ми е месест). Дали ще спадне? Възможно ли е да остане така, защото всички отоци ми спаднаха и почти нямам синини вече!

Другото, което ме притеснява е, че след операцията не съм виждал Джамбазов! Това нормално ли е!? Докторът,който те е оперирал да не се позаинтересува поне малко да те види какво е станало с теб!

След консултацията ми беше казано, че в деня на оперецията ще се обсъжда какво ще се прави с носа, какво може да стане и какво не. Това така и не се случи. Сутринта в 8 ми биха някаква инжекция, от която не знаех къде съм, заведоха ме в операционната, показах на Джамбазов една снимка, при което получих едно ок и ме приспаха!

Силно притеснен съм и депресиран.. всяко мнение ще ми е от полза! Благодаря!
goldkeeper - няма как просто да са ти спаднали всички отоци, на мен 4 месеца след операцията не са ми спаднали напълно, както и на другите оперирани, а ти искаш за седмица да ги отняма До 1-2 седмици ще спадат още забележително при тебе, след това по-плавно, но пак няколко месеца има да забелязваш промяна към по-малко поне. Освен отоците, самата кожа също трябва да се събере, а като е бил по-голям носът преди това е нормално да отнеме време събирането - при мен изглеждаше същия размер, само че с вирнат връх първите дни, а сега е видимо намален във всички измерения.

Иначе и аз не съм се виждала с Джамбазов след операцията, но беше дошъл да говори с мъжа ми след нея да му каже как е минало, а с Димитров се чух няколко пъти и на прегледа беше отворен за всякакви въпроси. Джамбазов не е личен лекар, за да се виждаме редовно с него - върши си работата и приключва.

Гадно е, че не си успял да говориш с него преди операцията, но не знам дали това е щяло да промени нещо, защото съм с впечатлението че той се стеми да нормализира пропорциите и ако имаш изисквания за нещо нестандартно (примено нос "Барби"), ще ти каже че не става. Не се депресирай преди да му е времето - ще видиш след някоя и друга седмица, че си с хубаво носле вече (а дори и да има повод за депресия, всичко е поправимо). Между другото, нормално е да се депресира човек след пластична операция, на много хора се случва и е описано като явление, но просто трябва да имаме търпение и да гледаме положително на нещата.
  #4440  
Стар 10th November 2012, 19:28
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Здравейте, аз още си чакам за час за консултация, звъннах да се запиша края на август, сестрата ми каза, че ще ми се обади, да ми каже за кога ще ми е така заветната консултация. Обаче стана като поговорката-"от умрял писмо да чакаш"
Сигурно са ме забравили, да взема да звънна в понеделник, да разпитам какво се случва с моят час?!
При мен иначе искам да ми премахне остротата на върха и да го направи по-чип, както ми беше като на 20 години. Дано да стане работата, но първо да се вредя за операция, преди да са ми побелели косите от старост.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.